Trwa zwycięska passa siatkarek Nike

Siatkówka 16 lutego 2015 Komentarzy

To był kolejny udany weekend siatkarek Nike Ostrołęka. Podopieczne Tomasza Pakieły po raz czwarty z rzędu wygrały za trzy punkty, pokonując na wyjeździe Olimp Tłuszcz 3:0. Szczególnie udany był trzeci set, ostrołęczanki pozwoliły w nim rywalkom na zdobycie tylko ośmiu punktów.

Mecz w Tłuszczu tylko w pierwszym secie miał bardzo wyrównany przebieg. Ostrołęczanki nie zdążyły się jeszcze dobrze rozgrzać i wejść w mecz z odpowiednią koncentaracją, co spowodowała bardzo zaciętą końcówkę i zwycięstwo na przewagi 29:27. Drugi i trzeci set to już zdecydowana przewaga Nike i zwycięstwo odpowiednio do 13 i 8.

Już w najbliższy piątek 20 lutego w Ostrołęce dojdzie do prawdziwego szlagieru III ligi. Siatkarki Nike podejmą lidera - MOS Wola Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.30 w sali ZSZ nr 1 w Ostrołęce przy ul. 11 listopada 20.

Olimp Tłuszcz - Nike Ostrołęka 0:3 (27:29, 13:25, 8:25)

Nike: Urszula Iwaniuk, Justyna Kowalczyk, Anna Niedbajło, Michalina Liszewska,  Aleksandra Piersa, Natalia Ossowska, Joanna Sobotka (libero) oraz Paulina Trzcińska i Aleksandra Mierzejewska (libero).