INNE

Inne 16 kwietnia 2019 1

Tancerze Atrii z sukcesami w Wikielcu

13.04.2019 w Wikielcu odbył się XI Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Iława. Do rywalizacji stanęły pary reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Atria, działający przy Klubie Lokator OSM.

Inne 16 kwietnia 2019 4

Mistrzostwa Polski w cheerleadingu sportowym w Ostrołęce

Ponad 500 zawodników i zawodniczek z całej Polski będzie w majowy weekend walczyło o tytuły Mistrzów Polski w Cheerleadingu Sportowym.

Inne 15 kwietnia 2019 4

Zabawa i sport, czyli wielobój atletyczny

12 kwietnia na obiektach NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się I Rzut Ligi Wojewódzkiej Wieloboju Atletycznego. Nasz region w zawodach reprezentował 10 osobowy zespół Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka.

Inne 09 kwietnia 2019 0

Osiem medali dla tancerzy z Atrii

Aż osiem medali przywieźli młodzi tancerze reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Atria z odbywającego się w miniony weekend X Ogólnopolskiego Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego o "Puchar Prezydenta Miasta Ełku".

Inne 09 kwietnia 2019 1

Ostrołęccy Atleci z rekordami!

6 kwietnia w Konstantynowie Łódzkim rozgrywany był III Grand Prix Memoriał J. Jaśniaka Seniora 2019 Masters w podnoszeniu ciężarów. W rywalizacji prawo startu mieli zawodnicy (panie i panowie) w wieku 30 i więcej lat. Do zawodów zgłosiło się 52 panów i najmłodszym z nich był 32 latek, a 77 lat miał najstarszy startujący. Natomiast, wśród 6 startujących pań najmłodszą była 38 latka, a najstarsza pani miała 62 lat.

Inne 07 kwietnia 2019 0

Gimnastyka korekcyjna. Darmowe zajęcia w Ostrołęce i Rzekuniu

W ramach programu „Pozalekcyjne zajęcia sportowe dla dzieci 2019” współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Zajęć Sportowych, w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Future is Now, realizowane są zajęcia sportowe dla uczniów z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej.

Inne 03 kwietnia 2019 0

IV Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Internatów Szkół Miasta Ostrołęki [ZDJĘCIA]

21 marca 2019 r.  odbył się IV Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Internatów Szkół Miasta Ostrołęki. Celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego, jako dyscypliny sportowej dla każdego, promocja aktywnego stylu życia wśród młodzieży oraz integracja wychowanków internatów i bursy. Organizatorem była społeczność Internatu Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce.

Inne 02 kwietnia 2019 0

Udany weekend Atrii. Pięć medali!

W miniony weekend ostrołęccy tancerze reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Atria, działający przy Klubie Lokator OSM rywalizowali na dwóch turniejach sportowego tańca towarzyskiego.

Inne 01 kwietnia 2019 0

Trzynaście medali WOPR-OS w Sochaczewie

Bardzo udany start odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka w pierwszej rundzie Grand Prix Polski 2019 w ratownictwie wodnym. Zawody, które odbyły się 30 marca w Sochaczewie, zgromadziły ścisłą czołówkę krajową.

Inne 01 kwietnia 2019 7

Nierówne traktowanie ostrołęckich klubów? "Wyszły kwestie obiektów sportowych"

O nierównym traktowaniu klubów sportowych, przeprowadzonej analizie podziału środków na kulturę fizyczną oraz regulaminie podziału rozmawiano podczas ostatnich obrad Komisji Sportu i Turystyki. Padło wiele ciekawych stwierdzeń, m.in. o "preferencyjnych stawkach" za wynajem obiektów sportowych.

Inne 30 marca 2019 8

Nowe wieści o przebudowie stadionu. Start jeszcze nie w tym roku?

Co dalej z zapowiadaną przebudową stadionu miejskiego przy ul. Witosa w Ostrołęce? Podczas ostatnich obrad Komisji Sportu i Turystyki ten temat był omawiany przez radnych i prezydenta Łukasza Kulika. Dowiedzieliśmy się, że w tym roku miasto może nie złożyć wniosku o dofinansowanie inwestycji.

Inne 25 marca 2019 1

Atleci z Ostrołęki na Mistrzostwach Polski. Zobacz wyniki

W dniach 22-24 marca w Puławach odbyły się Mistrzostwa Polski juniorek i juniorów w podnoszeniu ciężarów. Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka reprezentowali Dominik Kulesza i Rafał Gnoza.

Inne 25 marca 2019 2

Kowalczyk triumfuje w Mistrzostwach Kolna

16 i 17 marca rozegrano XV Otwarte Mistrzostwa Kolna w tenisie stołowym. Bardzo dobrze w swojej kategorii wiekowej spisał się zawodnik Rzekunianki Rzekuń.

Inne 23 marca 2019

Czy dobry wygląd dodaje poczucia pewności siebie?

Czy dobry wygląd dodaje poczucia pewności siebie?

Inne 16 marca 2019 0

Turniej bowlingowy o Puchar Mebpolu (zapisy)

Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu zaprasza już w najbliższy poniedziałek na pierwszą edycję turnieju o Puchar Mebpolu.