Zwyciężył tylko Orz. Wyniki 7. kolejki B Klasy

Piłka nożna 11 października 2016 Komentarzy

Orz Goworowo pokonał Kurpik II Kadzidło 1:0 w derbach powiatu ostrołęckiego. Było to jedyne zwycięstwo drużyny z regionu w 7. kolejce B Klasy ostrołęckiej. Porażkę odnotował bowiem Aldo Bartnik Myszyniec, a GLKS Lelis podzielił się punktami z rywalem.

W Lelisie prawdziwy rollercoaster. Najpierw goście prowadzili 1:0, parę minut później na prowadzeniu 2:1 był już GLKS, a jeszcze przed przerwą 3:2 wygrywali gracze z Mystkówca. Ostateczne rozstrzygnięcie zapadło dopiero w 90. minucie, kibiców z Lelisa ucieszył Konrad Gontarz, strzelając bramkę na 3:3. Nieoczekiwanie wysokiej porażki w Krasnosielcu doznał Aldo Bartnik Myszyniec. Podopieczni Daniela Dziekońskiego ulegli GUKS Krasnosielc aż 0:4. Co ciekawe, w ekipie gospodarzy aż trzech piłkarzy zapisało na swoim koncie pakiet "gol+asysta" - byli to Tomasz Rogala, Kamil Załęski i Przemysław Milewski.

We wspomnianych już derbach powiatu ostrołęckiego pomiędzy ekipami z Goworowa i Kadzidła lepsi okazali się ci pierwsi. Bramkę na wagę zwycięstwa Orza strzelił Sylwester Gąsiorowski już w 18. minucie meczu. Najwyżej notowanym lokalnym zespołem z powiatu jest wciąż Aldo Bartnik Myszyniec. Dorobek 7 punktów w 6 meczach wciąż jednak oznacza sporą stratę do lidera.

GLKS Lelis - WKS Mystkówiec Stary 3:3 (2:3)

⚽ 0:1 Szulc '5
⚽ 1:1 Dam. Prusaczyk '7
⚽ 2:1 Dam. Prusaczyk '9
⚽ 2:2 Kruza '23
⚽ 2:3 Salwin '38
⚽ 3:3 Gontarz '90

GLKS: Laćkowski - Mażewski, Mróz, Ziemek, Bednarczyk (46' Żebrowski),  Tumiński, Prusaczyk, Markowski, Gontarz, Mierzejewski, Mrozek.

GUKS Krasnosielc - Aldo Bartnik Myszyniec 4:0 (1:0)