LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 26 lutego 2017 6

Tropem Wilczym przez Ostrołękę [ZDJĘCIA]

Blisko pół tysiąca biegaczy stanęło na starcie Biegu Tropem Wilczym ku pamięci Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce. Uczestnicy rywalizowali na dystansach 1963 m oraz 5 km. Zobacz wyniki i zdjęcia.

Lekkoatletyka 23 lutego 2017 3

Bieg Tropem Wilczym w Ostrołęce ku pamięci i w szczytnym celu

W najbliższą niedzielę w Ostrołęce odbędzie się jedna z największych imprez biegowych w regionie. Bieg Tropem Wilczym ku pamięci Żołnierzy Wyklętych będzie okazją nie tylko do kultywowania pamięci historycznej, ale i do pomocy Dobrusi Napiórkowskiej.

Lekkoatletyka 21 lutego 2017 2

Kornelia Suchecka na 5. miejscu w Polsce! Wyniki 61. HMP seniorów w Toruniu [WIDEO]

Reprezentantka UKS Siódemka Ostrołęka Kornelia Suchecka zajęła piąte miejsce w konkursie trójskoku podczas lekkoatletycznych Halowych Mistrzostw Polski seniorów w Toruniu. To kolejny sukces 19-letniej zawodniczki. Poznaj wyniki reprezentantów naszego regionu podczas HMP.

Lekkoatletyka 20 lutego 2017 2

Joanna Banach w Spale wypracowała formę na medal [WIDEO]

Kurpiowska lekkoatletka Joanna Banach przebywała na zgrupowaniu w Spale, gdzie przygotowywała formę sportową do Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w Toruniu. Przygotowania przyniosły efekt - zawodniczka z gminy Kadzidło została srebrną medalistką MP w sztafecie 4 x 200 m.

Lekkoatletyka 17 lutego 2017 3

Trójskokiem w przyszłość. Rekordowy wyczyn Kornelii Sucheckiej

Kornelia Suchecka z UKS Siódemka Ostrołęka to duży talent. Tak daleko w konkurencji trójskoku nie skakała jeszcze żadna zawodniczka z naszego miasta. Wynik 12.56 m dał jej srebrny medal Halowych Mistrzostw Polski U20 w Toruniu.

Lekkoatletyka 14 lutego 2017 2

Ostrołęczanie z medalami Halowych Mistrzostw Polski!

Za nami Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce. Udział w tych prestiżowych zawodach wzięli reprezentanci ostrołęckich klubów. Wywalczyli oni dwa medale, notując także kilka rekordów życiowych. Poznaj ich wyniki.

Lekkoatletyka 09 lutego 2017 0

Sześć "życiówek" Siódemki

Zawodnicy Siódemki Ostrołęka mają za sobą ostatni sprawdzian przed Halowymi Mistrzostwami Polski U20 i U18. W mityngach w Spale i Aleksandrowie Łódzkim osiągnęli wartościowe wyniki.

Lekkoatletyka 02 lutego 2017 0

Trwają przygotowania do 23. edycji Półmaratonu Kurpiowskiego w Ostrołęce

W tym roku impreza odbędzie się w ostatnią niedzielę Dni Ostrołęki - 28 maja o godzinie 10.00.

Lekkoatletyka 01 lutego 2017 1

UKS Clan na zawodach w Arenie Toruń [ZDJĘCIA]

Podczas lekkoatletycznego mityngu w hali Arena Toruń swoje umiejętności zaprezentowali także reprezentanci UKS Clan Ostrołęka - klubu działającego przy II LO im. C. K. Norwida. Sprawdź ich wyniki.

Lekkoatletyka 31 stycznia 2017 0

Piątkowski i Gadomski na podium w Toruniu

W ostatnią sobotę 28 stycznia lekkoatleci Siódemki Ostrołęka wzięli udział w hali Arena w Toruniu, gdzie odbył się mityng lekkoatletyczny z udziałem ponad 600 zawodników reprezentujących około 90 klubów z całej Polski. Sprawdź wyniki.

Lekkoatletyka 26 stycznia 2017 0

Toruńskie rekordy OKLA Ostrołęka

W ubiegły weekend lekkoatleci OKLA Ostrołęka wystartowali w halowych zawodach w Toruniu. Dobry występ zanotowała Gabriela Pszczoła wygrywając w konkursie pchnięcia kulą, a do tego rewelacyjnie pobiegła ostrołęcka weteranka Ewa Bartosik, bijąc rekord Polski w kategorii 65 w biegu na 60 metrów!

Lekkoatletyka 25 stycznia 2017 0

Biegi i skoki to specjalność Siódemki

Lekkoatleci Siódemki Ostrołęka w ubiegły weekend sprawdzili swoją formę na zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu. Dobrych rezultatów nie zabrakło, a najlepiej wypadli Wiktor Marciniak i Daniel Gadomski.

Lekkoatletyka 24 stycznia 2017 0

Ruszyły zapisy na Półmaraton Kurpiowski!

Choć do Półmaratonu Kurpiowskiego 2017 pozostały jeszcze ponad cztery miesiące, to organizatorzy uruchomili już procedurę zapisów do biegu. W tym roku biegniemy na dwóch dystansach - 21,097 km i 10 km. Każdy może znaleźć "coś dla siebie". Zobacz plan trasy, przewidywane nagrody i regulamin zapisów.

Lekkoatletyka 19 stycznia 2017 0

UKS Siódemka w Łodzi: miejsca na podium i kwalifikacja do Mistrzostw Polski

W ostatni weekend odbyła się Polsce kolejna seria lekkoatletycznych zawodów halowych. Tym razem zawodnicy UKS Siódemka wystartowali w hali lekkoatletycznej Rudzkiego Klubu Sportowego w Łodzi. Spośród pięcioosobowej ekipy ponownie najlepiej wypadł Daniel Gadomski. Zobacz wyniki.

Lekkoatletyka 18 stycznia 2017 0

UKS Clan rozpoczął sezon startów halowych [ZDJĘCIA]

Lekkoatleci UKS Clan Ostrołęka mają za sobą pierwszy start halowy w 2017 roku. W niedzielę 15 stycznia reprezentanci ostrołęckiego klubu wybrali się do Białegostoku, gdzie uzyskali kilka ciekawych wyników, z rekordami życiowymi włącznie. Zobacz co udało się osiągnąć.