V Kurpiowska Kuźnia Mistrzów: Najlepsi zawodnicy zawalczą w Ostrołęce

Sporty walki 31 października 2014 0 Komentarzy

30 listopada w Ostrołęce odbędzie się piąta edycja Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Fani sportów walki będą mogli obejrzeć emocjonujące pojedynki w aż pięciu formułach.

30 listopada w Ostrołęce odbędzie się piąta edycja Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Fani sportów walki będą mogli obejrzeć emocjonujące pojedynki w aż pięciu formułach.

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów to impreza cykliczna, podczas której prezentują się zawodnicy sportów walki z naszego regionu. W tym roku organizacja tego prestiżowego wydarzenia sportowego przypadła Ostrołęce. Ostatniego dnia listopada fighterzy spotkają się w hali przy ul. Partyzantów.

Jak się dowiedzieliśmy, walki toczyły się będą w pięciu formułach: boks, karate, K1, kickboxing low kick oraz MMA. Fight Academy Ostrołęka zaprasza zawodników do udziału w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Zgłaszać się można mailowo pod adresem fight_academy@interia.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko zawodnika,date urodzenia, przynależność klubową, wagę, staż treningowy i ilość stoczonych do tej pory walk oraz formułę w jakiej chce się skonfrontować. Wpisowe od zawodnika wynosi 30 zł.

Szczegóły dotyczące tej imprezy już wkrótce w naszym serwisie sportowym. Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

TECZA ŁYSE
26 lipca 2017 jasiumrowka
Siłownie
20 stycznia 2017 Gość
Treningi koszykówki.
07 grudnia 2016 babette89
Piłka Nożna
14 października 2016 kluczowski8
FaceBook