11 medali Piątki Ostrołęka w Wyszkowie

Pływanie 13 czerwca 2022 0 Komentarzy

W sobotę 11 czerwca 2022 roku zawodnicy UKS Piątki Ostrołęka na Krytej Pływalni "Błękitna" w Wyszkowie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie Puchar Sprintu, które zgromadziły ponad 200 zawodniczek i zawodników reprezentujących 13 klubów.

Reprezentacja Piątki Ostrołęka popłynęła w składzie: Hanna Wawrzyńska, Zuzanna Zecer, Oliwia Walczak, Antonina Szczubełek, Anna Kalicińska, Natalia Skórzyńska, Oliwia Charewicz, Marcel Łoziński, Aleksander Hyjek, Antoni Golan.

A oto wyniki:

• Zuzia zdobyła dwa złote medale na 50 m stylem dowolnym z czasem 34,09 oraz na 100 m stylem zmiennym z czasem 1:26,32 Młodziutka pływaczka w dwóch startach zgromadziła 584 punkty, zajmując pierwsze miejsce w swoim roczniku.
  • Antek również zdobył dwa złote medale na 50 m stylem dowolnym z czasem 36,35 oraz na 50 m stylem grzbietowym z czasem 45,30 Młody pływak zdobywając w dwóch startach 288 punktów zajął pierwsze miejsce w swoim roczniku.
  • Oliwia (rocznik 2008) zdobyła jeden medal złoty na 50 m stylem motylkowym z czasem 33,09 oraz jeden medal srebrny na 50 m stylem dowolnym z czasem 30,21. Pływaczka w dwóch startach zdobywając 836 punkty zajęła drugie miejsce w open.
  • Olek zdobył jeden złoty medal na 25 m stylem grzbietowym z czasem 24,57 (rekord życiowy) oraz piąte miejsce na 25 m stylem dowolnym z czasem 24,02. Młodziutki pływak w dwóch startach zdobył 128 punktów, zajmując drugie miejsce w 2014 roczniku.
  • Marcel zdobył dwa srebrne medale na 25 m stylem dowolnym z czasem 23,14(rekord życiowy) oraz na 25 m stylem grzbietowym 24,84(rekord życiowy). W dwóch startach zdobył 132 punktów zajmując pierwsze miejsce w 2014 roczniku.
  • Hania zdobyła dwa brązowe medale na 25 m stylem dowolnym z czasem 20,37 (rekord życiowy) oraz na 25 m stylem grzbietowym z czasem 23,82 (rekord życiowy). W dwóch startach zdobyła 264 punkty zajmują trzecie miejsce w roczniku 2013.
  • Natalka zdobyła jeden medal srebrny na 50 m stylem grzbietowym z czasem 39,32(rekord życiowy) oraz piąte miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 32,52(rekord życiowy).
  • Ania zdobyła jeden medal srebrny na 50 m stylem klasycznym z czasem 55,59 (rekord życiowy) oraz zajęła ósme miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 45,43 (rekord życiowy).
  • Tosia zajęła dwa piąte miejsca na 50 m stylem dowolnym z czasem 36,38 (rekord życiowy) oraz na 50 m stylem motylkowym z czasem 43,35 (rekord życiowy).
  • Oliwia - rocznik 2012 - zajęła piąte miejsce na 50 m stylem grzbietowym z czasem 1:01,28 (rekord życiowy) oraz siódme miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 52,86 (rekord życiowy).