LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 07 sierpnia 2017 1

Mistrzostwa Polski U18: Marta Łada z brązem w trójskoku! (wideo)

Za nami lekkoatletyczna Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, będąca jednocześnie Mistrzostwami Polski U18. W Warszawie rywalizowali najlepsi młodzi lekkoatleci z całego kraju, a wśród nich także zawodnicy i zawodniczki ostrołęckich klubów. Najlepiej wypadła Marta Łada, zdobywając brąz w trójskoku. Sprawdź wyniki.

Lekkoatletyka 06 sierpnia 2017 8

Pobiegli na przełaj w Crossie na Ostrej Łące (wyniki, zdjęcia)

Setki biegaczy w różnym wieku wzięło udział w Crossie na Ostrej Łące, czyli biegu przełajowym podczas pikniku trzeźwościowego organizowanego przez stowarzyszenie "Arkadia". Na najdłuższym dystansie - 15 km - najlepsi byli Magdalena Piątak i Przemysław Dąbrowski.

Lekkoatletyka 03 sierpnia 2017 0

Bieg Powstania Warszawskiego z udziałem ostrołęczan (wyniki)

Bieg Powstania Warszawskiego przeszedł już do historii. Liczny udział - jak co roku - wzięli w nim ostrołęczanie. Na liście zawodników, którzy ukończyli rywalizację na 10 km, 5 km oraz bieg PASTY nie zabrakło regionalnych akcentów. Sprawdź wyniki.

Lekkoatletyka 03 sierpnia 2017 2

UKS Clan zaprasza na Test Coopera (zapisy)

Uczniowski Klub Sportowy Clan Ostrołęka zaprasza do udziału w Teście Coopera, jaki odbędzie się na stadionie miejskim w Ostrołęce dokładnie 16 września br.

Lekkoatletyka 01 sierpnia 2017 0

V Cross na Ostrej Łące (zapisy)

Już w najbliższą niedzielę 6 sierpnia na stadionie miejskim przy ul. Witosa odbędzie się piąta edycja biegu przełajowego "Cross na Ostrej Łące". Bieg jest bezpłatny, a ilość miejsc jest ograniczona do 200. Trwają zapisy!

Lekkoatletyka 01 sierpnia 2017 0

Ostrołęczanie na warszawskim mityngu przed OOM

W niedzielę 29 lipca odbył się na stadionie AWF w Warszawie mityng lekkoatletyczny, który był ostatnim sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Juniorów U-18. Oto wyniki ostrołęczan.

Lekkoatletyka 24 lipca 2017 1

Nasi reprezentanci na 93. PZLA Mistrzostwach Polski

Reprezentanci naszego regionu wzięli udział w 93. Mistrzostwach Polski seniorów w lekkiej atletyce, które odbyły się w dniach 21-23 lipca w Białymstoku. Medal w sztafecie zdobyła Joanna Banach, rekordy życiowe pobili Daniel Gadomski i Magdalena Piątak, a Magdalena Żebrowska była blisko medalu w skoku w dal.

Lekkoatletyka 22 lipca 2017 2

Rzutnia na stadionie w nowym wydaniu (zdjęcia)

W lipcu br. wykonano remont rzutni na miejskim stadionie lekkotletyczno-piłkarskim przy ul. Witosa 1, zarządzanym przez MZOS-TiIT w Ostrołęce. Z lepszych warunków ucieszą się młociarze i dyskobole.

Lekkoatletyka 21 lipca 2017 0

Trójka z Siódemki na zawodach w Płocku

W niedzielę 16 lipca w Płocku odbył się mityng lekkoatletyczny z udziałem trójki zawodników UKS Siódemka Ostrołęka. Zobacz jak wypadli Marta Łada, Daniel Gadomski i Wiktor Marciniak.

Lekkoatletyka 18 lipca 2017 0

Magdalena Żebrowska w drugiej dziesiątce Mistrzostw Europy

Wychowanka OKLA Ostrołęka, a obecnie zawodniczka Podlasia Białystok, Magdalena Żebrowska wzięła udział w Mistrzostwach Europy U23 w lekkiej atletyce, jakie odbyły się w Bydgoszczy. Zawodniczka pochodząca z Lelisa rywalizację w skoku w dal zakończyła na eliminacjach.

Lekkoatletyka 10 lipca 2017 0

Mistrzostwa Polski U20: Suchecka ze srebrem w trójskoku!

71. Mistrzostwa Polski U20 w lekkiej atletyce przeszły do historii. W stawce najlepszych młodzieżowych lekkoatletów w kraju nie zabrakło reprezentantów i reprezentantek Ostrołęki. Mamy też medal: zdobyła go Kornelia Suchecka w trójskoku!

Lekkoatletyka 06 lipca 2017 0

Medalowe lokaty zawodników i trenerów UKS Clan

UKS Clan Ostrołęka w ostatnim czasie osiąga kolejne sukcesy lekkoatletyczne. Medale w klubowej gablocie pojawiły się po młodzieżowych Mistrzostwach Mazowsza oraz Mistrzostwach Polski weteranów. Sprawdź wyniki.

Lekkoatletyka 04 lipca 2017 5

Złoci ostrołęczanie na Mistrzostwach Polski weteranów!

Piotr Charkiewicz, Ewa Bartosik i Mariusz Gurzęda tworzyli reprezentację Ostrołęki na 27. Mistrzostw Polski Weteranów w lekkiej atletyce. Uzyskali oni cenne wyniki, które pozwoliły im na zdobycie medali w tych prestiżowych zawodach. Zobacz jak poszło naszym reprezentantom.

Lekkoatletyka 03 lipca 2017 0

Sukces Magdaleny Żebrowskiej. Jest mistrzynią Polski, pojedzie na Mistrzostwa Europy! (wideo)

Rekord życiowy i złoty medal Mistrzostw Polski U23 w lekkiej atletyce - to ostatnie osiągnięcia Magdaleny Żebrowskiej. Wychowanka trenera Bartosza Witkowskiego z OKLA Ostrołęka pokazała klasę podczas 34. młodzieżowych mistrzostw kraju w Suwałkach.

Lekkoatletyka 01 lipca 2017 0

Siódemka na zawodach w Aleksandrowie Łódzkim

W środę 28 czerwca w Aleksandrowie Łódzkim odbył się mityng lekkoatletyczny, w którym wystartowała pięcioosobowa grupa zawodników Siódemki Ostrołęka. Trójka z nich walczyła o kwalifikacje na Mistrzostwa Polski U-18, które 04-06.08.2017 odbędą się w Warszawie (w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży).