PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 26 marca 2019 0

Skrót meczu Narew Ostrołęka - Orzeł Sypniewo. ZOBACZ

Narew Ostrołęka na początek rundy wiosennej sezonu 2018/19 odniosła zwycięstwo 3:1 w spotkaniu z Orłem Sypniewo. Dzięki klubowym mediom, możecie zobaczyć bramki z tego spotkania. Warto!

Piłka nożna 25 marca 2019 0

Wróciła piłkarska wiosna! Zobacz WYNIKI i TABELE ligowe

W miniony weekend ruszyły wiosenne rozgrywki w IV lidze, lidze okręgowej i A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Zobacz wyniki i aktualne tabele.

Piłka nożna 25 marca 2019 8

A Klasa: Narew lepsza od Orła Sypniewo

Narew Ostrołęka pokonała ekipę Orła Sypniewo 3:1 w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Tym samym udany powrót na stanowisko szkoleniowca Narwi zaliczył Dariusz Narolewski.

Piłka nożna 23 marca 2019 11

Korona Ostrołęka rozgromiła Ożarowiankę! (wideo, zdjęcia)

Efektowny początek rundy wiosennej zaliczyli dziś piłkarze ostrołęckiej Korony. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego rozbili na własnym stadionie Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki 4:0. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie.

Piłka nożna 23 marca 2019 4

Liga okręgowa: Pewna wygrana KS CK Troszyn

W spotkaniu 17. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej drużyna KS CK Troszyn pokonała Orzyc Chorzele 3:1. Było to dziewiąte ligowe zwycięstwo drużyny z powiatu ostrołęckiego w tym sezonie.

Piłka nożna 22 marca 2019 0

Korona rozpoczyna rundę wiosenną. Rywal: Ożarowianka

To już jutro! Korona Ostrołęka w sobotnie popołudnie na stadionie przy ul. Witosa zmierzy się z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki w meczu 17. kolejki IV ligi mazowieckiej, gr. północnej. Korona zajmuje jedenaste miejsce w tabeli, rywale są na trzeciej pozycji.

Piłka nożna 22 marca 2019 0

APN Ostrołęka inauguruje piłkarską wiosnę

Młodzi piłkarze Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej wznawiają rozgrywki ligowe. W najbliższy weekend przy Witosa obejrzymy aż dwa spotkania.

Piłka nożna 21 marca 2019 0

Ostatnie roszady transferowe w Narwi

Ostatnie dni przed rozpoczęciem rozgrywek wiosennych w A Klasie były bardzo intensywne dla działaczy MZKS Narew Ostrołęka. Trzeba było dopiąć na ostatni guzik wszystkie transfery, ale już teraz możemy powiedzieć, że się udało. Zobacz, jak wyglądają ostatnie roszady.

Piłka nożna 21 marca 2019 0

Gwiazda do Kolna, Wajda do Myszyńca

Adrian Gwiazda, który do niedawna był trenerem Aldo Bartnika Myszyniec, przeniósł się do Orła Kolno, występującego w podlaskiej lidze okręgowej. Z kolei do Myszyńca trafił doświadczony pomocnik Adrian Wajda.

Piłka nożna 21 marca 2019 12

Rafał Kosek trenerem Jantarek

Przed startem rundy wiosennej w III lidze piłkarek, doszło do zmiany trenera w KS Jantar Ostrołęka. Beatę Majewską zastąpił Rafał Kosek.

Piłka nożna 19 marca 2019 32

"W Ostrołęce tylko...". Te wlepki wzbudziły kontrowersje! Mamy oświadczenia OTS Korona i MZKS Narew

Klub OTS Korona Ostrołęka zamieścił zdjęcie naklejek (czyli tzw. wlepek), jakie miały pojawić się w Ostrołęce. Widać na nich przekreślony herb klubu i napis "W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k... jest". Oświadczenia w tej sprawie wydały oba ostrołęckie kluby.

Piłka nożna 17 marca 2019 3

Sowa i Skarzyński piłkarzami Narwi

Mateusz Sowa i Paweł Skarzyński to kolejni zawodnicy, którzy wzmocnią ostrołęcką Narew. Na tydzień przed startem rozgrywek, klub potwierdził ich pozyskanie.

Piłka nożna 16 marca 2019 11

Wiosenny falstart Troszyna (zdjęcia)

Nie udała się piłkarzom KS CK Troszyn inauguracja rozgrywek rundy wiosennej w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa w Ostrołęce drużyna z powiatu ostrołęckiego przegrała z Koroną Szydłowo 0:1.

Piłka nożna 13 marca 2019 4

Młode Jantarki w kadrze Mazowsza

Zawodniczki grup młodzieżowych Jantaru Ostrołęka otrzymały powołania na konsultację kadry Mazowsza. Do Ząbek zaproszone zostały trzy Jantarki.

Piłka nożna 13 marca 2019 1

Wygrali wszyscy. Także Lilianka! (zdjęcia)

Klub OTS Korona Ostrołęka przy okazji turnieju Korona Cup dla rocznika 2012 i młodsi zorganizował akcję charytatywną dla Lilianki Mierzejewskiej, która zmaga się z ciężką chorobą - guzem pnia mózgu. Rodzice młodych piłkarzy okazali się hojni, a sami zawodnicy - niezwykle zaangażowani w grę.