LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 18 kwietnia 2019 0

Udane starty reprezentantów UKS Siódemka

W poprzedni weekend zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka startowali na trzech frontach. Zobacz, jak im poszło.

Lekkoatletyka 14 kwietnia 2019 5

Ostrołęka: Bieg Papieski po raz piąty (zdjęcia)

Liczna grupa biegaczy stawiła się na starcie 5. Ostrołęckiego Biegu Papieskiego, upamiętniającego św. Jana Pawła II, patrona miasta Ostrołęki.

Lekkoatletyka 09 kwietnia 2019 6

W niedzielę piąty Bieg Papieski. Ważne informacje!

W Niedzielę Palmową o godz. 14.45 wystartuje Ostrołęcki Bieg Papieski ku czci Papieża św. Jana Pawła II, patrona Ostrołęki. To już piąta edycja upamiętniająca 5. rocznicę kanonizacji i 14. rocznicę śmierci Papieża Polaka. Bieg odbędzie się pod patronatem Prezydenta Ostrołęki i Przewodniczącego Rady Miasta  Ostrołęki.

Lekkoatletyka 07 kwietnia 2019 5

Cross Szalonego Kurpsia po raz piąty (wideo, zdjęcia)

Biegi dla dzieci, młodzieży i dorosłych, promowanie zdrowego trybu życia i przede wszystkim ciekawe spędzenie wolnego czasu. Tak wyglądał dzisiejszy dzień na pętli autobusowej przy Chemicznej w Ostrołęce. Po raz piąty odbył się Cross Szalonego Kurpsia, czyli bieg przełajowy organizowany przez stowarzyszenie Arkadia.

Lekkoatletyka 04 kwietnia 2019 2

Kurpiowscy półmaratończycy na Mistrzostwach Świata masters

W dniach 24-30 marca w Toruniu odbywały się  8. Halowe Mistrzostwa Świata Masters. Jedną z wielu konkurencji, w której startowali ostrołęczanie i reprezentanci kurpiowszczyzny był bieg półmaratoński (21km 097m)

Lekkoatletyka 04 kwietnia 2019 0

Nie przegap! Cross Szalonego Kurpsia po raz piąty

W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna edycja Crossu Szalonego Kurpsia - biegu przełajowego organizowanego przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwości "Arkadia". Zobacz program.

Lekkoatletyka 29 marca 2019 0

Wniosek o odznaczenie Ryszarda Ropiaka. Radni byli jednogłośni

Podczas ostatniego posiedzenia Komisji Sportu i Turystyki w radzie miasta Ostrołęki poddano pod głosowanie wniosek o nadanie odznaki „Za zasługi dla miasta Ostrołęki” dla Ryszarda Ropiaka - utytułowanego biegacza, wieloletniego pracownika urzędu miasta.

Lekkoatletyka 28 marca 2019 0

Ewa Bartosik WICEMISTRZYNIĄ ŚWIATA! Co za występ!

Ewa Bartosik nie zwalnia tempa. Znakomita weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki zdobyła drugi medal na halowych Mistrzostwach Świata weteranów, jakie odbywają się w Toruniu. Tym razem było to srebro w trójskoku!

Lekkoatletyka 27 marca 2019 6

Znakomity wyczyn Ewy Bartosik! Mamy medal Mistrzostw Świata (wideo)

Ostrołęcka weteranka Ewa Bartosik zdobyła brązowy medal Halowych Mistrzostw Świata masters w lekkiej atletyce. W biegu na 60 metrów osiągnęła ona czas 9,49 s. Mistrzostwa odbywają się w Toruniu.

Lekkoatletyka 19 marca 2019 0

UKS Clan na zawodach w Warszawie. Poznaj wyniki

W minioną niedzielę ośmioosobowa reprezentacja UKS Clan Ostrołęka uczestniczyła w Mistrzostwach Mazowsza w biegach przełajowych na warszawskich Bielanach zorganizowanych przez Warszawsko – Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

Lekkoatletyka 19 marca 2019 0

Siódemka pobiegła na przełajach

W niedzielę 17 marca na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych. Wystartował w nich klub UKS Siódemka Ostrołęka, a spośród 10-osobowej reprezentacji najlepiej wypadł Adam Piątkowski, który w biegu na 3 km U-20 uplasował się na 4. miejscu, w kategorii open był 6.

Lekkoatletyka 10 marca 2019 6

V Ostrołęcki Bieg Papieski (zapisy)

Uczniowski  Klub Sportowy Clan w  Ostrołęce zaprasza do udziału w V Ostrołęckim Biegu Papieskim na dystansie 3 kilometrów, który odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2019 r.

Lekkoatletyka 08 marca 2019 0

Obiecujący start Aleksandry Dobkowskiej

W tegorocznych Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików okazję do sprawdzenia formy miała zawodniczka OKLA Ostrołęka Aleksandra Dobkowska. W skoku wzwyż wypadła znakomicie!

Lekkoatletyka 08 marca 2019 3

Biegające panie na start. Promocja na półmaraton!

Dziś - 8 marca - z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Półmaraton Kurpiowski zaprasza wszystkie biegające panie do podjęcia decyzji o starcie w naszej majowej imprezie. Każda pani, która zapisze się dziś na półmaraton lub dziesiątkę otrzyma zniżkę w opłacie startowej!

Lekkoatletyka 05 marca 2019 9

Nowe władze Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki od dziś ma nowe władze. O wyborze poinformowano na klubowej stronie w mediach społecznościowych. Nowym prezesem został Konrad Szuster.