Udany sprawdzian Narwi ze Zbójną

Piłka nożna 11 sierpnia 2017 0 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka mają za sobą kolejny przegląd kadry, w środowy wieczór na treningu część drużyny rozegrała sparing z KS Zbójna. Był to dobry pomysł na sprawdzenie piłkarzy, którzy w poprzednich sparingach grali mniej. Test wypadł okazale.

Podczas gdy niektórzy zawodnicy brali udział w treningu, druga część Narwian grała z KS Zbójna. Do przerwy ostrołęczanie prowadzili już 3:1, w drugiej połowie dorzucili kolejne cztery bramki. Bohaterem Narwi został Łukasz Olbryś, strzelec pięciu goli. Po jednej bramce dołożyli Krzysztof Majewski i Jakub Podgajny. Narew wygrała 7:1 i pokazała, że dysponuje szeroką kadrą. W dotychczasowych sparingach zagrało już blisko 40 zawodników, z czego ok. 25 zostanie zgłoszonych do ligi.

Na najbliższy weekend Narew ma zaplanowany sparing z Aldo Bartnikiem Myszyniec. Do rozpoczęcia rozgrywek B Klasy pozostały dwa tygodnie. Klub już teraz zaprasza na pierwsze spotkanie z GKS Andrzejewo - już 26 sierpnia.