Udana pogoń za Nadnarwianką i remis korony HiD

Piłka nożna 03 marca 2014 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka zremisowała z Nadnarwianką Pułtusk 3:3 w meczu sparingowym, który rozegrany został na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce. Goście prowadzili już 3:0, lecz niebiesko-żółci pokazali klasę, doprowadzając do remisu.

Do przerwy Nadnarwianka prowadziła już 2:0. Goście byli skuteczni pod bramką Szczechowiaka, natomiast vis a vis ostrołęckiego golkipera miał sporo szczęścia, gdyż Korona HiD kilkukrotnie mogła trafić do siatki. Druga połowa zaczęła się lepiej dla przyjezdnych, którzy trafili po raz trzeci i byli naprawdę o krok od zwycięstwa w całym meczu.

Piłka nożna jest jednak sportem bardzo nieprzewidywalnym, co potwierdzili piłkarze Korony HiD, którzy przy stanie 0:3 nagle odzyskali skuteczność. Bramki Bartosza Wasia, Grzegorza Dawida i Michała Noska sprawiły, że losy meczu się odwróciły i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3.

Korona HiD Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 3:3 [0:2]