PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 18 grudnia 2017 1

Druga odsłona Gool Cup. Zwycięża MŁKS Łomża (zdjęcia)

Za nami drugi turniej Gool Cup w Olszewie-Borkach organizowany przez Akademię Młodego Piłkarza Gool. W rywalizacji piłkarzy z rocznika 2009 i młodsi zwyciężyła drużyna MŁKS Łomża.

Piłka nożna 18 grudnia 2017 0

Turniej gwiazdkowy w Złotej Ostrołęce (zdjęcia)

Klub UKS Złota Ostrołęka z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia zorganizował turniej gwiazdkowy, na którym świetnie bawić mogli się nie tylko młodzi piłkarze, ale także ich rodzice, a jednocześnie najwierniejsi kibice klubu.

Piłka nożna 17 grudnia 2017 6

Gool Cup w Olszewie-Borkach dla Talentu Białystok (zdjęcia)

W hali w Olszewie-Borkach odbył się turniej Gool Cup organizowany przez Akademię Młodego Piłkarza Gool. Zwyciężyła ekipa Talentu Białystok, która w finale pokonała Koronę Ostrołęka. Rywalizowali piłkarze z rocznika 2010 i młodsi.

Piłka nożna 16 grudnia 2017

Gadżety MZKS Narew już dostępne

Szaliki, czapki, smycze, podkładki pod mysz, mini koszulki czy nawet napoje energetyczne - te gadżety MZKS Narew Ostrołęka możecie zakupić w formie cegiełek, z których dochód przeznaczony zostanie na działalność klubu.

Piłka nożna 12 grudnia 2017 15

Mikołajkowy turniej rocznika 2007 i młodsi w Ostrołęce (zdjęcia)

Dzieci z rocznika 2007 i młodsi miały okazję zagrać w Mikołajkowym Turnieju halowej piłki nożnej pod patronatem przewodniczącego Rady Miasta Jerzego Grabowskiego. Zwyciężyła Olimpia Zambrów, w finale pokonując ostrołęcką Koronę.

Piłka nożna 10 grudnia 2017 3

II liga: Net nie dał szans Huraganowi (zdjęcia)

Siatkarze Netu Ostrołęka pokonali Huragan Wołomin 3:0 w spotkaniu 12. kolejki II ligi. Podopieczni Mateusza Mielnika mają wyraźnie więcej powodów do radości niż po poprzednich meczach, a ich forma zapowiada, że mogą jeszcze się rozkręcić.

Piłka nożna 09 grudnia 2017 0

Nocna Liga Futsalu: 2. kolejka (wyniki, zdjęcia)

Blisko miesiąc przerwy minął od pierwszej do drugiej kolejki Nocnej Ligi Futsalu. Piłkarze wrócili jednak do gry i rozegrali kolejne emocjonujące spotkania. W jednym z meczów padł jeden z najlepszych wyników wszech czasów w lidze: 19 bramek w ciągu 30 minut.

Piłka nożna 09 grudnia 2017 3

Wigilia Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej (zdjęcia)

Społeczność Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej spotkała się na Wigilii z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Była to piękna uroczystość, w której udział wzięli młodzi piłkarze, ich rodzice, trenerzy, a także przyjaciele klubu.

Piłka nożna 08 grudnia 2017 6

Nowy manager APN Ostrołęka

Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej poinformowała o pozyskaniu managera klubu. Został nim Jacek Borkowski, czyli osoba od wielu lat związana z akademią jako rodzic młodego piłkarza.

Piłka nożna 07 grudnia 2017 2

Juniorzy Narwi Ostrołęka gościli w Płocku

Dzięki udanej współpracy na linii Narew Ostrołęka - Wisła Płock, juniorzy ostrołęckiego klubu mogli spędzić dzień w Płocku na sparingu z juniorską drużyną Wisły oraz jako kibice na spotkaniu Lotto Ekstraklasy.

Piłka nożna 07 grudnia 2017 0

III Turniej Siatkonogi z ciekawą obsadą

Już w najbliższą sobotę 9 grudnia wszyscy zakochani w piłce nożnej amatorzy i zawodnicy spotkają się na jedynym tego typu turnieju w regionie. Przed nami III Turniej Siatkonogi w Rzekuniu.

Piłka nożna 03 grudnia 2017 5

Halowy turniej w Ostrołęce dla Rzekunianki (zdjęcia)

Rzekunianka Rzekuń wygrała halowy turniej piłki nożnej seniorów organizowany przez Koronę Ostrołęka. W finale drużyna z powiatu ostrołęckiego pokonała ŁKS Łomża. Na miejscu trzecim znalazł się inny reprezentant naszego powiatu  - KS CK Troszyn.

Piłka nożna 02 grudnia 2017 11

Kowalkowski odejdzie z Korony Ostrołęka? "Idealna 9tka pod UK"

Napastnik Korony Ostrołęka Paweł Kowalkowski może przenieść się do ligi angielskiej, a jego nowym zespołem może być Victoria Londyn - tak poinformował manager klubu z Wysp Brytyjskich. Uzyskaliśmy informację w tej sprawie również z ostrołęckiego klubu.

Piłka nożna 01 grudnia 2017 4

Turniej seniorów z charytatywnym celem

W najbliższą niedzielę w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbędzie się halowy towarzyski turniej piłki nożnej seniorów pod patronatem przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego. W trakcie turnieju przeprowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację ciężko kontuzjowanych zawodników.

Piłka nożna 30 listopada 2017 3

Umowa patronacka APN Ostrołęka i SP 6 im. Orła Białego (zdjęcia)

Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej nawiązała współpracę ze Szkołą Podstawową nr 6 im. Orła Białego. W ostatnich dniach odbyło się podpisanie umowy z udziałem wiceprezesa akademii Mariusza Sadłowskiego, trenerów Kamila Nowaka i Tomasza Niedźwieckiego oraz dyrektor szkoły Doroty Kupis.