Truszkowski dał zwycięstwo Siarce Tarnobrzeg

Piłka nożna 22 marca 2015 Komentarzy

Siarka Tarnobrzeg pokonała Stal Stalowa Wola 2:1 w meczu 22. kolejki II ligi piłkarskiej. Dwie bramki dla zespołu gospodarzy strzelił wychowanek Narwi Ostrołęka Marcin Truszkowski.

Stal objęła prowadzenie w 15. minucie po strzale Kamila Jakubowskiego. Kibice gospodarzy musieli czekać na odpowiedź aż do końcówki drugiej połowy. Na jedenaście minut przed końcem wyrównał Truszkowski, trzy minuty później ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 2:1 dla Siarki. Ostrołęczanin został więc bohaterem meczu, dając swojej drużynie cenne trzy punkty. Truszkowski przebywał na boisku przez pełne 90 minut.

Dla 31-letniego wychowanka Narwi Ostrołęka był to czwarty gol w czternastym występie w drugiej lidze podczas sezonu 2014/15.