Udany początek play-off dla kadetek Nike Ostrołęka

Siatkówka 11 stycznia 2014 Komentarzy

Kadetki Nike Ostrołęka pokonały UKS 13 Radom 3:1 w pierwszym meczu pierwszej rundy play-off rozgrywek I ligi mazowieckiej. Jeżeli ostrołęczanki obronią solidną zaliczkę w rewanżu, to w przyszłym sezonie występować będą od początku na pierwszoligowych parkietach.

Jedynie w pierwszym secie gospodynie miały problemy z dobrze dysponowanymi zawodniczkami z Radomia. Przyjezdne wygrały tego seta 22:25, lecz kolejne trzy partie były popisem świetnej gry siatkarek znad Narwi. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego w żadnym z trzech kolejnych setów nie dały szans rywalkom, wygrywając bardzo wysoko: do 14, 18 i 15. Tym samym przed niedzielnym rewanżem mają bardzo solidną zaliczkę, zarówno jeżeli chodzi o sety jak i małe punkty.

Przegrany z rywalizacji Nike Ostrołęka - UKS 13 Radom zagra w przyszłym sezonie w II lidze, zwycięzca będzie rozpoczynał sezon na pierwszoligowych parkietach a w tym sezonie będzie walczył w kolejnej rundzie play-off. Rewanż zostanie rozegrany w niedzielę, 12 stycznia o godzinie 15.00 w sali Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce przy ul. 11 listopada 20 - wstęp wolny.

Nike Ostrołęka - UKS 13 Radom 3:1 (22:25, 25:14, 25:18, 25:15)

NIKE: Paulina Niedźwiecka, Michalina Liszewska, Aleksandra Piersa, Aleksandra Jadczak, Natalia Ossowska, Magdalena Wiszowata, Aleksandra Mierzejewska, Paulina Trzcińska, Kinga Radzka, Klaudia Chełstowska, Magdalena Piersa, Julia Serowiecka.