LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 22 czerwca 2017 0

Siódemka na zawodach w Toruniu i Warszawie

W sobotę 17 czerwca czwórka zawodników Siódemki Ostrołeka wystartowała w mityngu w Toruniu. Niestety zimno i deszcz nie sprzyjał uzyskaniu dobrych wyników.

Lekkoatletyka 21 czerwca 2017 0

Pracowity weekend Joanny Banach

Za Joanną Banach jest pracowity weekend. Biegaczka pochodząca z Kurpi wzięła udział w zawodach w Opolu i Wrocławiu, gdzie udało jej się osiągnąć wartościowe wyniki.

Lekkoatletyka 19 czerwca 2017 0

5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. "Nasi" na trasie (wyniki)

Za nami 5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton, w którym udział wzięło blisko 10 tysięcy osób. Monitorujemy wyniki reprezentantów Ostrołęki i okolic, którzy zdecydowali się wziąć udział w nocnym biegu ulicami stolicy Dolnego Śląska.

Lekkoatletyka 19 czerwca 2017 0

Lekkoatleci UKS Clan na Mistrzostwach Warszawy

Zawodnicy i zawodniczki UKS Clan Ostrołęka wystartowali w Mistrzostwach Warszawy młodzików, które odbyły się na stadionie warszawskiego Orła. Sprawdź wyniki, jakie uzyskali.

Lekkoatletyka 14 czerwca 2017 0

Ostrołęczanie z medalami Mistrzostw Podlasia

W sobotę 10 czerwca odbyły się w Łomży Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce Juniorów i Juniorów Młodszych. W stawce uczestników nie zabrakło reprezentantów Ostrołęki. Sprawdź wyniki.

Lekkoatletyka 11 czerwca 2017 3

III Bieg Kolejarza w Ostrołęce (zdjęcia, wyniki)

Biegi na 3 km i 1 km oraz marsz nordic walking na 3 km - to elementy składowe III Biegu Kolejarza w Ostrołęce, organizowanego przy okazji Festynu Dworcowego. W biegu open najlepsi byli Adam Piątkowski i Magdalena Piątak. Zobacz wyniki rywalizacji oraz galerię zdjęć.

Lekkoatletyka 09 czerwca 2017 0

Nasi lekkoatleci na międzynarodowym mityngu w Łomży (wyniki)

Reprezentanci ponad 10 krajów wzięli udział w międzynarodowym mityngu lekkoatletycznym w Łomży, jaki zorganizowany został przez Klub Lekkoatletyczny Prefbet Śniadowo Łomża. Wśród nich byli reprezentanci Ostrołęki i okolic. Sprawdź ich wyniki.

Lekkoatletyka 07 czerwca 2017 0

Akademickie MP: Złoto Banach w sztafecie, Bastek w czołówce

W dniach 26-27 maja w Łodzi odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Na zawodach zobaczyliśmy także reprezentantów naszego regionu. Złoty medal w sztafecie zdobyła Joanna Banach, biegaczka pochodząca z gminy Kadzidło.

Lekkoatletyka 06 czerwca 2017 2

Mistrzostwa Polski LZS z udziałem ostrołęczan (wyniki)

3 i 4 czerwca w Pile odbyły się Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lekkiej Atletyce. Na starcie stanęło prawie 700 zawodników z 92 klubów z całej Polski, w trzech kategoriach wiekowych (U-18, U-20 i U23). Wystartowali też reprezentanci ostrołęckich klubów - sprawdź ich wyniki.

Lekkoatletyka 04 czerwca 2017 0

Sportowy Dzień Dziecka [ZDJĘCIA]

1 czerwca, na obiektach sportowych  II LO i SP Nr 5 w Ostrołęce z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka odbyła się kolejna edycja zawodów sportowo - rekreacyjnych, których organizatorem był UKS CLAN Ostrołęka we współpracy z miastem Ostrołęka, II Liceum Ogólnokształcącym i Szkołą Podstawową Nr 5 w Ostrołęce.

Lekkoatletyka 03 czerwca 2017 0

V Festiwal Biegowy "Zabiegaj o Borki" (zdjęcia, wyniki)

71 zawodniczek i zawodników wzięło udział w biegu głównym na 10 km podczas V Festiwalu Biegowego "Zabiegaj o Borki" w Olszewie-Borkach. Niespodzianek nie było: najlepszym mężczyzną okazał się Przemysław Dąbrowski, wśród pań triumfowała Magdalena Piątak.

Lekkoatletyka 02 czerwca 2017 0

III Bieg Kolejarza w Ostrołęce (zapisy)

Są jeszcze miejsca na liście startowej III Biegu Kolejarza, który odbędzie się 11 czerwca na osiedlu Stacja w Ostrołęce. Udział w biegu głównym na dystansie 3 kilometrów jest darmowy, podobnie jak w biegu dzieci i młodzieży na 1 km oraz w marszu nordic walking na 3 kilometry. Zapraszamy do zapisów.

Lekkoatletyka 01 czerwca 2017 0

Przemysław Dąbrowski: To był tzw. "dzień konia"

Przemysław Dąbrowski z Borawego (gm. Rzekuń) w niedzielę 28 maja był chyba najszczęśliwszym człowiekiem na kuli ziemskiej. Na metę Półmaratonu Kurpiowskiego wbiegał z dużą przewagą nad rywalami, przy burzy braw i z wielkim wzruszeniem. Marzenie się spełniło: biegacz z regionu zwyciężył najbardziej prestiżowy bieg "u siebie".

Lekkoatletyka 01 czerwca 2017 0

V Festiwal Biegowy "Zabiegaj o Borki" (zapisy)

Trwają ostatnie dni zapisów do V Festiwalu Biegowego "Zabiegaj o Borki", który odbędzie się w najbliższą sobotę 3 czerwca w Olszewie-Borkach. Celem zawodów jest promocja aktywności fizycznej wśród mieszkaoców oraz dzieci i młodzieży gminy Olszewo – Borki oraz powiatu ostrołęckiego. Nie zwlekaj, zapisz się.

Lekkoatletyka 31 maja 2017 1

Kadzidło: Mistrzostwa międzypowiatowe LA młodzików i juniorów młodszych (zdjęcia, wyniki)

W sobotę 27 maja w Kadzidle odbyły się lekkoatletyczne Mistrzostwa Międzypowiatowe młodzików i juniorów młodszych. W zawodach padło wiele ciekawych rezultatów. Zobacz najlepsze wyniki oraz galerię zdjęć.