Trójka przegrywa po słabej pierwszej połowie

Piłka ręczna 11 grudnia 2016 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała z Politechniką Anilaną Łódź 30:40 w wyjazdowym spotkaniu 13. kolejki II ligi piłkarzy ręcznych. Ostrołęczanie słabo zagrali w pierwszej połowie, co zadecydowało o końcowym wyniku, gdyż w drugiej części gry prezentowali się już dużo lepiej.

W pierwszej połowie spotkania Politechnika Anilana Łódź prezentowała się dużo lepiej od wyraźnie przygaszonego zespołu Trójki. Widać to po różnicy bramkowej - gospodarze na przerwę schodzili z prowadzeniem 22:9. W drugiej części meczu role się odwróciły, lepiej zagrali ostrołęczanie, ale tylko nieznacznie zmniejszyli stratę do łodzian. Politechnika Anilana Łódź wygrywa 40:30, co oznacza szóstą porażkę w jedenastym meczu Trójki w tym sezonie.

Było to ostatnie spotkanie ostrołęczan w pierwszej rundzie gier. Do rywalizacji szczypiorniści z naszego miasta wrócą w lutym. Bilans dotychczasowych jedenastu spotkań to cztery zwycięstwa, remis i sześć porażek.