UKS Olimp zagra o mistrzostwo województwa mazowieckiego

Siatkówka 15 stycznia 2015 Komentarzy

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka awansowali do turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza w kategorii kadetów. Trener Norbert Majkowski może być dumny ze swoich zawodników, którzy w decydującym dwumeczu rozbili wołomiński Huragan.

Pierwszy mecz odbył się w Ostrołęce i zakończył się pewnym zwycięstwem Olimpu 3:0. Ostrołęczanie jechali więc na rewanż do Wołomina z bardzo dużą zaliczką, a awans do turnieju finałowego zapewnili sobie już po pierwszym secie.

Olimp zwyciężył w pierwszej partii aż 25:13, potwierdzając swoją przynależność do wojewódzkiej czołówki. Trener Majkowski w pozostałych setach dał pograć rezerwowym, a Ci odpłacili się dobrą grą, zwyciężając cały mecz 3:1. Tym samym gracze UKS Olimp już w lutym zagrają w turnieju finałowym mistrzostw województwa w Warszawie. Stawką zmagań będzie awans do rozgrywek ogólnopolskich o mistrzostwo kraju.

UKS Olimp Ostrołęka - Huragan Wołomin 3:0 i 3:1
Awans: UKS Olimp.