Trudna przeprawa i dwa punkty Nike [WYNIKI, TABELA]

Siatkówka 05 listopada 2011 Komentarzy

Po ciężkich bojach siatkarki Nike wracają z dwoma punktami z Warszawy. Podopieczne Roberta Kupisza pokonały AZS AWF UKSW Warszawa 2:3.

AZS AWF Warszawa u siebie na boisku zawsze był mocny i pomimo niższej pozycji w tabeli ostrołęczanki spodziewały się twardego boju. Siatkarki z Ostrołęki w pierwszym secie uległy akademiczkom do 22. Dopiero po zdobytych 28 punkach przełamały gospodynie w drugim starciu. Warszawianki nie odpuszczały wygrywając trzecią partię do 20. Czwarty set to mocne uderzenie Nike i wygrana do 19. W tie-brek nasze dziewczyny pewnie sięgnęły po zwycięstwo.

AZS AWF Warszawa - Eko Energia Nike Ostrołęka 2:3 (25:22, 26:28, 25:20, 19:25, 10:15)
Nike: Kupisz, Iwaniuk, Zyśk, Przybyłek, G. Borawska, Surawska, Skiba oraz Turek, Gębska-Mierzejewska, Barszcz, Rapucha.

Za tydzień NIKE podejmie na hali im. A. Gołasia ŁMLKS Łask, mecz o godz. 16.

Wyniki 6. kolejki
ŁKS Łódź - AZS Politechnika Warszawska[ 06.11.2011 ]
ŁMLKS Łask - Budowlani Toruń 0:3
AZS AWF Warszawa - Nike Ostrołęka 2:3 (25:22, 26:28, 25:20, 19:25, 10:15)
UKS Ozorków - Sobieski 46 Lublin 3:1
AZS LSW Warszawa - MMKS Łęczyca 3:0

1 TKS-T Budowlani Budlex Toruń                7        21        21:1
2 KU AZS LSW Warszawa                           7        21        21:3
3 Imtech AZS Politechnika Warszawska     6        15        16:5
4 ŁMLKS Łask                                             7         11       13:12
5 Eko Energia Nike Ostrołęka                     7        10        12:13
6 UKS Ozorków                                          7          8        10:16
7 ŁKS Commercecon Łódź                          6          7        10:12
8 MMKS Łęczyca                                         7          6         9:18
9 AZS AWF UKSW Warszawa                     7          3         7:20
10 UKS Sobieski 46 Lublin                          7          0        2:2

Zobacz zdjęcia z meczu Nike Ostrołęka - UKS Ozorków (29.10.2011)