Twardowski i Nalewajk pojadą na Mistrzostwa Europy [ZDJĘCIA]

Sporty walki 19 stycznia 2016 Komentarzy

17 stycznia we Wrocławiu odbył się turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy seniorów i juniorów w karate kyokoushin. Dobry start zanotowali zawodnicy MKKK Shinkyokoushin. Dwoje zawodników otrzymało powołania do kadry narodowej na europejski czempionat.

Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca we Wrocławiu pokazali się z dobrej strony. Natalia Nalewajk zajęła drugie miejsce w kumite oraz trzecie w kata, Maciej Twardowski w formule kumite uplasował się również na drugiej pozycji. W tej samej konkurencji na miejscach 5-8 zawody ukończył Łukasz Kacprzycki.

Udany start zawodników MKKK Shinkyokoushin zaowocował powołaniami do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów w karate. W tym roku impreza ta odbędzie się w gruzińskim Tbilisi w dniach 13-14 maja.