Trzy medale Victorii na Litwie [ZDJĘCIA]

Sporty walki 10 listopada 2015 2 Komentarze

Reprezentacja UMKS Victoria Ostrołęka wróciła z Litwy, gdzie wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju bokserskim imienia Witalija Karpaczauskasa w Poniewieżu. Ostrołęczanie zaprezentowali się z dobrej strony, przywożąc do Ostrołęki trzy medale. Na podium stanęli Jakub Waszkiewicz, Damian Krukowski i Karolina Abramczyk.

Reprezentacja UMKS Victoria Ostrołęka wróciła z Litwy, gdzie wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju bokserskim imienia Vitalijusa Karpaciauskasa w Poniewieżu. Ostrołęczanie zaprezentowali się z dobrej strony, przywożąc do Ostrołęki trzy medale. Na podium stanęli Jakub Waszkiewicz, Damian Krukowski i Karolina Abramczyk.

Co ciekawe, najlepiej spisała się jedyna dziewczyna reprezentująca barwy ostrołęckiego klubu w Poniewieżu. Karolina stoczyła dwie bardzo dobre walki i ostatecznie zajęła drugie miejsce w swojej kategorii wagowej. Z jej postawy zadowolony jest trener i prezes klubu Bogusław Mierzejewski.

- Przykład Karoliny pokazuje, że Kurpianki to bardzo charakterne i waleczne dziewczyny. Zapraszamy wszystkie dziewczęta do pójścia drogą naszej zawodniczki i podjęcia treningów boksu. Warto rozpocząć przygodę z tym sportem - mówi.

Po brązowe medale sięgali Jakub Waszkiewicz i Damian Krukowski. Medalowego startu na swoim koncie nie zapisał jedynie Kacper Waszkiewicz, który w swojej pierwszej walce uległ wicemistrzowi Litwy po niejednogłośnym werdykcie.

- Poziom turnieju był bardzo wysoki, aż sami Litwini dziwili się, że zawody stoją na takim poziomie - podsumowuje Bogusław Mierzejewski - Nie ma się jednak co dziwić, bo było tam wielu reprezentantów swoich krajów. Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych zawodników, pokazali oni naprawdę wysokie umiejętności - dodaje.

Dzięki uprzejmości władz klubu nasi czytelnicy mogą zobaczyć galerię zdjęć z turnieju.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
13:36, 10 listopada 2015

beka

victoria straciła najlepszych zawodników razem z odejściem Papy Stamma z Ostrołęki  


...
09:35, 12 listopada 2015

kibic

do beka

a gdzie ten Papa Stamma wyjechał. Nie pisz głupot więcej jak nie masz pojęcia. Zajmij się czytaniem książek.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.