INNE

Inne 20 czerwca 2017 1

Atleci z Ostrołęki walczyli o finały OOM

W Gdańsku, Konstantynowie Łódzkim, Biłgoraju i Oławie odbyły się strefowe turnieje do finałowych zawodów ciężarowych XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W Konstantynowie Łódzkim wystartowali reprezentanci UKS Atleta Ostrołęka.

Inne 19 czerwca 2017 1

Taneczny awans Mateusza i Krystyny

11 czerwca w Warszawie odbywały się XI Bemowskie Dni Taneczne. Zakończyły się one sukcesem ostrołęckiej pary Mateusz Wielgoliński i Krystyna Podsiadlik reprezentującej klub Atria Ostrołęka.

Inne 08 czerwca 2017 0

Lelis gościł "Kurpiowski Jantar" w ringo (zdjęcia, wyniki)

Za nami XI "Kurpiowski Jantar" w ringo. Turniej na Kurpiach staje się już tradycją i nie inaczej było w tym roku. Blisko 150 zawodników i zawodniczek z 10 klubów sportowych rywalizowało w 8 kategoriach indywidualnych i 7 kategoriach drużynowych. Zobacz wyniki i zdjęcia.

Inne 31 maja 2017 3

Bączek i Nakielski na ciężarowych Mistrzostwach Mazowsza

Otwockie pomosty 27 maja 2017 roku, gościły 26 dziewcząt i 34 chłopców w ośmiu kategoriach wagowych z województwa mazowieckiego w podnoszeniu ciężarów. Na mistrzostwach Ostrołękę  reprezentowali zawodnicy UKS Atleta: Dawid Bączek w kategorii wagowej do 69 kg i Jacek Nakielski w kategorii wagowej do 77 kg.

Inne 30 maja 2017 0

Lelis: Zagrają w ringo o Kurpiowski Jantar

3 czerwca w Lelisie odbędzie się XI Ogólnopolski Turniej w ringo „Kurpiowski Jantar”. Celem imprezy jest rozwój sportowej rywalizacji na poziomie lokalnym i ponadlokalnym w grze w ringo.

Inne 27 maja 2017 0

Uczniowie podstawówek zagrali w dwa ognie [ZDJĘCIA]

Uczniowie ostrołęckich podstawówek wzięli udział w turnieju dwóch ogni usportowionych zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej. Zabawa była naprawdę przednia, a w sportowej zabawie zwyciężyła ekipa Szkoły Podstawowej nr 10. Zobacz zdjęcia.

Inne 26 maja 2017 1

Sukces unihokeistów z Chudka na Mistrzostwach Polski Szkół [ZDJĘCIA]

W dniach 13-14.05.2017 w Elblągu o tytuł Mistrza Polski Szkół w Unihokeju rywalizowały trzy drużyny z Zespołu Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Chudku. Zespoły dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej oraz drużyna dziewcząt z gimnazjum.

Inne 19 maja 2017 0

Weekend pełen sportowych emocji. Zobacz plan wydarzeń

W najbliższy weekend nie będziemy narzekać na brak sportowych emocji w mieście i powiecie. Najważniejszym wydarzeniem zbliżających się dni jest oczywiście turniej finałowy III ligi siatkarek z udziałem OTPS Nike Ostrolęka. Przed własną publicznością zagrają także piłkarze Korony.

Inne 19 maja 2017 0

Taneczny sukces pary Wielgoliński-Podsiadlik

W sobotę odbył się Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Rypina i Starosty Powiatu Rypińskiego. Wzięli w nim udział reprezentanci jednego z ostrołęckich klubów.

Inne 09 maja 2017 1

Promenada Cup Augustów: Medalowy start UKS Atria Ostrołęka

W minioną sobotę odbył się XI Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Promenada Cup w Augustowie. Ostrołęccy tancerze reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Atria, działający przy Klubie Lokator OSM, aż pięć razy stawali na podium.

Inne 07 maja 2017 0

Dominika Szymańska i Daniel Kęszczyk najlepsi w tenisie stołowym [ZDJĘCIA]

25 kwietnia odbył się II Turniej Tenisa Stołowego Internatów Szkół Miasta Ostrołęki. Celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego, promocja aktywnego stylu życia i integracja młodzieży. Organizatorem była społeczność Internatu Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce. Poznaj zwycięzców.

Inne 05 maja 2017 0

Ostrołęccy sztangiści na Misrzostwach Polski w Łukowie

Ciężarowcy UKS Atleta reprezentowali Ostrołękę wśród najsilniejszych juniorów Polski podczas Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów w podnoszeniu ciężarów w Łukowie.  Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w Łukowie były rozgrywane w dniach 28-30 kwietnia. Zobacz wyniki naszych sztangistów.

Inne 03 maja 2017 0

Maj pełen emocji na obiektach MZOS-TiIT

Kilka ciekawych imprez sportowych zaplanowano na obiektach MZOS-TiIT w rozpoczynającym się miesiącu. Będą to m.in. duży turniej tenisowy na otwarcie kortów przy Hallera, Półmaraton Kurpiowski, siatkarski Memoriał im. A. Gołasia czy klubowe mistrzostwa MKKK Shinkyokoushin w karate. Zobacz program.

Inne 23 kwietnia 2017 4

Ranking TOP 43: Kluby sportowe z Ostrołęki i okolic na Facebooku

Po siedmiu miesiącach przerwy wracamy do rankingu popularności klubów sportowych z Ostrołęki i okolic na Facebooku. Największy wzrost w porównaniu z poprzednim notowaniem zanotował klub MZKS Narew Ostrołęka, a najszybciej rozwijającą się sportową stroną w regionie jest wciąż nasza "SPORTowa Ostrołęka".

Inne 21 kwietnia 2017 0

Sportowy weekend: Czas na Jantarki i lokalne derby w niższych ligach

W najbliższy weekend nie będziemy obserwować zbyt wielu wydarzeń sportowych w naszym mieście. Królować będzie młodzieżowa piłka nożna, a z rozgrywek seniorskich ciekawie zapowiada się kolejne drugoligowe starcie piłkarek Jantaru Ostrołęka. Warto też wybrać się do powiatu ostrołęckiego, gdzie czeka nas parę piłkarskich perełek.