Troszyn na remis z Koroną. Wyniki 15. kolejki ligi okręgowej

Piłka nożna 14 listopada 2016 Komentarzy

KS CK Troszyn zremisował z Koroną Szydłowo 2:2 na zakończenie rundy jesiennej ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Drużyna z powiatu ostrołęckiego spędzi zimę na jedenastym miejscu.

Spotkanie z Koroną dobrze rozpoczęło się dla piłkarzy z Troszyna. Już w 16. minucie pierwszego gola zdobył grający trener troszynian Łukasz Bałazy i było 1:0. Radość "gospodarzy" nie trwała jednak długo, gdyż pięć minut później do wyrównania doprowadził Krzysztof Kłos. Na domiar złego, w 42. minucie czerwoną kartką został ukarany zawodnik KS CK Konrad Grabowski. Do przerwy 1:1, ale czerwony kartonik dla Grabowskiego zapowiadał trudną drugą połowę dla Troszyna.

Po przerwie tylko dziewięć minut udało utrzymać się wynik remisowy. W 54. minucie na 2:1 dla gości strzelił Jarosław Bartnikowski. Sprawy w swoje ręce wziął jednak ponownie trener Bałazy - w 67. minucie trafił on do siatki, dając swojej drużynie cenny punkt. Troszyn w rundzie jesiennej zdobył 17 punktów (4 zwycięstwa, 5 remisów, 6 porażek) i spędzi zimę na jedenastym miejscu w tabeli okręgówki.

Do rozgrywek ligi okręgowej wracamy dopiero wiosną, teraz piłkarzy czeka zasłużony odpoczynek, a później ciężkie przygotowania do rundy wiosennej. Podsumowania rozgrywek ligi okręgowej w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

KS CK Troszyn - Korona Szydłowo 2:2 (1:1)

⚽ 1:0 Bałazy '16
⚽ 1:1 Kłos '21
⚽ 1:2 Bartnikowski '54
⚽ 2:2 Bałazy '67

KS CK: Zawojek - Abramczyk, Kopeć, Sakowski, Dzwonkowski, Kaczyński, Chromik (88' Knap), Bałas, Bałazy (84' S. Kaczyński), Gutowski, Grabowski.