Wieści z APN Ostrołęka: historyczne zwycięstwo i nabór do drużyny

Piłka nożna 31 sierpnia 2016 Komentarzy

Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej ogłasza nabór do drużyn młodzieżowych. Szczególnie zapraszani są chłopcy z roczników 2010 i 2011, ale starsi kandydaci na piłkarzy także mogą dołączyć do drużyn w swoich rocznikach w ramach naboru uzupełniającego. To szansa na zwycięstwa, takie jak ostatnie...

..., które odniosła drużyna trampkarzy APN pod wodzą trenera Marcina Romana, rozgrywająca swój pierwszy sezon w lidze mazowieckiej. Ostrołęczanie udali się do Warszawy na mecz z Białymi Orłami i do przerwy nie mieli powodów do zadowolenia, gdyż przegrywali 0:2. Druga połowa okazała się jednak kluczowa dla losów meczu - trzy gole Olafa Bartkiewicza, jeden Kevina Karwowskiego i APN zakończył mecz z radością, spowodowaną zdobyciem trzech punktów. Co ciekawe, zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale gracze APN nie strzelili dwóch rzutów karnych. Trzeba przyznać, że emocji nie zabrakło.

Jeżeli chcecie przeżywać takie emocje, to APN Ostrołęka zaprasza do swoich drużyn. Dołączać mogą chłopcy z roczników 2003-2011. Informacji o naborze do APN udzielają trenerzy: Paweł Zalewski (tel. 725-373-001) i Damian Dąbrowski (tel. 694-631-143).