Trójka uległa Czarnym Regimin [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 05 października 2015 Komentarzy

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka przegrali z Czarnymi Regimin 29:37 w meczu 4. kolejki II ligi. Szczypiorniści z naszego miasta walczyli ambitnie, lecz druga porażka w sezonie stała się faktem.

Czarni Regimin przyjeżdżali do Ostrołęki ze statusem niepokonanego zespołu. Trójka we wcześniejszych spotkaniach pokazywała jednak, że potrafi przed własną publicznością napsuć krwi rywalom, dlatego licznie zgromadzeni kibice oczekiwali dobrego widowiska. Takie też było, zabrakło jedynie szczęśliwego zakończenia.

Już do przerwy szczypiorniści Trójki przegrywali różnicą siedmiu goli, w drugiej połowie gospodarze zagrali lepiej, ale przewaga Czarnych utrzymała się i tym samym to przyjezdni kończyli spotkanie jako zwycięzcy. Czarni znajdują się w czołówce tabeli z kompletem zwycięstw, Trójka jest ósma z dorobkiem czterech punktów.

TRÓJKA Ostrołęka - CZARNI REGIMIN 29:37 (11:18)