INNE

Inne 16 października 2017 0

Paweł Krajewicz szachowym mistrzem Ostrołęki

Paweł Krajewicz zwyciężył w Mistrzostwach Ostrołęki w szachach szybkich, jakie odbyły się w ubiegłą sobotę. Poznaj zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Turniej odbył się w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce, wzięło w nim udział 33 zawodników i zawodniczek.

Inne 11 października 2017 0

IV liga: Trwa zwycięska seria tenisistów Rzekunianki

Rzekunianka Rzekuń pokonała Sokół Serock 8:2 w spotkaniu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej tenisa stołowego. Komplet zwycięstw w Serocku zanotowali Jan Klemendorf, Mariusz Kowalczyk i Grzegorz Kowalczyk.

Inne 06 października 2017 0

Sportowy weekend w regionie (harmonogram)

W najbliższy weekend sporo lokalnych drużyn gra na wyjazdach, więc liczba meczów, jak i dyscyplin sportowych jest ograniczona. Oprócz emocji piłkarskich, po raz kolejny czekają nas lekkoatletyczne przełaje nad Narwią.

Inne 04 października 2017 0

Rzekunianka wygrywa i jest liderem (zdjęcia)

Rzekunianka Rzekuń pokonała GUKS II Siedlin 9:1 w meczu 1. kolejki IV ligi mężczyzn w tenisie stołowym. Tym samym drużyna z powiatu ostrołęckiego została pierwszym liderem rozgrywek.

Inne 01 października 2017 0

Walczyli "O Złotą Podwiązkę" (wideo, zdjęcia, wyniki)

Kilkadziesiąt par z całej Polski wzięło udział w XXXIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę" oraz Mistrzostwach Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego. Impreza odbyła się 30 września w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce.

Inne 29 września 2017 0

Sportowy weekend w regionie (harmonogram)

Przed nami sportowy weekend, w którym nie zabraknie emocji związanych z piłkarzami (nożnymi i ręcznymi), tenisem, lekkoatletyką, a nawet tańcem towarzyskim. Każdy znajdzie coś dla siebie - kalendarz jest naprawdę bogaty.

Inne 22 września 2017 2

Sportowy weekend w regionie (harmonogram)

Przed nami kolejny sportowy weekend w regionie. Sprawdź na jakie wydarzenia sportowe warto wybrać się już dziś, w sobotę i niedzielę.

Inne 20 września 2017 10

Waldemar Nol: Trenuję 6 razy w tygodniu, od 52 lat! (wideo)

Waldemar Nol to prawdziwa legenda polskiej kulturystyki. 67-letni kulturysta wciąż imponuje formą i nie oszczędza się na siłowni podczas ciężkich treningów. - To moja pasja i tak będzie do końca życia - mówi.

Inne 17 września 2017

Nie przegap! Tydzień darmowych zajęć w CrossFightGym!

CrossFightGym zaprasza na tydzień darmowych zajęć w klubie. Od najbliższego poniedziałku będziemy mogli bez opłaty wziąć udział we wszystkich treningach. Na uczestników zajęć czekają atrakcyjne nagrody do rozlosowania.

Inne 15 września 2017 0

Sportowy weekend w regionie (harmonogram)

Piłka nożna, siatkówka czy lekkoatletyka? Fani sportu w najbliższy weekend nie będą mogli narzekać na brak wrażeń. Zobacz harmonogram imprez i dopinguj sportowców razem z nami.

Inne 07 września 2017 1

Kolejne środki z programu "Klub" dla klubów sportowych

Kilka klubów sportowych z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego otrzyma dofinansowania z rządowego programu "Klub" prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Ogłoszono właśnie wyniki drugiego naboru.

Inne 02 września 2017 3

Memoriał Barbary Pawelczyk (zdjęcia)

Za nami pierwszy Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym. Turniej rozgrywany w hali im. A. Gołasia cieszył się sporym zainteresowaniem. Zwyciężyli Grzegorz Kowalczyk, Artur Kasprzak i Adam Pląsek.

Inne 16 sierpnia 2017 1

Spychalski w czołówce biegu Ushuaia Loppet (zdjęcia)

W wyśmienitym stylu Waldemar Spychalski rozpoczął sezon biegowy 2017/2018. Zdobył on trzecie miejsce w biegu narciarskim techniką klasyczną na 48 km Ushuaia Loppet.  Bieg inaugurujący cykl biegów długodystansowych Wordloppet na trzech kontynentach, odbył się 12 sierpnia w miejscowości Ushuaia na Ziemi Ognistej, "na końcu świata" - jak nazywają ten południowy cypel sami mieszkańcy.

Inne 08 sierpnia 2017 2

Klemendorf powiększa kolekcję medali

Jan Klemendorf nie zwalnia tempa i wciąż imponuje dobrą formą. Tym razem 63-letni tenisista stołowy zdobył złoty i srebrny medal XVIII Światowych Igrzysk Polonijnych, jakie odbyły się w Toruniu. Były zawodnik Narwi Ostrołęka, a obecnie Rzekunianki Rzekuń, nie dał szans rywalom w grze pojedynczej w grupie wiekowej 56-65 lat.

Inne 03 sierpnia 2017 0

Z naszego archiwum: ciekawe momenty ostrołęckiego sportu (wideo)

Na naszym profilu na Facebooku - Sportowa Ostrołęka - prezentujemy w ostatnim czasie archiwalne filmy, które dzięki temu staramy się ocalić od zapomnienia. Prezentują one ciekawe momenty w historii ostrołęckiego sportu. Warto obejrzeć!