Trójka z Siódemki na zawodach w Płocku

Lekkoatletyka 21 lipca 2017 0 Komentarzy

W niedzielę 16 lipca w Płocku odbył się mityng lekkoatletyczny z udziałem trójki zawodników UKS Siódemka Ostrołęka. Zobacz jak wypadli Marta Łada, Daniel Gadomski i Wiktor Marciniak.

Drugie miejsce w trójskoku kobiet zajęła Marta Łada z wynikiem zbliżonym do rekordu życiowego – 11,00m. Daniel Gadomski zajął trzecie miejsce w biegu 800m przebiegając ten dystans w czasie 1:53,22s i o prawie sekundę poprawił swój rekord życiowy na tym dystansie. Trzeci z reprezentantów Siódemki Wiktor Marciniak był siódmy w trójskoku mężczyzn z wynikiem 12,68m.

Po zawodach Daniel i jego trener Dariusz Dąbrowski podjęli decyzje o udziale w Mistrzostwach Polski Seniorów, które już najbliższy weekend odbędą się w Białymstoku. Danielowi trudno będzie wywalczyć miejsce w finale, ale poprawienie rekordu życiowego i osiągnięcie pierwszej klasy sportowej jest całkiem realne. Eliminacje w jego konkurencji już dziś - o wynikach poinformujemy w naszym serwisie sportowym.