LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 20 kwietnia 2018 0

Młode lekkoatletki na podium w Pułtusku

Zawodniczki z programu Lekkoatletyka dla Każdego w Ostrołęce rywalizowały podczas kolejnych zawodów, tym razem w Pułtusku. Bilans jest jak najbardziej pozytywny: osiem miejsc na podium.

Lekkoatletyka 17 kwietnia 2018 4

11. PKO Poznań Półmaraton: Świerdzewski w czołówce (wyniki)

15 kwietnia w Poznaniu na trasie półmaratonu stanęło ponad 12 tysięcy biegaczy. Wśród nich był Damian Świerdzewski z Dzbenina, który dobiegł do mety na bardzo dobrym ósmym miejscu.

Lekkoatletyka 15 kwietnia 2018 7

4. Cross Szalonego Kurpsia (wyniki, zdjęcia)

Po raz czwarty w Ostrołęce odbył się przełajowy bieg Cross Szalonego Kurpsia, organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwości "Arkadia". Zobacz wyniki i zdjęcia z zawodów.

Lekkoatletyka 14 kwietnia 2018 0

III Rydzewski Przełaj już 1 maja (zapisy)

Stowarzyszenie „RAZEM” w Rydzewie oraz Wójt Gminy Miastkowo mają zaszczyt zaprosić na „III PRZEŁAJ RYDZEWSKI – BIEG DLA TRZEŹWOŚCI”, który odbędzie 1 maja 2018 w Rydzewie, gm. Miastkowo, powiat łomżyński.

Lekkoatletyka 13 kwietnia 2018 1

Półmaraton Kurpiowski 2018 - zobacz projekty medali (zdjęcia)

Prezentujemy medale dla uczestników, którzy dotrą do mety XXIV Półmaratonu Kurpiowskiego oraz II Kurpiowskiej Dziesiątki w Ostrołęce.

Lekkoatletyka 08 kwietnia 2018 11

IV Ostrołęcki Bieg Papieski (wyniki, wideo, zdjęcia)

Wspaniałą pogodę na bieganie wykorzystali uczestnicy IV Ostrołęckiego Biegu Papieskiego ku czci św. Jana Pawła II. Ponad 200 osób wyruszyło na 3-kilometrową trasę, by oddać hołd wybitnemu patronowi miasta Ostrołęki.

Lekkoatletyka 04 kwietnia 2018 1

Już w niedzielę Bieg Papieski w Ostrołęce

8 kwietnia o godz. 14.45 wyruszy Ostrołęcki Bieg Papieski ku czci papieża św. Jana Pawła II, patrona Ostrołęki. To już czwarta edycja biegu pod patronatem prezydenta Janusza Kotowskiego, upamiętniająca 4. rocznicę kanonizacji i 13. rocznicę śmierci papieża Polaka.

Lekkoatletyka 30 marca 2018 0

Czwórka z Siódemki na obozie zaplecza kadry narodowej

Od 26 marca do 3 kwietnia czwórka zawodników Siódemki Ostrołęka przebywa na obozie zaplecza kadry narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w Spale. Jest to drugi z zaplanowanych trzech obozów w okresie przygotowawczym. Celem jest przygotowanie do najważniejszych startów w nadchodzącym sezonie letnim, przede wszystkim do Mistrzostw Polski.

Lekkoatletyka 27 marca 2018 1

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - ostrołęczanie na przełajach

Reprezentanci Ostrołęki wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegach przełajowych, jakie odbyły się 24 marca w Elblągu. Sprawdź ich wyniki.

Lekkoatletyka 23 marca 2018 2

Rekordowa "dziesiątka" Świerdzewskiego i podium w Krakowie

4. Krakowski Bieg z Dystansem "Dla małych serc" na dystansie 10 kilometrów przeszedł do historii, a wraz z nim bardzo dobry wynik reprezentanta powiatu ostrołęckiego. Damian Świerdzewski z Dzbenina zajął drugie miejsce w biegu, bijąc swój rekord życiowy.

Lekkoatletyka 19 marca 2018 0

Przełajowe Mistrzostwa Polski z udziałem ostrołęczan (wideo)

W sobotę 17 marca w Żaganiu odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych. W gronie ponad 500 uczestników byli także reprezentanci Ostrołęki. Jak im poszło?

Lekkoatletyka 17 marca 2018 0

Półmaraton Kurpiowski 2018 - trwają zapisy

Zapraszamy do Ostrołęki na XXIV edycję Półmaratonu Kurpiowskiego. Trwają przygotowania do największej imprezy biegowej w regionie.

Lekkoatletyka 12 marca 2018 0

Siódemka na Mistrzostwach Mazowsza i Warszawy

10 Marca w stolicy kraju odbyły się Mistrzostwa Mazowsza i Warszawy w Biegach Przełajowych, w których wystartowała 12 osobowa grupa zawodników Siódemki Ostrołęka. Zdobyli oni srebrny i dwa brązowe medale.

Lekkoatletyka 10 marca 2018 1

Cross Szalonego Kurpsia po raz czwarty (zapisy)

Ruszyły zapisy na IV Cross Szalonego Kurpsia - impreza odbędzie się 8 kwietnia w Ostrołęce.

Lekkoatletyka 08 marca 2018 10

LeŚny BieG - w tym roku spontan! (zapisy)

Klub Kolarski 24h zaprasza na piątą edycję leśnego biegu!