PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 20 sierpnia 2017 9

Narew już po ostatnim sprawdzianie przed ligą

Narew Ostrołęka ma za sobą ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem sezonu 2017/18 w B Klasie ostrołęckiej. Podopieczni Rafała Koska w test-meczu przy ul. Partyzantów zmierzyli się z Wymakraczem Długosiodło.

Piłka nożna 20 sierpnia 2017 1

Łukasz Grzeszczyk przeszedł operację

Łukasz Grzeszczyk na początku sierpnia przeszedł zabieg operacyjny. 30-letni ostrołęczanin to obecnie najwyżej grający piłkarz z naszego miasta. Wychowanek Narwi Ostrołęka występuje na boiskach I ligi w barwach GKS Tychy.

Piłka nożna 20 sierpnia 2017 3

A Klasa: Udany debiut nowego trenera Rzekunianki

Rzekunianka Rzekuń pokonała Borutę Kuczbork 3:0 w meczu 1. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Debiut na ławce trenerskiej zespołu z powiatu ostrołęckiego zaliczył Dariusz Narolewski.

Piłka nożna 19 sierpnia 2017 10

KS CK Troszyn znów na "piątkę"!

KS CK Troszyn imponuje formą na początku sezonu 2017/18 w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Gracze z Troszyna "przejechali się" właśnie po kolejnym rywalu. W pierwszej kolejce zaaplikowali pięć bramek Ostrovii, w drugiej - "piątkę" przyjęła Wkra Bieżuń.

Piłka nożna 19 sierpnia 2017 0

Świt Baranowo gotowy do sezonu

Świt Baranowo meczem z Kryształem Glinojeck na własnym stadionie już jutro o 17.30 rozpocznie sezon 2017/18 w A Klasie. Klub z Baranowa ogłosił kadrę zespołu na nowy sezon. Znalazło się w niej miejsce dla kilku nowych zawodników, nie brakuje też powrotów sprzed lat.  

Piłka nożna 19 sierpnia 2017 8

IV liga: Korona Ostrołęka bez punktów w Łomiankach

Korona Ostrołęka przegrała z KS Łomianki 0:2 w spotkaniu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej. Ostrołęccy piłkarze dobrze zagrali w pierwszej połowie, przez 40 minut mieli przewagę jednego zawodnika, ale nie ustrzegli się błędów i wrócili do domu bez punktów.

Piłka nożna 19 sierpnia 2017 9

IV liga: KS Łomianki - Korona Ostrołęka NA ŻYWO

Podajemy na żywo wynik meczu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej KS Łomianki - Korona Ostrołęka. Spotkanie startuje o godz. 11.00.

Piłka nożna 18 sierpnia 2017 11

Olaf Bartkiewicz przechodzi do Polonii

Olaf Bartkiewicz został nowym piłkarzem Polonii Warszawa. Utalentowany gracz Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej zmienia przynależność klubową, by dalej rozwijać swoje nieprzeciętne umiejętności.

Piłka nożna 18 sierpnia 2017 1

Startuje A Klasa ciechanowsko-ostrołęcka

Już w najbliższy weekend na boiska ligowe wybiegną piłkarze rywalizujący w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej, a wśród nich cztery zespoły z powiatu ostrołęckiego: Rzekunianka Rzekuń, Kurpik Kadzidło, Świt Baranowo i Aldo Bartnik Myszyniec.

Piłka nożna 18 sierpnia 2017 5

IV liga: Korona przed meczem z KS Łomianki

Korona Ostrołęka już jutro rozegra swoje pierwsze spotkanie ligowe w sezonie 2017/18. Po wymuszonej dłuższej przerwie spowodowanej problemami Ożarowianki Ożarów Mazowiecki, tym razem uda się już rozegrać 90 minut. Przed beniaminkiem trudne zadanie, bowiem rywalem na wyjeździe będzie KS Łomianki.

Piłka nożna 17 sierpnia 2017 3

Znamy pary 2. rundy okręgowego Pucharu Polski

KS CK Troszyn, Aldo Bartnik Myszyniec i Świt Baranowo - to drużyny, które będą reprezentować powiat ostrołęcki w drugiej rundzie okręgowego Pucharu Polski. Zobacz z kim się zmierzą.

Piłka nożna 17 sierpnia 2017 0

Puchar Polski: Świt w drugiej rundzie po festiwalu strzeleckim

Świt Baranowo wywalczył awans do 2. rundy okręgowego Pucharu Polski. Drużyna z powiatu ostrołęckiego nie bez problemów pokonała na wyjeździe FC 2012 Różan.

Piłka nożna 17 sierpnia 2017 6

Narew zgłasza kolejnych graczy do ligi

Piłkarze Narwi Ostrołęka są na finiszu przygotowań do rozgrywek B Klasy ostrołęckiej w sezonie 2017/18. Nie próżnują także działacze, zgłaszając do rozgrywek ligowych kolejnych zawodników. Klub poinformował właśnie o kolejnych pięciu zgłoszonych zawodnikach.

Piłka nożna 16 sierpnia 2017 13

Puchar Polski: Awans Bartnika po karnych (wideo, zdjęcia)

Aldo Bartnik Myszyniec awansował do drugiej rundy okręgowego Pucharu Polski. Drużyna z powiatu ostrołęckiego na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce pokonała miejscowy drugi zespół Korony, złożony głównie z juniorów. Rywalizacja znalazła kres dopiero w rzutach karnych.

Piłka nożna 15 sierpnia 2017 2

Puchar Polski: Przed nami 1. runda

Już dziś rozpoczynają się rozgrywki 1. rundy okręgowego Pucharu Polski. Na tym etapie zobaczymy trzy regionalne zespoły, a jeden z meczów rozegrany zostanie w Ostrołęce.