LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 17 czerwca 2018 1

Bieg Kolejarza po raz czwarty w Ostrołęce (zdjęcia)

Trwa Festyn Dworcowy w Ostrołęce, a od czterech lat jego nieodłącznym elementem jest Bieg Kolejarza. W tym roku również odbyła się rywalizacja na 3 kilometry. Biegaczom nie przeszkodził nawet mocny upał. Zobacz zdjęcia.

Lekkoatletyka 14 czerwca 2018 1

Magdalena Olszewska powołana do kadry narodowej!

Reprezentantka OKLA Ostrołęka Magdalena Olszewska błysnęła formą podczas zawodów w Słubicach, a to natychmiast zostało zauważone przez trenerów reprezentacji Polski U20.  Nasza zawodniczka jedzie do Czech na mecz międzypaństwowy.

Lekkoatletyka 13 czerwca 2018 0

Bieg Kolejarza już w najbliższą niedzielę

W niedzielę 17 czerwca odbędzie się IV edycja Biegu Kolejarza. Wydarzenie to od kilku lat towarzyszy Festynowi Dworcowemu odbywającemu się na osiedlu Stacja.

Lekkoatletyka 13 czerwca 2018 0

Trzy medale dla UKS Clan w Mistrzostwach Mazowsza

Trzy srebrne medale zdobyli najmłodsi zawodnicy UKS Clan w Mistrzostwach Mazowsza w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w sobotę 9 czerwca 2018 roku w Teresinie koło Sochaczewa.

Lekkoatletyka 12 czerwca 2018 0

"Zabiegaj o Borki": Klasyfikacja biegów dziecięcych i młodzieżowych

Łącznie aż 306 zawodników i zawodniczek stanęło na starcie festiwalu biegowego "Zabiegaj o Borki". Przed głównym daniem, jakim był bieg na 10 km, odbyły się też biegi dziecięce i młodzieżowe. Zobacz wyniki.

Lekkoatletyka 12 czerwca 2018 2

Pobiegli po puchar wójta gminy Goworowo (wyniki)

W niedzielę 10 czerwca w Goworowie rozegrana została biegowa rywalizacja o puchar wójta na dystansie 10 kilometrów. Najlepsi okazali się Michał Welber i Anna Urbaniak.

Lekkoatletyka 11 czerwca 2018 1

Kolejny rekord Moszczyńskiego! Zobacz skok na 2.03 m (wideo)

Sebastian Moszczyński z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki nie ukończył jeszcze 15 lat, ale nie przeszkadza mu to, by w skoku wzwyż osiągać ponad dwumetrowe wyniki. Niedawno informowaliśmy, że Moszczyński poprawił rekord klubu i rekord życiowy skacząc równe dwa metry, a tymczasem już zdołał poprawić ten wynik.

Lekkoatletyka 09 czerwca 2018 12

"Zabiegaj o Borki" dla Dąbrowskiego i Baczewskiej (wideo, zdjęcia)

Festiwal Biegowy "Zabiegaj o Borki" jak co roku przyciągnął mnóstwo biegaczy. Ulicami Olszewa-Borek pobiegli najwytrwalsi, gdyż upał dawał się we znaki. Na 10-kilometrowym królewskim dystansie wygrali Przemysław Dąbrowski i Klaudia Baczewska.

Lekkoatletyka 09 czerwca 2018 0

Żebrowska szósta na Memoriale Kusocińskiego

Wychowanka OKLA Ostrołęka Magdalena Żebrowska wystąpiła w niezwykle prestiżowym Memoriale Janusza Kusocińskiego w Chorzowie. Zawodniczka obecnie reprezentująca Podlasie Białystok zajęła szóste miejsce w skoku w dal.

Lekkoatletyka 08 czerwca 2018 1

Marta Łada zwycięża w Warszawie

Trzyosobowa reprezentacja Siódemki Ostrołęka wystąpiła na stadionie KS Orzeł w Warszawie w Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce.

Lekkoatletyka 07 czerwca 2018 0

Paulina Pilarska dwudziesta w siedmioboju

1 i 2 czerwca w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach. W siedmioboju juniorek U-20 wystąpiła zawodniczka Siódemki Ostrołęka Paulina Pilarska.

Lekkoatletyka 06 czerwca 2018 26

Dyskryminacja na Półmaratonie Kurpiowskim? Tak sądzi BBL Ostrołęka

Półmaraton Kurpiowski przeszedł do historii, ale nie zakończyły się dyskusje na temat regulaminu biegu. Grupa Biegam bo Lubię Ostrołęka chce powalczyć o wprowadzenie równych zasad dla wszystkich uczestników. Czy im się uda? Pierwsze kroki zostały podjęte.

Lekkoatletyka 06 czerwca 2018 0

LdK Ostrołęka na finale czwartków lekkoatletycznych

W słoneczny poniedziałek 28 maja liczna grupa uczestników zajęć Lekkoatletyka dla Każdego wzięła udział w Finale Regionalnym Czwartków Lekkoatletycznych w Pułtusku.

Lekkoatletyka 30 maja 2018 0

Ostrołęccy lekkoatleci na Akademickich Mistrzostwach Polski

W dniach 26 – 27 maja odbyły się w Lublinie Akademickie Mistrzostwa Polski z udziałem prawie 1200 zawodników – studentów z całego kraju.

Lekkoatletyka 29 maja 2018 0

Dwa metry Sebastiana Moszczyńskiego!

27 maja w Białymstoku odbył się mityng lekkoatletyczny z udziałem reprezentantów OKLA Ostrołęka. Kapitalny wynik zaliczył Sebastian Moszczyński, który w konkurencji skoku wzwyż uzyskał dwa metry!