W sparingach strzelali aż miło

Piłka nożna 08 lutego 2017 7 Komentarzy

Drużyny z powiatu ostrołęckiego w ubiegły weekend rozgrywały kolejne spotkania sparingowe. Poznaj wyniki meczów Tęczy Łyse, KS CK Troszyn, Rzekunianki Rzekuń, Świtu Baranowo i Aldo Bartnika Myszyniec. Padło sporo bramek.

W meczu z trzecioligowym Ruchem Wysokie Mazowieckie swoją formę sprawdzić mogli piłkarze czwartoligowej Tęczy Łyse. Po 25 minutach było już 2:0 dla Ruchu, a kolejną bramkę zawodnicy z Wysokiego Mazowieckiego dołożyli w 41. minucie. Minutę przed półmetkiem meczu pierwszego gola dla Tęczy strzelił Marek Kaliszewski, wykorzystując rzut karny. W 50. minucie kontaktowy gol dla Tęczy - była to bramka samobójcza, na tablicy wyników 3:2 dla Ruchu. Cztery minuty później na 4:2 podwyższa Adrian Mleczek, były gracz Narwi Ostrołęka. Tęczę stać było jeszcze na gola Marka Kaliszewskiego, ale w ostatniej minucie Ruch strzelił na 5:3 i ustalił wynik meczu.

Remis z KS Śniadowo zanotowała ekipa KS CK Troszyn. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a gola dla KS CK strzelił Daniel Chromik. Pierwszy sparing w obecnym okresie przygotowawczym ma za sobą grająca ligę niżej Rzekunianka Rzekuń. Drużyna z Rzekunia wiosną grać będzie pod wodzą nowego trenera Michała Rychlika, a w meczu z KS Wąsewo zremisowała 2:2 po golach Wojciecha Obuchowicza i Tomasza Babicza.

Udany sprawdzian Świtu Baranowo. W poprzedni weekend drużyna prowadzona przez Wojciecha Gąskę na własnym boisku pokonała grającą w warmińsko-mazurskiej okręgówce drużynę MKS Ruciane-Nida 4:2. Hat-tricka dla Świtu strzelił Mateusz Tabaka, a jednego gola dołożył Rafał Ogonowski. Wygraną w sparingu zanotował też Aldo Bartnik Myszyniec. Przedstawiciel ostrołęckiej B Klasy wygrał z SKS Szczytno 3:2 - gole strzelali Mateusz Krajza, Adam Kobus i Damian Zyśk.