LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 05 sierpnia 2018 15

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia)

Trwa piknik trzeźwościowy na stadionie miejskim w Ostrołęce. Organizatorzy - stowarzyszenie "Arkadia" - już po raz szósty zaprosili biegaczy na Cross na Ostrej Łące, czyli wyjątkowo wymagający bieg przełajowy. Łatwo nie było, ale biegacze doskonale dali sobie radę.

Lekkoatletyka 04 sierpnia 2018 16

Remont stadionu w Ostrołęce. Plany były i wciąż są - czy tym razem się uda?

Stadion miejski w Ostrołęce może zyskać zupełnie nowe oblicze. Prace nad jego przebudową wkraczają w kolejny etap - poinformowano właśnie, że odbyły się konsultacje z przedstawicielem firmy projektowej. Czy uda się przeprowadzić tak bardzo oczekiwany remont? Wszyscy na to liczymy!

Lekkoatletyka 04 sierpnia 2018 1

Aktywne wakacje z grupą Biegam bo Lubię (zdjęcia)

W Obierwi wiedzą, jak aktywnie spędzać wakacje. Kolejny raz stowarzyszenie Projekt Radomir zorganizowało zajęcia sportowe dla dzieci.

Lekkoatletyka 01 sierpnia 2018 3

OKLA na aktywnych wakacjach w Obierwi (zdjęcia)

Trwają aktywne wakacje w Obierwi. W ramach tego cyklu dzieci spotkały się z przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

Lekkoatletyka 23 lipca 2018 2

Magdalena Żebrowska wicemistrzynią Polski! Zobacz WIDEO

Magdalena Żebrowska - wychowanka OKLA Ostrołęka, a obecnie zawodniczka Podlasia Białystok - ma za sobą znakomity start w Mistrzostwach Polski seniorów w lekkiej atletyce. Lekkoatletka pochodząca z gminy Lelis wywalczyła srebrny medal w skoku w dal!

Lekkoatletyka 19 lipca 2018 1

Reebok Run Crew w Ostrołęce - czas na trening

Ostrołęczanie biegają chętnie, nie brakuje także pasjonatów łączących się w grupy. Powstała właśnie kolejna: Reebok Run Crew. Dziś czwartek, więc... czas na trening!

Lekkoatletyka 16 lipca 2018 3

PŚ w Londynie: Polska na drugim miejscu! Punktowała także wychowanka OKLA Ostrołęka!

Reprezentacja Polski w lekkiej atletyce zajęła drugie miejsce w lekkoatletycznym Pucharze Świata w Londynie. Swój udział w tym sukcesie miała także pochodząca z naszego regionu Magdalena Żebrowska - wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

Lekkoatletyka 01 lipca 2018 15

Tartanowa bieżnia przy Witosa? Miasto podejmie kolejną próbę

Tartanowa bieżnia na stadionie w Ostrołęce miała powstać już kilka lat temu. Do tej pory jej nie ma, ale władze miasta podejmują kolejną próbę. Tym razem może się udać, o czym na ostatniej sesji rady miasta mówili przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski i prezydent Janusz Kotowski.

Lekkoatletyka 01 lipca 2018 5

Ewa Bartosik znów w MISTRZOWSKIEJ formie! (wideo)

Kolejny kapitalny występ zanotowała weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik. Startująca w kat. 65 weteranka z Ostrołęki zdobyła złoto Mistrzostw Polski Masters w biegu na 100 metrów.

Lekkoatletyka 28 czerwca 2018 0

Mistrzostwa Polski U20: Dwa medale dla Ostrołęki!

Około 650 zawodników z prawie 200 klubów wystartowało w lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski juniorów U20 we Włocławku. Najważniejsza informacja jest taka: mamy dwa medale dla Ostrołęki!

Lekkoatletyka 17 czerwca 2018 1

Bieg Kolejarza po raz czwarty w Ostrołęce (zdjęcia)

Trwa Festyn Dworcowy w Ostrołęce, a od czterech lat jego nieodłącznym elementem jest Bieg Kolejarza. W tym roku również odbyła się rywalizacja na 3 kilometry. Biegaczom nie przeszkodził nawet mocny upał. Zobacz zdjęcia.

Lekkoatletyka 14 czerwca 2018 1

Magdalena Olszewska powołana do kadry narodowej!

Reprezentantka OKLA Ostrołęka Magdalena Olszewska błysnęła formą podczas zawodów w Słubicach, a to natychmiast zostało zauważone przez trenerów reprezentacji Polski U20.  Nasza zawodniczka jedzie do Czech na mecz międzypaństwowy.

Lekkoatletyka 13 czerwca 2018 0

Bieg Kolejarza już w najbliższą niedzielę

W niedzielę 17 czerwca odbędzie się IV edycja Biegu Kolejarza. Wydarzenie to od kilku lat towarzyszy Festynowi Dworcowemu odbywającemu się na osiedlu Stacja.

Lekkoatletyka 13 czerwca 2018 0

Trzy medale dla UKS Clan w Mistrzostwach Mazowsza

Trzy srebrne medale zdobyli najmłodsi zawodnicy UKS Clan w Mistrzostwach Mazowsza w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w sobotę 9 czerwca 2018 roku w Teresinie koło Sochaczewa.

Lekkoatletyka 12 czerwca 2018 0

"Zabiegaj o Borki": Klasyfikacja biegów dziecięcych i młodzieżowych

Łącznie aż 306 zawodników i zawodniczek stanęło na starcie festiwalu biegowego "Zabiegaj o Borki". Przed głównym daniem, jakim był bieg na 10 km, odbyły się też biegi dziecięce i młodzieżowe. Zobacz wyniki.