PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 25 lutego 2017 0

Zmiana lidera w Nocnej Lidze Futsalu!

Drużyna Hurtowni Piłkarskiej została nowym liderem Nocnej Ligi Futsalu po zwycięstwie w 10. kolejce nad Świtem Baranowo. W tabeli panuje spory ścisk, zarówno na szczycie jak i w środku tabeli.

Piłka nożna 24 lutego 2017 11

Wielki exodus piłkarzy w Tęczy Łyse

Kolejni piłkarze opuszczają Tęczę Łyse, odwołuje się też mecze sparingowe tej drużyny. Los czwartoligowca spod Ostrołęki wydaje się przesądzony, choć brak jest oficjalnych komunikatów. Są jednak informacje o kolejnych zawodnikach, którzy wiosną przeniosą się z Łysych do nowych klubów.

Piłka nożna 24 lutego 2017 0

Jantarki rozpoczęły zimowe sparowanie

Za piłkarkami Jantaru Ostrołęka pierwszy sparing w ramach przygotowań do rozgrywek wiosennych II ligi. Podopieczne Pawła Zyśka spotkały się z grającą ligę niżej Ostrovią Ostrów Mazowiecka. W planach są już jednak kolejne test-mecze.

Piłka nożna 22 lutego 2017 8

Świt Baranowo ma nowego trenera

Zmiana trenera w Świcie Baranowo. Zarząd klubu podjął decyzję, że Wojciecha Gąskę na stanowisku szkoleniowca jedenastej drużyny A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej zastąpi Rafał Ogonowski.

Piłka nożna 22 lutego 2017 1

Drużyny z powiatu w wirze sparingów

Jak co tydzień, prezentujemy sparingowy raport z ostatnich dni dotyczący drużyn piłkarskich z powiatu ostrołęckiego. Jak spisali się gracze Kurpika Kadzidło, Aldo Bartnika Myszyniec, Świtu Baranowo, KS CK Troszyn i Rzekunianki Rzekuń? Sprawdź.

Piłka nożna 22 lutego 2017 7

Marek Kaliszewski testowany przez ŁKS Łomża

Filar Tęczy Łyse Marek Kaliszewski jest testowany przez III-ligowy ŁKS Łomża. 33-letni pomocnik zagrał w sparingu ŁKS-u przeciwko Legionovii Legionowo i wszystko na to wskazuje, że wiosną reprezentował będzie łomżyński klub. W składzie ŁKS wciąż jednak widnieje jako "zawodnik testowany".

Piłka nożna 20 lutego 2017 8

Stanęli w szranki gracze Narwi i Rzekunianki

Piłkarze MZKS Narew 1962 Ostrołęka po kolejnym tygodniu treningów mieli szansę sprawdzić formę z rywalem z A Klasy. Rzekunianka Rzekuń dość wysoko postawiła poprzeczkę młodym piłkarzom Narwi i przy Witosa odniosła zwycięstwo.

Piłka nożna 19 lutego 2017 4

Zwycięstwo i remis w sobotnich sparingach Korony

Piłkarze Korony Ostrołęka w sobotę 18 lutego rozegrali dwa spotkania sparingowe - z Warmią Grajewo i KS CK Troszyn. Bilans meczów jak najbardziej na plus: zwycięstwo i remis.

Piłka nożna 18 lutego 2017 8

B Klasa: Nowy trener w FC 2012 Różan

Drużyna FC 2012 Różan ma nowego trenera. Jego zadaniem będzie poprawa gry zespołu, który w rundzie jesiennej B Klasy ostrołęckiej nie zdobył nawet punktu.

Piłka nożna 16 lutego 2017 7

Korona kontra Ruch. Sparing wygrany przez gości

Korona Ostrołęka rozegrała kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Niebiesko-żółci zmierzyli się w Ostrołęce z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Piłka nożna 13 lutego 2017 12

Zima w pełni, a oni sparują. Kolejne test-mecze lokalnych drużyn

Drużyny z powiatu ostrołęckiego w miniony weekend rozegrały kolejne spotkania sparingowe. Przedstawiamy meldunek z ostatnich przygotowań lokalnych zespołów do rundy wiosennej. Poznaj wyniki sparingów.

Piłka nożna 13 lutego 2017 16

Narew triumfuje w pierwszym sparingu [ZDJĘCIA]

Na ten sparing czekało wielu kibiców piłkarskich z Ostrołęki. Na boisku po raz pierwszy zobaczyliśmy nową Narew, a ta odniosła zwycięstwo ku uciesze kibiców, którzy zamiast ciepłego fotela wybrali mroźne 90 minut na stadionie.

Piłka nożna 12 lutego 2017 4

W zimowym sprawdzianie lepsi przasnyszanie

Piłkarze Korony Ostrołęka nie próżnują i rozgrywają kolejne zimowe sparingi. Tym razem niebiesko-żółci zmierzyli się w Przasnyszu z tamtejszym MKS-em, czyli czternastą drużyną północnej grupy IV ligi mazowieckiej.

Piłka nożna 11 lutego 2017 0

Starcie gigantów w Nocnej Lidze Futsalu. Wyniki 9. kolejki

Za nami dziewiąta seria gier Nocnej Ligi Futsalu. Najciekawszym jej wydarzeniem był pojedynek na szczycie ligi pomiędzy Deptułą Stacja Paliw Kadzidło a Autokasacją Ławy. Zobacz najnowsze rozstrzygnięcia oraz ligową tabelę.

Piłka nożna 10 lutego 2017 1

W Legionovii ostrołęczan już dwóch

Zgodnie z przewidywaniami, barwy drugoligowej Legionovii Legionowo w rundzie wiosennej sezonu 2016/17 występować będzie dwóch piłkarzy pochodzących z Ostrołęki. Do Mateusza Żebrowskiego dołączył kolejny wychowanek Korony Ostrołęka.