Trwa dobra passa koszykarzy Met-Plast Kolor Ostrołęka!

Koszykówka 17 grudnia 2013 Komentarzy

Met-Plast Kolor Ostrołęka pokonał XYZ 59:55 w kolejnym spotkaniu Miejskiej Ligi Koszykówki w Łomży. Ostrołęczanie umocnili się tym samym na drugim miejscu w tabeli. Po raz kolejny najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole był Rafał Wysocki.

Mecz z XYZ był bardzo wyrównany, co pokazała już pierwsza kwarta, która zakończyła się remisem. Zawodnicy z Ostrołęki świetnie rozegrali jednak drugą i trzecią kwartę, wypracowując sobie piętnastopunktową przewagę. W ostatniej odsłonie rywale odrobili lwią część strat, lecz nie byli w stanie dogonić już pewnych zwycięstwa ostrołęckich koszykarzy.

Met-Plast Kolor wygrał mecz 59:55. Najskuteczniejszymi zawodnikami w drużynie z Ostrołęki byli: Rafał Wysocki - 21 punktów oraz Leszek Zaręba - 16 punktów. Ostrołęczanie z czterema zwycięstwami i dwiema porażkami zajmują drugie miejsce w tabeli łomżyńskiej ligi.

Met-Plast Kolor Ostrołęka - XYZ 59:55 (15:15, 16:6, 19:14, 9:20)

Met-Plast Kolor: Marcin Baczewski 2, Sebastian Bardyszewski 2, Łukasz Bloch 5, Jakub Mamątow 3, Artur Morawski 2, Michał Podbielski 0, Konrad Szuster 8, Rafał Wysocki 21, Leszek Zaręba 16, Hubert Załęski 0.