XIX Półmaraton Kurpiowski: Sprawdź szczegółowe wyniki biegu!

Lekkoatletyka 15 maja 2013 Komentarzy

Mykhaylo Iveruk z miejscowości Rivne okazał się najlepszy w XIX Półmaratonie Kurpiowskim, który odbył się w niedzielę, 12 maja, na ulicach Ostrołęki. Sprawdź szczegółowe wyniki biegu!

Eliza Olbryś była najlepsza z wszystkich uczestniczek z Ostrołęki (fot. eOstroleka.pl)

Najlepszym zawodnikiem z Polski  zajmując  czwarte miejsce był Przemysław Dąbrowski z Borawego, który jednocześnie był najlepszym zawodnikiem z powiatu ostrołęckiego. Najlepszą zawodniczką z powiatu ostrołęckiego była Bogumiła Lazar-Borkowska z Olszewo-Borek. Z terenu Miasta Ostrołęki najlepszą zawodniczką została Eliza Olbryś, a najlepszym zawodnikiem Mirosław Wilkowski.

Co ciekawe, na 90. miejscu bieg ukończył brązowy medalista Olimpijski z 1980 roku, Krzysztof Kosedowski. Sześć miejsc za znanym bokserem przybiegł ostrołęcki samorządowiec, Wojciech Zarzycki. Na 187. miejscu widnieje nazwisko dyrektora MZOSTiIT, Roberta Juchniewicza. Na liście startowej znaleźliśmy również nazwisko radnego Macieja Kleczkowskiego, lecz wśród osób, które ukończyły bieg jego nazwisko już nie widnieje.

Szczegółowe wyniki biegu są do pobrania TUTAJ.