PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 23 czerwca 2017 5

Korona Ostrołęka w poszukiwaniu wzmocnień

Korona Ostrołęka poszukuje wzmocnień na sezon 2017/18. Grą w klubie zainteresowanych jest wielu graczy, sam zarząd także ma swoje cele transferowe, co sprawia, że nadchodzące okienko zapowiada się niezwykle interesująco. W klubie może pojawić się m.in. nowy bramkarz i napastnik.

Piłka nożna 23 czerwca 2017 0

Już dziś zakończenie ligi siódemek

W piątkowy wieczór 23 czerwca na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa nastąpi oficjalne podsumowanie Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w wydaniu siedmioosobowym. Wcześniej będzie czas na sportowe emocje - obejrzymy mecze ostatniej serii gier.

Piłka nożna 22 czerwca 2017 7

Korona II Ostrołęka w B Klasie? To możliwe

Piłkarze Korony Ostrołęka zasłużyli na urlopy. Żółto-niebiescy zakończyli sezon na 1. miejscu w lidze okręgowej, co oczywiście przełożyło się na awans do IV ligi. W klubie talentów nie brakuje jednak nie tylko w zespole seniorów, ale i w roczniku 2000. W sezonie 2017/18 młodzież będzie pod ścisłą obserwacją trenera Marcina Truszkowskiego. Możliwe też, że zagra w B Klasie.

Piłka nożna 20 czerwca 2017 2

Utrzymanie w II lidze, mimo porażki w Olsztynie (wyniki, tabela)

Choć piłkarki Jantaru Ostrołęka w ostatnim ligowym meczu w sezonie 2016/17 poniosły wysoką porażkę w Olsztynie, to mają powody do zadowolenia. Najważniejszy to fakt utrzymania się w II lidze.

Piłka nożna 20 czerwca 2017 9

Niewykorzystane szanse młodzieży Korony (zdjęcia)

Juniorzy i trampkarze Korony w minionym tygodniu rozegrali najważniejsze mecze w sezonie. Niestety, w obu meczach rozgrywanych na własnym terenie, nie było szczęśliwego zakończenia. Rocznik 2000 nie wygrał ligi mazowieckiej, a rocznik 2002 musiał się z nią pożegnać.

Piłka nożna 19 czerwca 2017 1

A Klasa: Za nami ostatnia kolejka sezonu 2016/17 (wyniki, tabela)

Sezon 2016/17 w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej dobiegł końca. W ostatniej kolejce wygrane odnotowały ekipy Świtu Baranowo i Rzekunianki Rzekuń, przegrał za to Kurpik Kadzidło. Awans do ligi okręgowej wywalczyła drużyna Mazowsza Jednorożec.

Piłka nożna 18 czerwca 2017 2

Koniec sezonu w lidze okręgowej (wyniki, tabela)

Za nami ostatnia kolejka ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej w sezonie 2016/17. Korona Ostrołęka wygrała z Orzycem Chorzele 2:0 i tym dobrym akcentem zakończyła sezon na 1. miejscu. Porażkę na wyjeździe zanotował z kolei KS CK Troszyn. Zobacz wyniki ostatniej kolejki i końcową tabelę.

Piłka nożna 17 czerwca 2017 4

Znicz Pruszków triumfuje w APN Cup 2017 (zdjęcia)

Za nami siódma edycja APN Cup 2017 organizowanego przez Ostrołęcką Akademię Piłki Nożnej. Turniej przyciągnął do Ostrołęki osiem drużyn z trzech województw, a w doborowej obsadzie najlepszy okazał się Znicz Pruszków.

Piłka nożna 16 czerwca 2017 0

Sportowy weekend z piłką nożną w roli głównej

Długi weekend nie będzie tak obfity w emocje sportowe jak te poprzednie, ale fani piłki nożnej znajdą coś dla siebie.

Piłka nożna 15 czerwca 2017 5

APN z awansem do Ekstraligi Mazowieckiej (wideo, zdjęcia)

Piłkarze APN Ostrołęka osiągnęli wielki sukces, awansując do Ekstraligi Mazowieckiej rocznika 2004. Podopieczni trenera Mariusza Sadłowskiego w rewanżowym meczu barażowym nie dali szans PAF Płońsk, wygrywając 8:0. Łączny wynik dwumeczu jest piorunujący - 11:0 na korzyść ostrołęczan.

Piłka nożna 14 czerwca 2017 4

To może być historyczny dzień dla ostrołęckiej piłki!

Młodzi piłkarze Korony Ostrołęka i APN Ostrołęka mają dziś szansę na osiągnięcie dużych sukcesów. Juniorzy Korony zagrają o zwycięstwo w lidze mazowieckiej, z kolei młodzicy APN Ostrołęka mogą postawić kropkę nad "i" w kwestii awansu do Ekstraligi Mazowieckiej.

Piłka nożna 13 czerwca 2017 1

Liga siódemek zbliża się do finiszu (wyniki 10. kolejki)

W poniedziałkowy wieczór odbyła się 10. kolejka Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, czyli popularnej ligi siódemek. W pięciu meczach padło dwadzieścia goli, a cenne wygrane zanotowali LZS Olszewka, KGB i Autokasacja. Zobacz wyniki i aktualną tabelę.

Piłka nożna 13 czerwca 2017 3

APN Cup 2017 już w najbliższą sobotę

W najbliższą sobotę w Ostrołęce szykuje nam się święto piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2006. Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej po raz siódmy organizuje turniej APN Cup. Udział wezmą m.in. zespoły Legii Warszawa, Stomilu Olsztyn czy Znicza Pruszków.

Piłka nożna 12 czerwca 2017 0

II liga: Jantar lepszy od Fortów Piątnica [ZDJĘCIA]

Piłkarki Jantaru Ostrołęka pokonały Forty Piątnica 3:1 w spotkaniu 21. kolejki II ligi. Zawodniczki prowadzone przez trenera Pawła Zyśka wygrały już ósmy raz w sezonie i po raz kolejny udowodniły, że ich jakość gry systematycznie się poprawia.

Piłka nożna 12 czerwca 2017 3

Powiatowa kanonada w A Klasie (wyniki 25. kolejki, tabela)

W 25. kolejce A Klasy trzy zespoły z powiatu ostrołęckiego strzeliły łącznie jedenaście bramek, straciły trzynaście. Strzelecką kanonadę najlepiej wytrzymały ekipy Świtu Baranowo i Kurpika Kadzidło, porażkę zanotowała za to Rzekunianka Rzekuń. Zobacz ostatnie wyniki i tabelę.