Trójka ograła Bestios w Białymstoku

Piłka ręczna 22 października 2016 Komentarzy

Trójka Ostrołęka pokonała Bestios Białystok 33:25 w rozegranym awansem meczu 8. kolejki II ligi piłkarzy ręcznych. Ostrołęczanie w wyjazdowym starciu nie dali szans białostocczanom, którzy wciąż czekają na pierwsze ligowe zwycięstwo.

Pierwotnie Trójka miała jechać do Białegostoku za tydzień, lecz zdecydowano się przełożyć mecz na ten weekend i mieć jedną dłuższą przerwę w grze spowodowaną pauzami, a nie dwie krótkie jak było wcześniej zaplanowane. Siódme spotkanie podopiecznych Radosława Żebrowskiego w tym sezonie ułożyło się po ich myśli.

Już do przerwy ostrołęccy szczypiorniści prowadzili różnicą czterech bramek, a po zmianie stron ich przewaga jeszcze się powiększyła. Ostatecznie Trójka finiszowała o osiem bramek przed Bestiosem, odnosząc czwarte zwycięstwo w sezonie. Najskuteczniejszym graczem Trójki był Kamil Ludwiczak - autor aż dziewięciu goli.

Trójkę czeka teraz przerwa aż do 19 listopada, w tym czasie rozegrane zostaną dwie kolejki, w trakcie których ostrołęczanie będą pauzować.

Bestios Białystok - Trójka Ostrołęka 25:33 (10:14)

Trójka : Kozłowski, Prekiel, Wojciechowski - Dmowski 2, Milewski 3, Ścibek 2, Kuliś 1, Kosiński 4, Piskowski , Ludwiczak 9, Niećko 7, Kowalczyk 4, Kolanowski, Kamionowski 1, Gawkowski.