PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 18 kwietnia 2018 4

Liga siódemek - znamy uczestników i terminarz!

Znamy już wszystkie drużyny, które wystąpią w XVI edycji Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „7” - wiosna 2018 pod patronatem prezydenta Ostrołęki Janusza Kotowskiego. Do rywalizacji zgłosiło się sześć zespołów. Rozgrywki ruszają już w najbliższy piątek.

Piłka nożna 17 kwietnia 2018 1

A Klasa. Derby dla Rzekunianki, wygrane Bartnika i Kurpika (wyniki, tabela)

Zwycięstwa Rzekunianki Rzekuń, Aldo Bartnika Myszyniec i Kurpika Kadzidło oraz porażka Świtu Baranowo - to dokonania klubów z powiatu ostrołęckiego w 17. kolejce A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Zobacz wyniki i tabelę.

Piłka nożna 17 kwietnia 2018 5

II liga. Jantar Ostrołęka bez punktów z Pogonią (zdjęcia)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka przegrały z Pogonią Zduńska Wola 0:1 w spotkaniu 14. kolejki II ligi.

Piłka nożna 16 kwietnia 2018 0

Tuzin medali WOPR-OS w Żyrardowie (zdjęcia)

Reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka zdobyli 12 medali podczas drugiej rundy Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym, które odbyło się 14 kwietnia w Żyrardowie. Łupem ostrołęczan padło 6 złotych medali, 5 srebrnych i 1 brązowy.

Piłka nożna 15 kwietnia 2018 8

B Klasa. Korona II wygrywa, Narew wciąż liderem (wyniki, tabela)

Korona II Ostrołęka pokonała ULKS Ołdaki 3:1 w meczu 15. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Na pierwszym miejscu wciąż jest inny ostrołęcki klub - Narew.

Piłka nożna 15 kwietnia 2018 1

Liga okręgowa. Punkt Troszyna, Wkra powiększa przewagę (wyniki, tabela)

Za nami 20. kolejka ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Liderem wciąż jest Wkra Żuromin, powiększyła ona przewagę nad Nadnarwianką Pułtusk do 6 punktów, także za sprawą KS CK Troszyn.

Piłka nożna 15 kwietnia 2018 24

B Klasa. Narew Ostrołęka wygrywa z Krasnosielcem (zdjęcia)

Narew Ostrołęka pokonała GUKS Krasnosielc 2:1 w meczu 15. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Do przerwy prowadzili gospodarze, ale Narwianie w drugiej połowie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Piłka nożna 15 kwietnia 2018 3

IV liga. Punkt Korony Ostrołęka na wagę lidera (wideo)

Korona Ostrołęka zremisowała z Mazurem Gostynin 0:0 w wyjazdowym meczu IV ligi mazowieckiej gr. północnej. Z racji tego, że pauzował dotychczasowy lider - Pogoń II Siedlce - Korona wraca na fotel lidera.

Piłka nożna 13 kwietnia 2018 31

Ogólnopolskie media o meczu w Ostrołęce. "Mandaty dla piłkarzy, himalaje absurdu"

Po naszej publikacji, media w całej Polsce powtarzają dziś informację o ukaraniu piłkarzy MZKS Narew Ostrołęka mandatami za używanie wulgaryzmów w trakcie meczu z ULKS Ołdaki. Sprawa przedstawiana jest w mediach i opiniach dziennikarzy jako totalny absurd.

Piłka nożna 13 kwietnia 2018 0

Sportowy weekend w regionie: 14-15 kwietnia (harmonogram)

Przed nami pełen emocji sportowy weekend w regionie. Zobacz, jakie wydarzenia sportowe warto zobaczyć.

Piłka nożna 13 kwietnia 2018 4

A Klasa. Aldo Bartnik Myszyniec ukarany walkowerem

Aldo Bartnik Myszyniec stracił trzy punkty za zwycięstwo z KS Wąsewo. Mecz został zweryfikowany jako walkower na korzyść zespołu z Wąsewa.

Piłka nożna 11 kwietnia 2018 51

Wyższa kultura futbolu

Używanie brzydkich słów w trakcie meczu piłki nożnej często spowodowane jest wielkimi emocjami. W wielu przypadkach użycie nieparlamentarnego stwierdzenia mogłoby być zbędne, tym bardziej, że wśród widzów na stadionie mogą być również dzieci. W ostatnim czasie kartki za brzydkie słowa piłkarzom rozdają nie tylko sędziowie meczów.

Piłka nożna 11 kwietnia 2018 0

II liga. Jantar bez szans w meczu z liderem (wideo)

Jantar Ostrołęka przegrał z Piastovią Piastów 1:5 w spotkaniu 13. kolejki II ligi piłkarskiej kobiet. Ostrołęczanki wszystkie bramki straciły w pierwszej połowie meczu, jedynego gola strzeliły po przerwie.

Piłka nożna 10 kwietnia 2018 5

IV liga. Trzy punkty Korony w Ożarowie Mazowieckim

Korona Ostrołęka pokonała Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki 2:0 w zaległym meczu 16. kolejki IV ligi mazowieckiej gr. północnej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego wrócili na drugie miejsce w tabeli.

Piłka nożna 10 kwietnia 2018 0

Weekend z APN Ostrołęka. Zobacz wyniki meczów (zdjęcia)

Młodzi zawodnicy z Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej mają za sobą kolejny weekend pełen emocji. APN dwukrotnie triumfował w derbach Ostrołęki, odniósł także zwycięstwo w I lidze wojewódzkiej rocznika 2003. Zobacz, jak spisywali się piłkarze klubu, nad którym sprawujemy patronat medialny.