INNE

Inne 15 grudnia 2017 0

Sportowy weekend w regionie (harmonogram)

Przed nami kolejny pełen emocji sportowy weekend w regionie. Zobacz jakie wydarzenia sportowe warto zobaczyć.

Inne 14 grudnia 2017 0

Powrót legendy jak ze snu: Tadeusz 'Taddy' Błażusiak [ZDJĘCIA]

12 tysięcy zdartych gardeł, 79 czołowych zawodników z 22 krajów, Polacy na podium każdej z kategorii i powrót Tadeusza ‘Taddiego’ Błażusiaka do kariery jak ze snu – tak najkrócej można podsumować sobotnią, inauguracyjną rundę Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro w TAURON Arenie Kraków.

Inne 14 grudnia 2017 0

Tenisowi mistrzowie z I LO i ZSZ 4 (zdjęcia)

Za nami drużynowe Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich w tenisie stołowym. Najlepsi okazali się reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych nr 4, a także tenisistki z I Liceum Ogólnokształcącego.

Inne 13 grudnia 2017 1

Udany koniec roku sztangistów UKS Atleta

Wymarzone zakończenie roku i sezonu startowego dla zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka. 10 grudnia 2017 roku na pomostach WLKS Nowe Iganie w Siedlcach trzech ostrołęckich siłaczy wywalczyło piąte miejsce drużynowo wśród 18 klubów województwa mazowieckiego.

Inne 11 grudnia 2017 3

Daniel Kęszczyk mistrzem Ostrołęki (zdjęcia)

Daniel Kęszczyk z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce został mistrzem miasta szkół średnich w tenisie stołowym. W finałowym pojedynku pokonał on reprezentanta III LO Andrzeja Zycha.

Inne 11 grudnia 2017 0

Szach Mat w Goworowie (zdjęcia)

W Goworowie odbył się powiatowy turniej szachowy "Szach Mat". Była to już czwarta edycja zmagań, przyciągnęła ona prawie 30 zawodników i zawodniczek z powiatów: ostrołęckiego, ostrowskiego i wyszkowskiego.

Inne 08 grudnia 2017 0

Sportowy weekend w regionie (harmonogram)

Przed nami kolejny sportowy weekend z emocjami. Startujemy już dziś od Nocnej Ligi Futsalu, a zakończymy w niedzielę turniejem piłki nożnej organizowanym przez OTS Korona Ostrołęka.

Inne 06 grudnia 2017 0

Konkurs! Mikołaj rozdaje karnety do CrossFightGym!

Święty Mikołaj w dniu swoich imienin jest wyjątkowo hojny! Dla sportowej części naszego miasta przygotował wyjątkowe prezenty: trzy karnety do siłowni CrossFightGym. Co zrobić by je wygrać? To bardzo proste...

Inne 06 grudnia 2017 0

Mikołajki na sportowo z UKS Clan (zdjęcia)

Mikołajki na sportowo to wydarzenie corocznie organizowane 6 grudnia przez Uczniowski Klub Sportowy Clan w Ostrołęce, działający przy II LO im. C.K. Norwida. Nie inaczej było w tym roku, młodzież spotkała się w hali im. Arkadiusza Gołasia, by rywalizować w wielu ciekawych konkurencjach.

Inne 05 grudnia 2017 1

Tenisistki z I LO zdominowały mistrzostwa miasta (zdjęcia)

W hali im. A. Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym dziewcząt. Indywidualne zmagania zdominowały tenisistki z I Liceum Ogólnokształcącego, które zajęły wszystkie miejsca na podium.

Inne 01 grudnia 2017 1

Wspomnienie sprzed 42 lat. Mecz Pucharu FIRA Polska - Holandia w Ostrołęce (zdjęcia)

6 kwietnia 1975 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce odbyło się spotkanie drugiej dywizji Pucharu FIRA w rugby, w którym Polacy zmierzyli się z Holandią. Wracamy do tych wspomnień za sprawą archiwalnych zdjęć.

Inne 01 grudnia 2017 1

Tenisiści Rzekunianki liderują w IV lidze

Tenisiści Rzekunianki Rzekuń są niepokonani w rozgrywkach IV ligi. Drużyna z powiatu ostrołęckiego wygrała dotychczasowe sześć spotkań i jest liderem rozgrywek. Warto wyróżnić także indywidualne zdobycze poszczególnych zawodników.

Inne 01 grudnia 2017 0

Sportowy grudzień na obiektach MZOS-TiIT

Dziś pierwszy dzień grudnia, czas więc zaprezentować najważniejsze wydarzenia sportowe, jakie w tym miesiącu odbędą się na obiektach MZOS-TiIT w Ostrołęce.

Inne 28 listopada 2017 0

Mikołajki na sportowo z UKS Clan Ostrołęka (zapisy)

Uczniowski Klub Sportowy Clan działający przy II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Ostrołęce zaprasza na VII edycję imprezy „Mikołajki  na sportowo” na rzecz Dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce i po raz pierwszy na rzecz Polaków na Ukrainie.

Inne 20 listopada 2017 0

Mistrzostwa Europy w Supercrossie (zdjęcia)

W minioną sobotę niemal 60 zawodników z 16 krajów stanęło na starcie rozgrywanych po raz pierwszy w Polsce Mistrzostw Europy w Supercrossie. Wśród nich wielu Polaków, których niesamowicie swoim dopingiem wspierała publiczność zgromadzona w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. To był wieczór wielkiego i spektakularnego ścigania.