LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 09 października 2017 7

Dąbrowski znów najlepszy w PKO Rzeszów Maratonie

Przemysław Dąbrowski z Borawego zwyciężył w 5. PKO Rzeszów Maratonie. W stolicy województwa Podkarpackiego najlepszy biegacz w naszym regionie nie miał sobie równych wygrywając z przewagą prawie dwóch minut nad drugim zawodnikiem.

Lekkoatletyka 08 października 2017 0

Sztafety z Ostrołęki i powiatu walczyły na przełajach (zdjęcia)

Tydzień po rywalizacji indywidualnej na błoniach nad Narwią pobiegły sztafety ze szkół z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Walczono o awans do zawodów międzypowiatowych, które odbędą się wiosną 2018 roku.

Lekkoatletyka 02 października 2017 3

Pobiegli w hołdzie marynarzom i ułanom (wyniki, zdjęcia)

Przemysław Dąbrowski i Anna Gosk okazali się najlepsi w piątej edycji biegu pamięci marynarzy i ułanów w Susku Starym k. Ostrołęki. Udział w zawodach wzięło 248 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Była to impreza nie tylko o charakterze sportowym, ale i patriotycznym.

Lekkoatletyka 01 października 2017 0

Miejskie i powiatowe biegi przełajowe (wyniki, zdjęcia)

Setki uczniów szkół z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego wzięło udział w powiatowym etapie indywidualnych biegów przełajowych. Impreza organizowana przez Szkolny Związek Sportowy cieszyła się dużym zainteresowaniem. Najlepsi biegacze uzyskali awans do kolejnego etapu zmagań.

Lekkoatletyka 27 września 2017 0

Ostatni w sezonie mityng Siódemki

W niedzielę 24 września na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego odbył się ostatni już w tym sezonie mityng lekkoatletyczny z udziałem UKS Siódemka Ostrołęka. Sprawdź wyniki.

Lekkoatletyka 26 września 2017 0

Pszczoła i Moszczyński blisko medalu Mistrzostw Polski

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięli udział w Mistrzostwach Polski U16 w Białej Podlaskiej. Medale były o krok, ale Gabriela Pszczoła i Sebastian Moszczyński uplasowali się ostatecznie na 4. miejscach w swoich konkurencjach.

Lekkoatletyka 21 września 2017 0

Udany mityng Siódemki w Warszawie

W niedzielę 17 września na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbył się jeden z ostatnich w tym sezonie mityng lekkoatletyczny. Pomimo ekstremalnych warunków pogodowych, zawodnicy klubu lekkoatletycznego Siódemka Ostrołęka uzyskali kilka wartościowych wyników.

Lekkoatletyka 20 września 2017 0

Test Coopera w Ostrołęce (zdjęcia, wyniki)

W minioną sobotę na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce odbył się Test Coopera dla wszystkich organizowany przez klub UKS Clan Ostrołęka. Najlepsze wyniki osiągnęli Magdalena Piątak i Robert Wójtowicz. Sprawdź rezultaty i zobacz zdjęcia.

Lekkoatletyka 19 września 2017 1

Mityng młodzików z mistrzem olimpijskim (zdjęcia)

Lekkoatleci z całego regionu wzięli udział w mityngu młodzików organizowanym przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki. Gościem specjalnym imprezy był dwukrotny mistrz olimpijski Tomasz Majewski. Padło wiele interesujących rezultatów.

Lekkoatletyka 19 września 2017 0

Tomasz Majewski rozpoczął wizytę w Ostrołęce (zdjęcia)

Spotkanie z władzami miasta oraz z młodzieżą z ostrołęckich szkół to pierwsze etapy wizyty mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego. Wielki sportowiec przebywa dziś w Ostrołęce na zaproszenie Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

Lekkoatletyka 18 września 2017 0

Finał Nestle Cup z udziałem ostrołęczanek

Młode adeptki lekkiej atletyki z Ostrołęki wzięły udział w finale Nestle Cup – finiszu ogólnopolskiej akcji „Lekkoatletyka dla każdego” prowadzonej od trzech lat dla młodzieży. Była to świetna okazja nie tylko do sportowej rywalizacji, ale również do spotkania wielkich mistrzów.

Lekkoatletyka 15 września 2017 0

Pobiegli "Przełajem Przez Przystań" [ZDJĘCIA]

257 zawodników i zawodniczek wzięło udział w biegu 3P - Przełajem Przez Przystań. Organizatorem biegu była Gmina Olszewo-Borki wspólnie z Stowarzyszeniem Pomocy Rodzinom "NADZIEJA" Łomża, OSP Nowa Wieś, Szkołą Podstawową w Przystani i Nadleśnictwem Ostrołęka.

Lekkoatletyka 15 września 2017 0

Siódemka na mityngu w Warszawie

W niedzielę 10 września w Warszawie odbył się kolejny mityng lekkoatletyczny z udziałem zawodników ostrołęckiej Siódemki. Sprawdź wyniki!

Lekkoatletyka 14 września 2017 0

Tomasz Majewski odwiedzi Ostrołękę!

Dwukrotny mistrz olimpijski Tomasz Majewski przyjedzie do Ostrołęki. Jego wizytę zaplanowano już w najbliższy wtorek 19 września. Majewski spotka się z władzami miasta i młodzieżą, weźmie też udział w mityngu lekkoatletycznym młodzików organizowanym przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki.

Lekkoatletyka 14 września 2017 0

Test Coopera i Bieg Solidarności już w sobotę (zapisy)

UKS Clan Ostrołęka zaprasza do udziału w „Teście Coopera”, który odbędzie się na stadionie miejskim w Ostrołęce. Początek 16 września br. o godz. 10.00.