Troszyn rozbił outsidera. Wyniki 8. kolejki ligi okręgowej [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 26 września 2016 2 Komentarze

KS CK Troszyn pokonał Wkrę Sochocin 5:1 w spotkaniu 8. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Łukasza Bałazego byli zdecydowanie lepszym zespołem i mogli wygrać to spotkanie zdecydowanie wyżej. Zobacz wyniki 8. kolejki i aktualną tabelę.

Zdecydowanym faworytem meczu był KS CK Troszyn. Goście przyjechali do Ostrołęki w jedenastoosobowym składzie, a do tego w tym sezonie nie zdobyli jeszcze żadnego punktu. Przez pierwsze 25 minut gospodarze nie mogli jednak przełamać nieskuteczności. Zmienił to grający trener Łukasz Bałazy, wykorzystując nieporozumienie w defensywie gospodarzy. Druga bramka padła w 34. minucie, na listę strzelców po pięknym strzale głową ponownie wpisał się trener KS CK.

W drugiej połowie bramki dla Troszyna strzelali jeszcze Piotr Gutowski, Sebastian Kaczyński i Konrad Grabowski. Honorowe trafienie dla Wkry było autorstwa Krzysztofa Dzięgielewskiego. Dla Troszyna było to czwarte miejsce w sezonie, ekipa KS CK awansowała na ósme miejsce w tabeli.

KS CK Troszyn - Wkra Sochocin 5:1 (2:0)

⚽ 1:0 Bałazy '26
⚽ 2:0 Bałazy '34
⚽ 3:0 Gutowski '47
⚽ 4:0 S. Kaczyński '62
⚽ 4:1 Dzięgielewski '74
⚽ 5:1 Grabowski '75

KS CK: Drężek - Abramczyk, Grochocki, Kopeć (55' Dąbrowski), Sakowski, M. Kaczyński (60' S. Kaczyński), Chromik, Bałas, Bałazy (70' Parzych), Grabowski (75' Knap), Gutowski.