PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 22 stycznia 2019 0

KS CK Troszyn z planem sparingów

KS CK Troszyn ogłosił plan sparingów w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej.

Piłka nożna 19 stycznia 2019 0

Jantar Cup 2019: Stomil wygrywa, Jantarki na podium (zdjęcia)

Dziś w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce kolejny raz obserwowaliśmy rywalizację piłkarek. Klub Jantar Ostrołęka tym razem zorganizował turniej młodziczek z rocznika 2007 i młodszych. Zwyciężyła drużyna Stomilu II Olsztyn, a gospodynie znalazły się na najniższym stopniu podium.

Piłka nożna 17 stycznia 2019 0

Baraże o III i IV ligę. Znamy terminy i wyniki losowania

Poznaliśmy terminy meczów barażowych, w których drużyny IV ligi zagrają o awans do III ligi oraz drużyny ligi okręgowej powalczą o promocję do IV ligi. Mecze odbędą się 22 i 25 czerwca.

Piłka nożna 17 stycznia 2019 4

Korona w mazowieckim Pucharze Polski. Na początek... wolny los!

Piłkarze Korony Ostrołęka po zwycięstwie w okręgowym etapie Pucharu Polski przystąpią do rywalizacji w etapie mazowieckim. A rozpoczną dopiero od ćwierćfinału, bowiem na początek otrzymali wolny los.

Piłka nożna 16 stycznia 2019 0

Zagraj dla Diany Żebrowskiej (zapisy)

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ostrołęce wraz z Ostrołęcką Akademią Piłki Nożnej zapraszają na Charytatywny Turniej Piłki Nożnej, który odbędzie się w niedzielę 27 stycznia 2019 r. w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Piłka nożna 15 stycznia 2019

Czy Liverpool zdobędzie mistrzostwo po 29 latach oczekiwań? Kto może dogonić maszynę Kloppa?

Czy Liverpool zdobędzie mistrzostwo po 29 latach oczekiwań? Kto może dogonić maszynę Kloppa?

Piłka nożna 14 stycznia 2019 4

Damian Słowik na testach w Legionovii

Od dziś piłkarz Korony Ostrołęka Damian Słowik jest testowany przez trzecioligową Legionovię Legionowo. Utalentowany pomocnik był jedną z najjaśniejszych postaci żółto-niebieskich w rundzie jesiennej w czwartej lidze mazowieckiej.

Piłka nożna 14 stycznia 2019 1

Jantar Cup 2019 dla Stomilu Olsztyn (zdjęcia)

W miniony weekend w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyła się kolejna edycja Jantar Cup - turnieju piłki nożnej pań w wydaniu seniorek. W finale zagrały dwie drużyny z Olsztyna, a trzecie miejsce wywalczyły gospodynie - Jantar Ostrołęka.

Piłka nożna 14 stycznia 2019 0

Narew Ostrołęka już trenuje!

Piłkarze Narwi Ostrołęka rozpoczęli już treningi przed rundą wiosenną sezonu 2018/19 w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Dziś na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa trenowało 28 piłkarzy.

Piłka nożna 14 stycznia 2019 0

KS CK Troszyn wygrywa turniej w Rzekuniu (zdjęcia)

KS CK Troszyn zwyciężył w 10. edycji halowego turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Rzekuń. Zawody, które rozegrane zostały 12 stycznia w Rzekuniu, przyniosły jak zawsze mnóstwo emocji.

Piłka nożna 14 stycznia 2019 0

Turniej piłkarski dla WOŚP. Zwycięstwo Rodziców APN! (zdjęcia)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Ostrołęce także w wymiarze piłkarskim. W hali im. Arkadiusza Gołasia z okazji finału WOŚP odbył się wielki turniej - wygrali Rodzice APN.

Piłka nożna 11 stycznia 2019 0

Nabór do KS Kurpik Kadzidło

Szkółka Piłkarska KS Kurpik Kadzidło ogłasza nabór do najmłodszej grupy rocznika 2013.

Piłka nożna 10 stycznia 2019 9

Korona Ostrołęka już trenuje

Piłkarze Korony Ostrołęka rozpoczęli już przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/19. W poniedziałek żółto-niebiescy spotkali się na pierwszym treningu pod wodzą trenera Tomasza Staniórskiego.

Piłka nożna 08 stycznia 2019 36

"Zbudujmy jedną, solidną drużynę". Rozmawiamy z władzami MZKS Narew i APN Ostrołęka

O planach na przyszłość, także tą bardziej odległą, oraz sukcesach w ostatnim czasie rozmawiamy z władzami Narwi Ostrołęka i Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej. Naszymi gośćmi są Kami Drężek - prezes MZKS Narew, Przemysław Kowalski - członek zarządu MZKS Narew oraz Marcin Roman - prezes Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej.

Piłka nożna 03 stycznia 2019 2

Jantarki na obozie Polish Soccer Skills

Zawodniczki Jantaru Ostrołęka z rocznika 2005 - Julita i Eliza Pietruczuk - zostały powołane do Reprezentacji Polish Soccer Skills w kategorii dziewcząt U14.