Udany start Piątki w Ciechanowie

Pływanie 26 stycznia 2019 1 Komentarz

Zawodnicy klubu UKS Piątka Ostrołęka zaliczyli kolejny udany start w pierwszych w tym roku zawodach pływackich. Reprezentanci Ostrołęki wystąpili wśród 331 zawodników z 37 klubów w II Mistrzostwach Mazowsza w pływaniu pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów.

Magda Kowalska zdobyła złoty medal na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:10,16 oraz brązowy medal na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:03,04.Ponadto, zajęła czwarte miejsce na 200 m stylem dowolnym.

Na drugim i trzecim stopniu podium stanęła Natalia Skórzewska zdobywając srebrny medal na 100 m stylem grzbietowym z czasem 1:35,11 oraz brązowy medal na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:40,04

W zawodach po raz pierwszy uczestniczył Szymon Pliszka zajmując szóste miejsce na 100 m stylem grzbietowym,ósmy na 100 m stylem klasycznym oraz dziesiąty na 100 m stylem dowolny.

Zawody odbyły się 19 stycznia 2019 roku na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.