Warszawski patent kadetek Nike [ZDJĘCIA]

Siatkówka 18 grudnia 2016 Komentarzy

Kadetki Nike Ostrołęka mają patent na swoje rówieśniczki z Warszawy. Po Sparcie, Atenie i Esperanto kolejną drużyną jaka poległa w hali ZSZ 1 był SMS Warszawa. Wygrana pozwoliła utrzymać siatkarkom Nike miejsce na podium w I lidze mazowieckiej.

Młode siatkarki Nike jedynie w pierwszej partii miały kłopot z wyraźnym pokonaniem warszawianek. Rywalki wyszły na prowadzenie i w połowie seta prowadziły nawet różnicą czterech punktów. Ostrołęczanki wyrównały jednak z 14:18 na 18:18, a później toczyła się już wyrównana gra. Próbę nerwów lepiej wytrzymały ostrołęczanki i wygrały do 23.

Kolejne sety były już tylko formalnością. Podopieczne Tomasza Pakieły wygrały do 14 i 15, w całym meczu 3:0 i umocniły się na trzecim miejscu w I lidze mazowieckiej. Zwycięska seria na własnym parkiecie przeciwko zespołom z Warszawy podtrzymana. Zapraszamy do galerii zdjęć z meczu.

Nike Ostrołęka - SMS Warszawa 3:0 (25:23, 25:14, 25:15)