PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 14 listopada 2018 5

Mistrzostwo Ostrołęki dla dziewcząt z II LO! (wideo, zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia zakończyła się kolejna edycja Mistrzostw Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej dziewcząt. Tytuł obroniły zawodniczki II LO w Ostrołęce, które zawody zakończyły bez porażki - z 6 zwycięstwami i remisem. Srebro dla ZSZ 2, brąz dla ZSZ 1.

Piłka nożna 12 listopada 2018 0

Kurs sędziego piłki nożnej. Trwają ZAPISY

Chcesz zostać sędzią piłki nożnej? Teraz masz do tego najlepszą okazję! Zapisz się na kurs i wyjdź na boisko w roli arbitra.

Piłka nożna 11 listopada 2018 11

Stadion w Kadzidle na ustach piłkarskiej Polski... Wszystko przez linię bramkową!

Stadion w Kadzidle, a w zasadzie sposób przygotowania murawy, jest dziś na ustach całego kraju. Wszystko przez sposób, w jaki zostały namalowane linie na mecz miejscowego Kurpika z Błękitnymi Raciąż. Goście zrobili zdjęcie, a później... to już poszło!

Piłka nożna 11 listopada 2018 39

A Klasa. Porażka Narwi na koniec rundy jesiennej

Piątą porażkę w sezonie ponieśli wczoraj zawodnicy Narwi Ostrołęka. Niebiesko-czerwoni ulegli na wyjeździe niżej notowanemu Borucie Kuczbork.

Piłka nożna 11 listopada 2018 13

Zwycięstwo w Ciechanowie! Trzy punkty dla ostrołęckiej Korony

Korona Ostrołęka pokonała MKS Ciechanów 1:0 w meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej, gr. północnej. Ostrołęczanie rundę jesienną zakończyli na 11. miejscu w tabeli.

Piłka nożna 08 listopada 2018 0

Trochę wiosny jesienią w IV lidze

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że w związku z dobrymi warunkami atmosferycznymi, jeszcze jesienią zostanie rozegrana awansem 16. kolejka IV ligi.

Piłka nożna 07 listopada 2018 1

Potwierdzamy: Ostrołęka zorganizuje finał Pucharu Polski

Finał Pucharu Polski na szczeblu okręgowym rozegrany zostanie w Ostrołęce - w sobotę, 24listopada. Zmierzą się ze sobą Korona Ostrołęka i MKS Przasnysz.

Piłka nożna 06 listopada 2018 51

Marcin Truszkowski odchodzi z Korony Ostrołęka

Po zakończeniu rundy jesiennej Marcin Truszkowski przestanie być trenerem Korony Ostrołęka. Ogłosił to po ostatnim meczu z MKS Przasnysz. Z Koroną Truszkowski odniósł wiele sukcesów i przyczynił się do odmiany wizerunku klubu, teraz czas na nowe wyzwania.

Piłka nożna 05 listopada 2018 8

Ostrołęka może być gospodarzem finału Pucharu Polski

Jak się dowiedzieliśmy, ze źródła bliskiego COOZPN, Ostrołęka będzie gospodarzem finału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, w którym zmierzą się ze sobą Korona Ostrołęka i MKS Przasnysz.

Piłka nożna 03 listopada 2018 38

A Klasa: Kurpik Kadzidło wygrał z Narwią (wideo, zdjęcia)

Po latach na ławkę trenerską Narwi wrócił Marian Szarama, lecz nie był to udany powrót. Niebiesko-czerwoni przegrali z Kurpikiem Kadzidło 1:2 w meczu 12. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej.

Piłka nożna 03 listopada 2018 10

IV liga. Deszczowy mecz w Ostrołęce bez bramek (zdjęcia)

Kibice, którzy przybyli dziś na stadion przy ul. Witosa w Ostrołęce, mogli wychodzić ze stadionu z niedosytem. Przez 90 minut meczu Korony Ostrołęka z MKS Przasnysz nie padła żadna bramka.

Piłka nożna 03 listopada 2018 3

Ostrołęczanin bez medalu MŚ. Polscy amp-futboliści odpadli w ćwierćfinale (wideo)

Reprezentacja Polski w amp futbolu przegrała po rzutach karnych z Angolą w meczu ćwierćfinału Mistrzostw Świata w Meksyku. Dramatyczne spotkanie zakończyło się porażką biało-czerwonych, lecz mogą oni wrócić do kraju z podniesioną głową. Tak mówił też kapitan naszej reprezentacji, ostrołęczanin Przemysław Świercz.

Piłka nożna 02 listopada 2018 1

Mistrzostwa Świata w amp futbolu: Polacy w ćwierćfinale! W składzie ostrołęczanin (wideo)

Reprezentacja Polski w amp futbolu awansowała do ćwierćfinału Mistrzostw Świata w Meksyku! W naszej fantastycznej drużynie narodowej jest także ostrołęczanin Przemysław Świercz, wyprowadzający naszą kadrę na boisko jako kapitan.

Piłka nożna 01 listopada 2018 2

COOZPN wygrywa w Ciechanowie. Ostrołęczanie w zwycięskiej ekipie

 23 października na obiekcie MOSiR w Ciechanowie rozegrany został turniej selekcyjny chłopców w kategorii U-10 (rocznik 2009). Bezapelacyjnym triumfatorem została ekipa gospodarzy z Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego ZPN prowadzona przez trenera Bogusława Postka z Przasnysza. W składzie byli też ostrołęczanie!

Piłka nożna 31 paĹşdziernika 2018 0

Mikołajkowa siatkonoga w Rzekuniu (zapisy)

Future is Now wspólnie z Urzędem Marszałkowskim oraz Gminą Rzekuń zaprasza na czwartą edycję Mikołajkowego Turnieju Siatkonogi.