Zagrali w tenisa stołowego na 100-lecie szkoły [ZDJĘCIA]

Inne 08 grudnia 2016 0 Komentarzy

Miniony weekend w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce stał pod znakiem tenisowych emocji. Około siedemdziesięciu zawodników i zawodniczek wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji 100-lecia Szkoły Podstawowej nr 3. Grano w kategorii open, dzieci i absolwentów.

Wśród dziewcząt z klas 4-6 triumfowała Pola Kazłowska ze Szkoły Podstawowej nr 212 w Warszawie. Drugie miejsce zajęła Izabela Łuba ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce. W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców triumfował Adrian Szostak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce, wyprzedzając Igora Rostkowskiego z SP 3 Ostrołęka.

W kategorii klas 5-6 zwyciężył Jędrzej Jakacki, drugi był Jakub Cieślak, a trzeci Jakub Mróz. Wszyscy wymienieni to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1.

Wśród absolwentek Szkoły Podstawowej nr 3 zwyciężyła 17-letnia Natalia Chimiak, srebrny medal przypadł Weronice Chimiak, a brąz - Zuzannie Bączek. Dużo wyższa średnia wieku na podium wśród absolwentów - wygrał 55-letni Marek Wółkowski, a na podium stanęli jeszcze dwaj 35-latkowie: Marcin Opęchowski (2. miejsce) i Marcin Grabowski (3. miejsce). Najsilniej obsadzona była kategoria open. Zwyciężył Roman Mierzejewski, przed Grzegorzem Kowalczykiem i Mateuszem Perzanowskim.

Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju dzieci, który odbył się 3 grudnia.