Waldemar Nol: "Wszystkim równieśnikom życzę takiego zdrowia" [WIDEO]

Inne 05 stycznia 2015 5 Komentarzy

Mistrz Świata w kulturystyce Waldemar Nol był bohaterem jednego z odcinków serii "Sport Moja Pasja" dla portalu Trec Nutrition. Ostrołęczanin w swojej własnej siłowni opowiedział o wielkiej pasji do sportu. Zobacz ten niezwykle motywujący film!

Mistrz Świata w kulturystyce Waldemar Nol był bohaterem jednego z odcinków serii "Sport Moja Pasja" dla portalu Trec Nutrition. Ostrołęczanin w swojej własnej siłowni opowiedział o wielkiej pasji do sportu. Zobacz ten niezwykle motywujący film!

- Jak spotykam swoich rówieśników to trudno mi ich nawet poznać. Często gdzieś w parku siedzą na ławeczce, laseczka, papierosek, piwko... ale to nie jest mój świat. Wszystkim moim rówieśnikom życzyłbym takiego zdrowia jakie ja mam - mówi Nol na zakończenie filmu, który zrealizowany został przez portal TREC NUTRITION - trec.pl.

Waldemar Nol urodził się 9 listopada 1950 roku w Przasnyszu. Od pięćdziesięciu lat trenuje kulturystykę. Był dziewięciokrotnym medalistą mistrzostw Polski, w tym trzykrotnym mistrzem w kategorii ciężkiej powyżej 90 kg. Wielokrotny reprezentant kraju w mistrzostwach świata i Europy. Zdobywca tytułu mistrza świata (2004) i Europy w kategorii masters (2005 i 2007). 2007-2010 radny Rady Miasta Ostrołęki z ramienia PiS.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze

...
10:43, 06 stycznia 2015

biceps

'....mając dwa lata rodzice przyjechali do Ostrołęki......." hahahhahah Drogi panie- to Ty miałeś dwa lata ,gdy twoi rodzice razem z tobą  przyjechali do Ostrołęki.


...
08:23, 07 stycznia 2015

mistrz!!!!!

brawa i 200 lat zycia, mistrz jest tylko jeden, brawo Panie Waldku !!!!! lamusy d**a cicho, jak nie potrafisz sie ogarnac to morda w kubeł brudne scierwa, szacunek dla P. Waldka !!!!  


...
09:37, 07 stycznia 2015

htc

panie Waldku, propsy ode mnie dla pana....


...
12:56, 07 stycznia 2015

ikar-henio

Witam! i pozdrawiam Cie kolego ze szkolnej ławy w zawodówce,pamiętam gdy wspólnie z innymi kolegami kiedyś byliśmy u Ciebie wtedy trenowałeś cieżary.Ja mam żone z Borawego gdzie również i mieszkam a nasi koledzy z Borawego to Krzysio Dobek i Bogdan Siekierski (śp.)Ja miałem zainteresowania lotnicze i od 20 lat latam na motolotni wraz z innymi kolegami z Ostrołeki ,mam własne lotnisko ,motolotnie i hangar.Na wiosnę zapraszam na loty widokowe.  


...
13:28, 07 stycznia 2015

W.B. 1970.

Szacunek i chwała za wyniki dla Waldemara.
Wytrwałość i siła na szczyty kulturystyki go doprowadziła.
Sportowiec wytrwały miał zawsze dla młodych dary ( podpowiedzi, wskazówki, uwagi, jeśli tak to tylko do nadwagi)
Przykładem pociągał wielu, szanuj zawsze Waldka Przyjacielu.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.