PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 19 lutego 2018

Swój 1% przekaż Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej

Jak co roku nadchodzi czas rozliczania podatków za miniony rok. Istnieje możliwość odpisania 1% swojego podatku na dowolnie wybrany cel publiczny. Wśród potencjalnych beneficjentów znajduje się Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej.

Piłka nożna 19 lutego 2018 22

Zadecydował karny. Narew przegrała sparing z Wąsewem (zdjęcia)

Piłkarze MZKS Narew Ostrołęka kontynuują przygotowania do rundy wiosennej w B Klasie ostrołęckiej. Podopieczni Rafała Koska rozegrali sparing z A-Klasowym KS Wąsewo. Mecz zakończył się minimalną porażką niebiesko-czerwonych.

Piłka nożna 15 lutego 2018 17

Śnieżny sparing Korony ze Świtem (zdjęcia)

Mecz na śniegu - tak można nazwać sparing Korony Ostrołęka z III-ligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W meczu, który odbył się 14 lutego w Ostrołęce, padło siedem bramek.

Piłka nożna 14 lutego 2018 1

Sparingi rezerw i juniorów Korony (zdjęcia)

W ostatnim czasie mecze testowe rozgrywała nie tylko pierwsza drużyna OTS Korona Ostrołęka, ale także drugi zespół i juniorzy z roczników 2002-2003. Korona II zmierzyła się z KS Wąsewo, a młodzi piłkarze spotkali się z B Klasową ekipą GLKS Lelis.

Piłka nożna 13 lutego 2018 19

Znamy termin wiosennych derbów Ostrołęki w B Klasie

Klub OTS Korona Ostrołęka ogłosił terminarz meczów drugiej drużyny, występującej w rozgrywkach B Klasy ostrołęckiej. Kibice szczególnie czekają na termin meczu derbowego pomiędzy Koroną II i Narwią, czyli liderem i wiceliderem ósmej ligi. Derby odbędą się 30 marca.

Piłka nożna 12 lutego 2018 12

Narew Ostrołęka ma nowego bramkarza

Piłkarze Narwi Ostrołęka przygotowują się do rozgrywek B Klasy ostrołęckiej w rundzie wiosennej. Drużyna została wzmocniona przez Daniela Woźniaka. 36-letni bramkarz przenosi się do Ostrołęki z KS CK Troszyn.

Piłka nożna 12 lutego 2018 11

Kazimierz Puławski trenerem Świtu Baranowo

KS Świt Baranowo ma nowego trenera. Został nim doświadczony szkoleniowiec z regionu Kazimierz Puławski.

Piłka nożna 11 lutego 2018 10

Sparingi: Remis Narwi, porażka Korony

Za nami sparingi ostrołęckich drużyn piłkarskich. Narew Ostrołęka zremisowała ze Świtem Baranowo 2:2 w spotkaniu sparingowym rozegranym w Baranowie. Bramki dla niebiesko-czerwonych zdobyli Bartosz Pędzich i Michał Markowski. Z kolei ostrołęcka Korona zmierzyła się z dużo bardziej wymagającym rywalem: III-ligowym MKS Ełk. Rywale zwyciężyli 2:0.

Piłka nożna 09 lutego 2018 2

Nocna Liga Futsalu: Prowadzenie Stacji Paliw Deptuła

Stacja Paliw Deptuła Kadzidło jest aktualnym liderem Nocnej Ligi Futsalu. Po siedmiu kolejkach kadzidlanie zgromadzili 18 punktów i o trzy 'oczka' wyprzedzają Revo Cosmetics Olszewo-Borki.

Piłka nożna 08 lutego 2018 0

Rymek: W Nowej Wsi czuję się znakomicie

Pochodzący z powiatu ostrołęckiego Bartosz Rymek to zawodnik młodzieżowych drużyn Legii Warszawa. Udzielił on obszernej rozmowy serwisowi legia.net, w której opowiedział o swoich początkach z piłką nożną, grze w barwach Wojskowych i powrotach do domu. Warto przeczytać!

Piłka nożna 08 lutego 2018 7

Harmonogram domowych meczów Narwi i Korony - wiosna 2018

Kibice piłki nożnej z Ostrołęki poznali już terminarz meczów na rundę jesienną sezonu 2017/18. Harmonogram gier ogłosiła zarówno czwartoligowa Korona, jak i B Klasowa Narew. Nie dane będzie nam jednak obejrzeć wszystkich meczów, bo w dwóch przypadkach terminy się pokrywają.

Piłka nożna 08 lutego 2018 0

Jantarki zagrały na turnieju w Piątnicy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka przygotowują się do rozgrywek rundy wiosennej w II lidze. Podopieczne Pawła Zyśka w ostatni weekend zagrały w halowym turnieju w Piątnicy, gdzie zajęły drugie miejsce.

Piłka nożna 07 lutego 2018 0

Powiatowe sparingi przed rundą wiosenną

Drużyny z powiatu ostrołęckiego w ostatnich dniach rozegrały kolejne mecze przygotowawcze do rundy wiosennej sezonu 2017/18. Zwycięstwa odniosły ekipy Kurpika Kadzidło i Rzekunianki Rzekuń, a sparingi przegrały ekipy KS CK Troszyn i Aldo Bartnika Myszyniec.

Piłka nożna 05 lutego 2018 10

Korona Ostrołęka sparowała z Łomżą i Małkinią (zdjęcia)

Za nami kolejny weekend sparingów drużyn OTS Korona Ostrołęka. Pierwszy zespół na własnym stadionie zmierzył się z ŁKS Łomża, druga drużyna podjęła MKS Małkinia. W obu przypadkach zwyciężali rywale żółto-niebieskich.

Piłka nożna 03 lutego 2018 22

Sparingowa porażka Narwi z Makowianką (zdjęcia)

Narew Ostrołęka przegrała z Makowianką Maków Mazowiecki 1:3 w dzisiejszym meczu sparingowym rozegranym w Ostrołęce.