LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 27 kwietnia 2017 0

Sławomir Mąka wysoko w DOZ Maraton Łódź

Reprezentant Starglass Team Ostrołęka Sławomir Mąka z powodzeniem wziął udział w DOZ Maratonie w Łodzi. Dystans 42 km 195 m okazał się dla niego szczęśliwy, bowiem dobiegł on do mety na wysokim 48. miejscu open, bijąc przy tym rekord życiowy.

Lekkoatletyka 26 kwietnia 2017 1

Orlen Warsaw Marathon z udziałem reprezentantów Ostrołęki i okolic

W ubiegły weekend w Warszawie odbył się Orlen Warsaw Marathon oraz bieg Oshee na dystansie 10 km. Uczestnicy rywalizowali na ulicach Warszawy z okazji Narodowego Święta Sportu. Oczywiście w Warszawie nie mogło zabraknąć reprezentantów Ostrołęki oraz okolicznych miejscowości. Sprawdź ich wyniki.

Lekkoatletyka 23 kwietnia 2017 10

Przemysław Dąbrowski wicemistrzem Polski w maratonie

Przemysław Dąbrowski z Borawego (gm. Rzekuń) został wicemistrzem Polski w maratonie. Rywalizację o prymat w kraju rozegrano podczas Orlen Warsaw Marathon. Reprezentant naszego regionu dobiegł do mety w czasie 02:26:30, co dało mu też bardzo wysokie 9. miejsce w klasyfikacji open.

Lekkoatletyka 13 kwietnia 2017 1

Półmaraton Kurpiowski: Niższe opłaty startowe tylko do 30 kwietnia

Jeszcze tylko do 30 kwietnia obowiązują niższe opłaty startowe na 23. edycję Półmaratonu Kurpiowskiego. Bieg wystartuje już 28 maja ze stadionu miejskiego w Ostrołęce (start ostry) o godz. 10.00.

Lekkoatletyka 09 kwietnia 2017 20

III Ostrołęcki Bieg Papieski dla Dąbrowskiego i Dworeckiej [ZDJĘCIA]

Za nami trzecia edycja Ostrołęckiego Biegu Papieskiego organizowanego przez UKS Clan Ostrołęka. Rywalizacja jak zawsze toczyła się w miłej i przyjemnej atmosferze, a wynik schodził na drugi plan - najważniejszy był cel.

Lekkoatletyka 08 kwietnia 2017 0

OKLA Ostrołęka z wizytą w Jazgarce [ZDJĘCIA]

Trener Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Bartosz Witkowski oraz jedna z najlepszych lekkoatletek-weteranek w Polsce Ewa Bartosik gościli 4 kwietnia w Zespole Szkół w Jazgarce. Tematem rozmowy był oczywiście sport.

Lekkoatletyka 06 kwietnia 2017 0

II Przełaj Rydzewski - bieg dla trzeźwości [ZAPISY]

Stowarzyszenie „Razem” w Rydzewie oraz Wójt Gminy Miastkowo zapraszają na „II PRZEŁAJ RYDZEWSKI – BIEG DLA TRZEŹWOŚCI”

Lekkoatletyka 04 kwietnia 2017 0

44. Maraton w Dębnie z udziałem ostrołęczan

Za nami 44. maraton w Dębnie, w którym udział wzięło 2,5 tysiąca uczestników. Wśród nich nie mogło zabraknąć reprezentantów Ostrołęki. Najlepszy okazał się Michał Skowroński, który ukończył maraton w drugiej setce. Zobacz wyniki.

Lekkoatletyka 02 kwietnia 2017 5

III Cross Szalonego Kurpsia [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dobrze przygotowane trasy, piękna pogoda i dużo uśmiechniętych uczestników - to wszystko sprawiło, że III Cross Szalonego Kurpsia w Ostrołęce wspominać będziemy pozytywnie. Poznaj zwycięzców na poszczególnych dystansach oraz zobacz naszą galerię zdjęć.

Lekkoatletyka 30 marca 2017 1

PZU Półmaraton Warszawski. Poznaj wyniki reprezentantów Ostrołęki i okolic

To było wielkie święto biegania. 12. PZU Półmaraton Warszawski przeszedł do historii, a wraz z nim wspomnienia reprezentantów Ostrołęki i okolic, którzy licznie stawili się na starcie. Najlepiej wypadł Damian Świerdzewski, który wpadł na metę jako 13. zawodnik open.

Lekkoatletyka 29 marca 2017 1

PKO Poznań Półmaraton: Dąbrowski w "dziesiątce". Zobacz wyniki biegu

Trzech reprezentantów Ostrołęki wystąpiło w 10. PKO Poznań Półmaratonie, który przebiegł 26 marca ulicami Wielkopolski. Najlepszy wynik osiągnął Przemysław Dąbrowski - reprezentant Agro Metal Ostrołęka zajął dziewiąte miejsce open.

Lekkoatletyka 29 marca 2017 0

Bezpłatne pływanie po Półmaratonie Kurpiowskim!

23. edycja Półmaratonu Kurpiowskiego zbliża się wielkimi krokami. Dla uczestników półmaratonu oraz kurpiowskiej "dziesiątki" przygotowano specjalną ofertę od parku wodnego Aquarium.

Lekkoatletyka 22 marca 2017 3

W Onico Gdynia Półmaraton pobiegli też ostrołęczanie (wyniki)

Onico Gdynia Półmaraton 2017 przeszedł do historii. Ulicami Gdyni pobiegło ponad 6 tysięcy osób, z których najlepszy był Kenijczyk Hillary Kiptum Maiyo Kimaiyo. Na starcie nie mogło zabraknąć także ostrołęczan. Zobacz ich wyniki.

Lekkoatletyka 21 marca 2017 0

Pobiegli na szczyt wieżowca Rondo 1 w Warszawie (wyniki)

Ponad 600 osób ukończyło warszawski bieg na szczyt wieżowca Rondo 1. W siódmej edycji tych zmagań nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentantów naszego regionu w postaci strażaków z Ostrołęki i Kadzidła. Sprawdź ich wyniki.

Lekkoatletyka 21 marca 2017 2

Przełaje w Piasecznie szczęśliwe dla Ostrołęki

Reprezentanci ostrołęckich klubów lekkoatletycznych wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików U16 w biegach przełajowych. Rewelacją rywalizacji, która odbyła się w Piasecznie, był klub OKLA Ostrołęka. Zajął on drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Zobacz wyniki ostrołęczan.