INNE

Inne 19 lutego 2019 0

Tenisowe zmagania w Olszewie-Borkach

W dniach  8-9 lutego w hali sportowej przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach odbył się XII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Olszewo-Borki.

Inne 17 lutego 2019 1

#TakByło - nowy cykl eOstrołęki. Tylko u nas takie sportowe wspominki!

Od tygodnia na naszej facebookowej stronie prezentujemy Wam archiwalne zdjęcia sportowe z naszego miasta. Ileż wspomnień odżywa dzięki tym chwilom! Oto podsumowanie pierwszego tygodnia cyklu #TakByło.

Inne 16 lutego 2019 10

Co z remontem stadionu? Prezydent Łukasz Kulik odpowiada

Na jakim etapie są prace w kwestii remontu stadionu miejskiego w Ostrołęce? Okazuje się, że na bardzo wczesnym. Miasto nie zaakceptowało jeszcze koncepcji architektoniczno-budowlanej stadionu. Nie poniosło jednak też żadnych kosztów w tym zakresie.

Inne 14 lutego 2019 3

Sportowe stypendia na 2019 rok. Zobacz, dla kogo!

W środowe popołudnie w ratuszu miało miejsce spotkanie władz miasta ze sportowcami, które w 2019 roku będą otrzymywać stypendia za pierwszą lub mistrzowską klasę sportową.

Inne 12 lutego 2019 30

Oficjalny PODZIAŁ DOTACJI dla klubów sportowych! Kto dostał najwięcej?

Poznaliśmy już kwoty dotacji, jakie ostrołęckie stowarzyszenia i kluby sportowe otrzymają z miasta na szkolenie sportowe dzieci, młodzieży i dorosłych oraz na organizację imprez sportowych. Zobacz, kto otrzymał najwięcej.

Inne 10 lutego 2019 4

Kotowska i Strzelczyk startowały w Siedlcach

Sztangiści UKS Atleta Ostrołęka dzielnie rywalizowali wśród Mazowszan o medale kilkunastu kategorii wagowych Otwartych Mistrzostw Powiatu Siedleckiego w podnoszeniu ciężarów. Zobacz, jak spisały dziewczęta z UKS Atleta.

Inne 06 lutego 2019 18

Kto zdecyduje o podziale dotacji na sport? Powołano komisję

Już wiemy, kto zdecyduje o podziale dotacji na sport w 2019 roku. Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik powołał w tym celu czteroosobową komisję. Zobacz, kto wszedł w jej skład.

Inne 03 lutego 2019 10

Co dalej z remontem ostrołęckiego stadionu?

Jak będzie wyglądał wyremontowany stadion w Ostrołęce? To pytanie zadaje sobie wielu sportowców i kibiców. Do grona pytających dołączył jeden z radnych, który zapytał o proponowany projekt przebudowy.

Inne 28 stycznia 2019 6

Problem z szatniami znany władzom miasta. Oto możliwe rozwiązanie

Czy na stadionie miejskim przy Witosa staną nowe szatnie? Prezydent Ostrołęki zdradził, że brany pod uwagę jest pomysł budowy szatni wolnostojących. Obecnie kluby sportowe narzekają na niewystarczającą infrastrukturę w tej kwestii.

Inne 23 stycznia 2019 1

Chcesz iść na łyżwy? Lodowisko znów działa!

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza od dziś na lodowisko, które funkcjonuje na terenie kortów asfaltowych przy ulicy Witosa 1 od godz. 9:00.

Inne 18 stycznia 2019 0

Zagrają o puchar przewodniczącego rady miasta

OTPS Nike Ostrołęka oraz Akademia Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia zapraszają na turniej piłki siatkowej dziewcząt pod patronatem przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego.

Inne 16 stycznia 2019 1

Ferie zimowe w Ostrołęce. Harmonogram MZOS-TiIT

Poznaliśmy już harmonogram ferii zimowych z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Zobacz, jak aktywnie spędzić te dwa tygodnie.

Inne 13 stycznia 2019 6

Kolejne konsultacje w sprawie dotacji dla klubów. Zobacz TERMINY

Prezydent miasta kolejny raz zaprasza środowiska sportowe na konsultacje w sprawie podziału środków z miejskich dotacji na kulturę fizyczną. Tym razem spotkania będą podzielone według dyscyplin sportu.

Inne 12 stycznia 2019 2

Czas rozdzielić sport młodzieżowy od seniorskiego? Oto propozycja

Przedstawiciele klubów sportowych, którzy wzięli udział w spotkaniu z prezydentem Łukaszem Kulikiem, sami również mieli propozycję co do podziału dotacji na kluby sportowe w mieście. Jedną z nich przedstawił Marek Mierzejewski, trener lekkiej atletyki z klubu UKS Siódemka.

Inne 11 stycznia 2019 10

Za wynajem obiektów płaci się zbyt dużo. Ostrołęckie kluby mówią o tym wprost

Spotkanie środowiska sportowego z prezydentem Łukaszem Kulikiem przyniosło wiele ciekawych wniosków. Wiele klubów powtarzało jednak jeden z nich. Mianowicie, chodzi o opłaty za wynajem obiektów sportowych. Według środowiska sportowego, te opłaty są zbyt wysokie.