LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 11 lutego 2019 0

Halowe Mistrzostwa Polski U20. Jak wypadli ostrołęczanie?

Piąte miejsca Oskara Żebrowskiego (OKLA) oraz Marty Łady (UKS Siódemka) to najlepsze wyniki ostrołęckich lekkoatletów podczas Halowych Mistrzostw Polski U20, jakie w ubiegły weekend odbyły się w Toruniu.

Lekkoatletyka 07 lutego 2019 0

OKLA kibicuje na Copernicus Cup!

Wczoraj uczniowie szkół podstawowych z Ostrołęki i Chorzel oraz powiatu ostrołęckiego wzięli udział w bardzo interesującej wycieczce do Torunia. Celem wyjazdu było propagowanie lekkoatletyki przez naukę i zabawę. Uczniowie kibicowali sportowcom podczas prestiżowego mityngu halowego Copernicus Cup.

Lekkoatletyka 04 lutego 2019 0

Raport z UKS Siódemka. Obóz i sprawdziany w Toruniu i Spale

Obóz i dwa starty - to ostatnie dni w wykonaniu reprezentantów UKS Siódemka Ostrołęka. Do nadchodzących ważnych zawodów formę szlifowano w Spale.

Lekkoatletyka 31 stycznia 2019 0

OKLA trenuje w Borowicach

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wyjechali na obóz sportowy w Karkonosze. W Borowicach mają okazję nie tylko przygotować się do startów w 2019 roku, ale również wypocząć.

Lekkoatletyka 30 stycznia 2019 0

UKS Clan w kontrolnych zawodach WMOZLA w Warszawie

W pierwszy weekend ferii zimowych zawodnicy UKS Clan Ostrołęka uczestniczyli w Kontrolnych Zawodach organizowanych przez Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w warszawskiej hali Akademii Wychowania Fizycznego.

Lekkoatletyka 30 stycznia 2019 0

Siódemka po zmaganiach w Warszawie i Toruniu

W ostatni weekend lekkoatleci Siódemki Ostrołęka ponownie startowali w dwóch mityngach lekkoatletycznych w Polsce. Zobacz, jak wypadli w Warszawie i Toruniu.

Lekkoatletyka 22 stycznia 2019 0

Siódemka startowała w Toruniu i Spale

W ostatni weekend zawodnicy ostrołęckiej Siódemki ponownie startowali w dwóch mityngach halowych. Oczywiście nie zabrakło dobrych wyników.

Lekkoatletyka 20 stycznia 2019 0

Marta Łada po zgrupowaniu kadry narodowej

Zawodniczka ostrołęckiej Siódemki Marta Łada od 13 stycznia przebywa w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale na Zgrupowaniu Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, gdzie w gronie najlepszych w Polsce juniorów przygotowuje się do startów w sezonie halowym.

Lekkoatletyka 15 stycznia 2019 1

Siódemka startowała w Warszawie i Toruniu. Zobacz wyniki

W miniony weekend reprezentanci UKS Siódemka Ostrołęka dwukrotnie startowali na arenach lekkoatletycznych. Zobaczcie, jakie wyniki udało im się osiągnąć.

Lekkoatletyka 14 stycznia 2019 0

Lekkoatleci OKLA rozpoczęli sezon 2019. Padły wartościowe rezultaty!

Reprezentanci OKLA Ostrołęka w miniony weekend wystartowali w dwóch halowych mitingach, rozpoczynając tym samym sezon 2019.

Lekkoatletyka 12 stycznia 2019 4

Propozycja biegaczy: czas kupić aparaturę do pomiaru czasu

W Ostrołęce i okolicach odbywa się wiele biegów, a to generuje koszty związane z wynajmem aparatury do pomiaru czasu. Podczas spotkania sportowców z prezydentem Ostrołęki padła propozycja, by to Urząd Miasta zakupił taki sprzęt.

Lekkoatletyka 07 stycznia 2019 0

Pierwszy start Siódemki w 2019 roku. Padły rekordy życiowe

Siódemka Ostrołęka rozpoczęła już sezon halowy 2019. W hali lekkoatletycznej MKS Aleksandrów Łódzki wystartowało siedmioro zawodników ostrołęckiego klubu.

Lekkoatletyka 17 grudnia 2018 1

Katarzyna Butler wygrywa w Mikołajkach!

Katarzyna Butler z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wygrała bieg na 10 kilometrów podczas Mikołajkowej Dyszki w Mikołajkach w kategorii kobiet.

Lekkoatletyka 15 grudnia 2018 1

Finał Czwartków Lekkoatletycznych z udziałem ostrołęczan

W miniony czwartek podopieczni trenerów Katarzyny Szuster i Bartosza Witkowskiego wzięli udział w 3 Halowych Ogólnopolskich Finałach Czwartków Lekkoatletycznych w Spale.

Lekkoatletyka 10 grudnia 2018 0

Podsumowanie sezonu z mistrzem olimpijskim (zdjęcia)

W piątek 7 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące sezon 2018 roku w UKS Siódemka Ostrołęka. Nie zabrakło wyjątkowych gości, wyróżnień dla zawodników i zawodniczek, a także życzeń na Nowy Rok.