vs.

Korona Ostrołęka
2 : 0
90'
KONIEC. KS Łomianki pokonują Koronę Ostrołęka 2:0 w meczu 2. kolejki IV ligi. Naszą relację śledziło 225 osób, dziękujemy!
87'
Trzy minuty do końca, KS prowadzi 2:0 i jest na najlepszej drodze do zainkasowania trzech punktów.
73'
Karol Szeliga wykorzystał rzut karny i mamy już dwubramkowe prowadzenie zespołu z Łomianek.
72'
GOL 2:0 dla gospodarzy.
63'
GOL 1:0 dla gospodarzy. Fatalny błąd w defensywie, a z tego korzysta Denis Kotula wyprowadzając miejscowych na prowadzenie.
50'
Korona gra w przewadze jednego zawodnika! Czerwona kartka dla kapitana KS Łomianki. Jeszcze 40 minut!
45'
Ale jest jeszcze oczywiście drugie 45 minut. Czekamy na bramki :)
45'
Jak na razie lepiej na boisku wyglądają zawodnicy Korony, mieli oni kilka dobrych sytuacji do strzelenia gola, dwukrotnie przed szansą stawał Kowalkowski, blisko był też Dzwonkowski. Brakuje kropki nad "i" :)
45'
Przerwa, 0:0.
38'
Pierwsza połowa powoli dobiega końca, na razie bez bramek.
15'
Kwadrans gry za nami, bez bramek.
11'
Na razie wynik 0:0, choć przed chwilą niecelnie uderzał Kowalkowski.
7'
Skład Korony: Łyziński - Kowalczyk, D. Jastrzębski, Cychol, Skorupka, Staszczuk, Strzeżysz, K. Jastrzębski, Olesiński, Kowalkowski, Dzwonkowski.
2'
W pierwszej kolejce nie udało się zagrać, bo Ożarowianka zrezygnowała z wyjazdu na mecz do Ostrołęki, ale teraz wyzwania czwartoligowe czas już zacząć :) Wkrótce poznamy skład żółto-niebieskich.
1'
Korona Ostrołęka rozpoczyna swój pierwszy mecz w IV lidze mazowieckiej w sezonie 2017/18!