Udane otwarcie sezonu tanecznego dla UKS Atria!

Inne 17 września 2013 Komentarzy

Po wakacyjnej przerwie przyszedł czas na otwarcie nowego sezonu tanecznego. 14 września w Mińsku Mazowieckim odbył się Puchar Mazowsza - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego AD Astra 2013,  w którym startowało 177 par z 48 klubów tanecznych. Ostrołęckie pary reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Atria, działający przy Klubie Lokator OSM spisały się znakomicie.

Bartosz Szyszka - Magdalena Lenkiewicz zajęli III miejsce w kombinacji 8 tańców, kategoria wiekowa 12 -13 lat, klasa taneczna D. Ich klubowi koledzy startujcy w wyższej klasie tanecznej C - Paweł Majkowski - Iga Prusaczyk uplasowali się na III miejscu w tańcach latynoamerykańskich i VI miejscu w tańcach standardowych.

Paweł Kalewski - Gabriela Stepnowska przywieźli dwa kolejne medale, złoto w tańcach latynoamerykańskich (14-15 C) i srebro w tańcach standardowych (14-15 B). Michał Trzeciak - Paulina Suchoń wywalczyli III miejsce w tańcach latynoamerykańskich (pow. 15 lat C).