INNE

Inne 14 sierpnia 2018

Telewizor dla kibica – zakrzywiony czy płaski ekran?

Kochasz oglądać sport w telewizji? Chciałbyś zwiększyć komfort kibicowania i dostrzec detale, które do tej pory były niezauważalne? Wybierz telewizor, który dostarczy ci najlepszych wrażeń bez wychodzenia z domu!

Inne 11 sierpnia 2018 1

Aktywne wakacje z tenisem i piłką nożną (zdjęcia)

W Obierwi odbyły się kolejne dwa treningi z cyklu "Aktywne Wakacje", organizowane przez stowarzyszenie Projekt Radomir. Tym razem grano w tenisa i piłkę nożną.

Inne 27 lipca 2018 1

Runmageddon w Ostrołęce? To możliwe! (wideo)

Czy w Ostrołęce odbędzie się finał ligi Runmaggedonu, największego biegu ekstremalnego w Polsce i nie tylko? Możliwe, że tak będzie! Organizatorzy opublikowali potencjalne lokalizacje, a wśród nich znalazło się nasze miasto. Ostrołęka zyskuje też poparcie internautów!

Inne 20 lipca 2018 2

Aktywne wakacje w Obierwi (zdjęcia)

Stowarzyszenie "Projekt Radomir" wystartowało z zajęciami "Aktywne Wakacje 2018". Na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Obierwi zbiera się grupa dzieciaków w wieku 4-10 lat.

Inne 25 czerwca 2018 7

Ratusz hojny dla klubów sportowych

Urząd Miasta Ostrołęki w maju br. przeznaczył dodatkowo blisko 15 tysięcy złotych na potrzeby sportowców - tak wynika ze sprawozdania finansowego prezydenta miasta. Dzięki temu nasi sportowcy mogli uczestniczyć w ważnych zawodach.

Inne 25 czerwca 2018 1

Prawdziwi atleci z Ostrołęki i okolic

21 czerwca odbyły się zmagania ciężarowców w  trzeciej edycji zawodów w wyciskaniu sztangi leżąc. Odbyły się one w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.  Kolejna edycja, nowe emocje, nowe próby i nowe rekordy w wyciskaniu wielokrotnym. Zobacz wyniki.

Inne 24 czerwca 2018 1

Polska Liga Wraków w Kurpiowskiej Krainie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Do Kurpiowskiej Krainy w Wykrocie zawitała dziś II runda Polskiej Ligi Wraków. Emocji na najwyższym poziomie, rywalizacji i spektakularnych kraks nie brakowało. Zobaczcie sami.

Inne 21 czerwca 2018 2

Kolejna runda Polskiej Ligi Wraków już w najbliższy weekend w Wykrocie

Już w najbliższą niedzielę, 24 czerwca II Runda 2018 Polskiej Ligi Wraków. Tym razem wyścig odbędzie się w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie koło Myszyńca.

Inne 15 czerwca 2018 0

Mocek w drugiej dziesiątce Mistrzostw Polski

Debiutujący w zawodach podnoszenia ciężarów zawodnik sekcji podnoszenia ciężarów UKS Atleta Ostrołęka Patryk Mocek został 13. zawodnikiem Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii wagowej do 77 kilogramów. Mistrzostwa te odbywały się w dniach 9-10 czerwca w Ciechanowie.

Inne 14 czerwca 2018 0

Tancerze Atrii z medalami w Płocku

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy Klubie Lokator OSM, wywalczyli dwa srebrne medale na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Falcon 2018 w Płocku.

Inne 13 czerwca 2018 0

Zawody w wyciskaniu sztangi. Zaprasza UKS Atleta

UKS Atleta Ostrołęka organizuje już trzecią edycję zawodów w wielokrotnym wyciskaniu sztangi leżąc. Zaproszeni mogą czuć się wszyscy, którzy lubią rywalizację sportową.

Inne 05 czerwca 2018 1

OTS Korona i BBL z wizytą w Schronisku Canis (zdjęcia)

W sobotę 26 maja młodzi zawodnicy OTS Korona Ostrołęka oraz przedstawiciele stowarzyszenia Biegam bo Lubię udali się do Schroniska Canis w Kruszewie, aby przekazać karmę dla zwierząt zebraną podczas akcji charytatywnej oraz udać się na spacery z mieszkańcami schroniska.

Inne 23 maja 2018 0

Ratownicy WOPR-OS z sukcesami na Mistrzostwach Mazowsza

Reprezentacja ratowników WOPR-OS Ostrołęka wzięła udział w Mistrzostwach Mazowsza w sportowym ratownictwie wodnym. Sprawdź wyniki ostrołęckich ratowników.

Inne 23 maja 2018 0

Freestyler Adrian Duszak gościem Pawła Białczaka (wideo)

Reprezentant Polski w teqball oraz futbolowy freestyleowiec Adrian Duszak był gościem Pawła Białczaka w kolejnym odcinku serii programów "Ludzie z Pasją". Zobacz wideo.

Inne 15 maja 2018 1

Waszkiewicz jedzie na Mistrzostwa Polski. "Dam z siebie wszystko!"

Jak to jest być jednym z najlepszych zawodników w Polsce w swojej dziedzinie? Wie to Aleksander Waszkiewicz z Academia Gorila Ostrołęka, który już w najbliższą niedzielę stanie do walki o medal Mistrzostw Polski i wyjazd na Mistrzostwa Świata w street workoucie.