INNE

Inne 17 paĹşdziernika 2018 0

Gnoza z medalem w podnoszeniu ciężarów

W ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy w Siedlcach zorganizował Międzywojewódzki Turniej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w podnoszeniu ciężarów. Prawo startu mieli młodziczki i młodziki (dziewczęta i chłopcy do 15 lat), juniorki i juniorzy młodsi (dziewczęta i chłopcy do 17 lat).

Inne 15 paĹşdziernika 2018 2

Ratownicy WOPR-OS z medalami Grand Prix Polski!

Reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka zdobyła dziesięć medali podczas Grand Prix Polski w sportowym ratownictwie wodnym w Kędzierzynie-Koźlu. Podopieczni Dariusza Małkowskiego oprócz zdobyczy medalowych w swoich startach ustanowili wiele wartościowych wyników i rekordów życiowych.

Inne 13 paĹşdziernika 2018 2

Fantastyczny sukces! Adrian Duszak z medalem Mistrzostw Świata!

Adrian Duszak z Dylewa został brązowym medalistą Mistrzostw Świata w teqball! To historyczny sukces zawodnika, specjalizującego się także we freestyle football'u. Mistrzowski turniej odbył się we francuskim Reims.

Inne 09 paĹşdziernika 2018 0

"Mazury 2018" z sukcesami ostrołęckiej Atrii

Awans do klasy tanecznej B i 5 złotych medali - z takimi sukcesami tancerze UKS Atria Ostrołęka wrócili z XIV Ogólnopolskiego Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego "Mazury 2018", jaki rozegrany został w ubiegłą sobotę.

Inne 04 paĹşdziernika 2018

Legalny bukmacher - czym się charakteryzuje?

Legalny bukmacher - czym się charakteryzuje?

Inne 29 września 2018 8

Atleci wyciskali, aż miło! Padły świetne wyniki (wideo, zdjęcia)

Klub UKS Atleta już po raz czwarty zorganizował Ostrołęckie Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc. Do rywalizacji przystąpili najsilniejsi atleci z naszego regionu, a gościem specjalnym zawodów był wielokrotny mistrz kraju Mariusz Bartołowicz. Padły naprawdę dobre wyniki!

Inne 27 września 2018 0

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Złotą Podwiązkę” [ZDJĘCIA]

Za nami kolejna edycja cieszącego się olbrzymią popularnością i prestiżem turnieju tańca towarzyskiego „O Złotą Podwiązkę”. Do zmagań przystąpiło kilkuset uczestników z około 20-tu klubów z całej Polski. Ostrołękę reprezentowali świetni tancerze z klubów Atria i Fan.

Inne 24 września 2018 0

Adrian Duszak mistrzem Polski w teqball! (wideo)

Pochodzący z naszego regionu Adrian Duszak został indywidualnym mistrzem Polski w teqball. Do tego dołożył także srebrny krążek w deblu. Mistrzostwa kraju odbyły się w ubiegły weekend w Podkowie Leśnej.

Inne 24 września 2018 1

Memoriał Barbary Pawelczyk. Poznaj zwycięzców

Już po raz drugi w Ostrołęce rozegrany został Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym. Rywalizacja toczyła się w hali przy ul. Partyzantów. Poznaj zwycięzców.

Inne 24 września 2018 6

Wielki sukces 18-latki z ostrołęckiej Kuźni! Dwa medale na prestiżowych zawodach

Wielki sukces Marii Pisarek z Ostrołęckiego Klubu Sportów Sylwetkowych "Kuźnia". 18-letnia zawodniczka z Ostrołęki zdobyła dwa medale na międzynarodowych mistrzostwach  IFBB Diamond Cup FIWE 2018.  Zawody, na które przyjechały ekipy z 22 krajów, były połączone z międzynarodowymi targami FIWE - jednymi z największych w Europie  związanymi  ze sportami sylwetkowymi.

Inne 17 września 2018 0

Dariusz Małkowski: "Jestem dumny z postawy swoich zawodników"

Trener Dariusz Małkowski z WOPR-OS Ostrołęka podsumowuje znakomitą formę Mateusza Adamowskiego i Huberta Nakielskiego podczas Mistrzostw Europy juniorów w sportowym ratownictwie wodnym. Z Irlandii do Ostrołęki przyjechał grad medali i doświadczeń.

Inne 14 września 2018 2

Sportowy weekend. Zobacz, jakie wydarzenia warto zobaczyć!

Przed nami kolejny sportowy weekend w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Będą biegi, mecze piłki nożnej i inauguracyjne spotkanie szczypiornistów, a także oczywiście turniej siatkarek. Zobacz, gdzie warto się wybrać.

Inne 14 września 2018 1

Mamy medalistów Mistrzostw Europy! To ratownicy WOPR-OS z Ostrołęki

W irlandzkim Limerick odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w sportowym ratownictwie wodnym. W reprezentacji Polski wystąpiło dwóch ostrołęczan. Podopieczni Dariusza Małkowskiego przywieźli medale, zarówno w startach indywidualnych, jak i w sztafecie!

Inne 14 września 2018 0

Nie przegap! Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi

Klub UKS Atleta Ostrołęka zaprasza na mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc. Odbędą się one 28 września w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Inne 14 września 2018 0

W Obierwi aktywnie także w roku szkolnym

W roku szkolnym w Obierwi również jest aktywnie. Stowarzyszenie "Projekt Radomir" wraz z Szkołą Podstawową w Obierwi ruszyło z kolejnym projektem. To KAD - Klub Aktywnych Dzieciaków.