Zwycięski wypad Narwi do Myszyńca

Piłka nożna 14 sierpnia 2017 16 Komentarzy

Narew Ostrołęka przygotowuje się do debiutu w B Klasie, jaki zaplanowano na 26 sierpnia. Przed niebiesko-czerwonymi ostatnie szlify i sparingi. W miniony weekend ostrołęccy piłkarze rozegrali mecz z beniaminkiem A Klasy Aldo Bartnikiem Myszyniec i zaprezentowali się z dobrej strony, wygrywając 4:3.

Już na początku meczu Narwianie rozpoczęli punktowanie rywala. W 2. minucie wynik otworzył Bartosz Pędzich, osiem minut później na 2:0 podwyższył Paweł Lutrzykowski. Przewaga ostrołęckiej drużyny nadal była widoczna, czego potwierdzeniem był trzeci gol, strzelony niedługo przed przerwą przez Michała Markowskiego. Do przerwy Narew prowadziła 3:0.

W drugiej połowie strzelanie rozpoczęli gracze Aldo Bartnika, sześć minut po wznowieniu gry gola na 1:3 strzelił Szymon Kulas. Radość nie trwała jednak długo, bo w 58. minucie Narew podwyższyła jeszcze wynik, czwartego gola dla ostrołęczan zdobył Marcin Kobrzyński. Takie prowadzenie utrzymywało się niemal do samego końca. W 86. minucie Tomasz Murach strzelił drugą bramkę dla gospodarzy, a w doliczonym czasie gry ten sam zawodnik wykorzystał jeszcze rzut karny i mecz w Myszyńcu skończył się wygraną Narwi 4:3.

Piłkarzom Narwi do rozegrania pozostał jeszcze tylko jeden mecz sparingowy. W najbliższą sobotę niebiesko-czerwoni odbędą sprawdzian generalny z Wymakraczem Długosiodło, a 26 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie przy Partyzantów rozpoczną już rozgrywki ligowe meczem z GKS Andrzejewo.