Udany początek sezonu ostrołęckich kolarzy [ZDJĘCIA]

Inne 04 lutego 2016 Komentarzy

Zawodnicy Klubu Kolarskiego 24h Ostrołęka udanie rozpoczęli sezon 2016. Wieliszewski Crossing to zawody, na których zjawiło się 622 kolarzy, w tym liczna reprezentacja Ostrołęki. Nasi zawodnicy udowodnili, że należą do kolarskiej czołówki naszego województwa. Sprawdź wyniki i zobacz zdjęcia.

Do Wieliszewa ekipa KK 24h udała się w składzie: Michał Gawek, Adrian Gąska, Kamil Grabowski, Marek Karczewski, Jarosław Makowiecki, Dominik Niegowski i Michał Niegowski. Na 14-kilometrowym dystansie najlepiej wypadli Kamil Grabowski i Adrian Gąska. W kategorii 11-14 lat zajęli oni odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce. W kategorii open najlepiej z naszych zawodników uplasował się Michał Gawek, zajmując 44. miejsce.

Najlepszym zawodnikiem Wieliszewskiego Crossingu był Paweł Czarnecki z Warszawy (Klub Kolarski Żoliber), który pokonał trasę w 00:30:01. Na drugim miejscu z czasem 00:30:50 był Kamil Kuszmider (TRW Cloudware Team). Stawkę medalową zamykał  Michał Kostrzewa z TRW Cloudware Team (czas: 00:31:30). W śród Pań w kategorii OPEN najlepsza była Joanna Gumieniak z Warszawy (Bike Atelier Team) z czasem 00:38:05. Magdalena Kosko z Wołomina (Klinika Rowerów) zajęła drugie miejsce ( czas: 00:40:05). Na trzecim miejscu znalazła się Ewelina Bojdzińska z Warszawy (Girls On Bikes Team). Jej czas to 00:40:29.