Troszyn zwyciężył po "czerwonym" meczu, Tęcza rozbiła Wkrę

Piłka nożna 14 października 2015 Komentarzy

KS CK Troszyn pokonał Iskrę Krasne 1:0 w spotkaniu 11. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Mecz miał niespodziewany przebieg, a to za sprawą czerwonych kartek, jakie masowo otrzymywali goście w drugiej połowie. Pewną wygraną zanotował też lider - Tęcza Łyse.

Piłkarze z Troszyna męczyli się w starciu z Iskrą do 88. minuty, dopiero wtedy Piotr Bałas strzelił zwycięską bramkę. Goście grali jednak niezwykle zadziornie i kończyli mecz w "siódemkę". Czerwonymi kartkami w drugiej odsłonie meczu ukarani zostali Łukasz Trajer, Marcin Konopka, Robert Konopka i Jakub Michalak. 90 minut w barwach Iskry rozegrał ostrołęczanin Emil Chorążewicz.

Zwycięski marsz kontynuuje Tęcza Łyse. Podopieczni Dariusza Narolewskiego wygrali 3:0 z Wkrą Sochocin i nadal są liderem okręgówki z przewagą dwóch punktów nad wiceliderem - KS CK Troszyn - i pięciu nad trzecią Wkrą Żuromin.