LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 16 grudnia 2017 0

Nasi reprezentanci na Mikołajkowych Biegach

10 grudnia w Mikołajkach odbyły się Mikołajkowe Biegi. Rywalizowali zarówno dorośli, jak i dzieci, a wśród nich sporo reprezentantów naszego regionu. Sprawdź ich wyniki.

Lekkoatletyka 15 grudnia 2017 0

UKS Siódemka podsumowała sezon (zdjęcia)

W piątek 8 grudnia Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka podsumował sezon 2017 roku. Uroczystość odbyła się w obecności wiceprezydenta Ostrołęki Grzegorza Płochy, przewodniczącego Rady Miasta Jerzego Grabowskiego, zawodników i ich rodziców.

Lekkoatletyka 03 grudnia 2017 0

Rodzinne bieganie mikołajkowe (wideo, zdjęcia)

W parku miejskim w Ostrołęce jak co roku odbył się rodzinny bieg mikołajkowy organizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwości Arkadia i Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

Lekkoatletyka 23 listopada 2017 0

Bieg Niepodległościowy w Szczytnie z udziałem ostrołęczan (wyniki, zdjęcia)

Święto Niepodległości było okazją do wyrażenia swojego patriotyzmu w sportowy sposób. Tak zrobiła też bardzo duża grupa reprezentantów Ostrołęki i okolic, która wystartowała w Biegu Niepodległościowym w Szczytnie.

Lekkoatletyka 22 listopada 2017 0

Lekkoatleci Siódemki na testach do zaplecza kadry narodowej (wideo)

Lekkoatleci UKS Siódemka Ostrołęka wzięli udział w testach dla kandydatów do zaplecza kadry narodowej PZLA. Lekkoatleci z województwa mazowieckiego mierzyli się z różnymi testami sprawnościowymi.

Lekkoatletyka 21 listopada 2017 0

Grad medali i pobity 22-letni rekord! OKLA i LDK na mistrzostwach w Toruniu

W sobotę 18 listopada w Toruniu grupa Lekkoatletyki dla Każdego oraz OKLA Ostrołeka wystartowała w Ogólnopolskich Mistrzostwach programu Lekkoatletyka dla Każdego. Ostrołęczanie zdobyli sześć medali, zajmowali także miejsca blisko podium. Sprawdź wyniki.

Lekkoatletyka 15 listopada 2017 2

Ostrołęccy urzędnicy w PZLA w sprawie stadionu

Przedstawiciele ratusza wracają do pomysłu dostosowania ostrołęckiego stadionu do potrzeb lekkoatletów. Po wizycie Tomasza Majewskiego w Ostrołęce sprawy nabrały tempa, co zaowocowało wizytą lokalnych samorządowców w Warszawie.

Lekkoatletyka 14 listopada 2017 0

Szczęśliwa siódemka z OKLA Ostrołęka

Siedmioro zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki zostało zaproszonych na badania diagnostyczne do Zaplecza Kadry Narodowej. Odbędą się one 18-19 listopada w Łodzi.

Lekkoatletyka 10 listopada 2017 0

Lekkoatletyka opanowała Czerwin

Szkoła Podstawowa w Czerwinie gościła wyjątkowe lekkoatletyczne zawody. Dzięki trenerom z projektu Lekkoatletyka dla Każdego, dzieci miały szansę rywalizować w trzech konkurencjach i nie tylko świetnie się bawić, ale również zarazić się pasją do królowej sportu.

Lekkoatletyka 22 paĹşdziernika 2017 0

Sztafety z regionu na MIMS w biegach przełajowych (wyniki)

20 października w Podgórzu odbyły się XX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. W rywalizacji wzięli także udział reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Sprawdź wyniki.

Lekkoatletyka 18 paĹşdziernika 2017 1

Kolejny apel o tartanową bieżnię na ostrołęckim stadionie

Przed kilkoma tygodniami w Ostrołęce gościł dwukrotny mistrz olimpijski Tomasz Majewski, a jednym z tematów jego wizyty była potrzeba remontu infrastruktury lekkoatletycznej na stadionie przy ul. Witosa, ze szczególnym uwzględnieniem bieżni. Zauważa to też radny Wojciech Zarzycki, który apeluje o wykonanie tartanowej bieżni już w 2018 roku.

Lekkoatletyka 18 paĹşdziernika 2017 0

Marta Łada w kadrze narodowej PZLA

Marta Łada – brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w trójskoku została powołana do Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i już na początku listopada rozpocznie kadrowy obóz przygotowawczy w Szczyrku.

Lekkoatletyka 09 paĹşdziernika 2017 7

Dąbrowski znów najlepszy w PKO Rzeszów Maratonie

Przemysław Dąbrowski z Borawego zwyciężył w 5. PKO Rzeszów Maratonie. W stolicy województwa Podkarpackiego najlepszy biegacz w naszym regionie nie miał sobie równych wygrywając z przewagą prawie dwóch minut nad drugim zawodnikiem.

Lekkoatletyka 08 paĹşdziernika 2017 0

Sztafety z Ostrołęki i powiatu walczyły na przełajach (zdjęcia)

Tydzień po rywalizacji indywidualnej na błoniach nad Narwią pobiegły sztafety ze szkół z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Walczono o awans do zawodów międzypowiatowych, które odbędą się wiosną 2018 roku.

Lekkoatletyka 02 paĹşdziernika 2017 3

Pobiegli w hołdzie marynarzom i ułanom (wyniki, zdjęcia)

Przemysław Dąbrowski i Anna Gosk okazali się najlepsi w piątej edycji biegu pamięci marynarzy i ułanów w Susku Starym k. Ostrołęki. Udział w zawodach wzięło 248 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Była to impreza nie tylko o charakterze sportowym, ale i patriotycznym.