LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 22 marca 2017 3

W Onico Gdynia Półmaraton pobiegli też ostrołęczanie (wyniki)

Onico Gdynia Półmaraton 2017 przeszedł do historii. Ulicami Gdyni pobiegło ponad 6 tysięcy osób, z których najlepszy był Kenijczyk Hillary Kiptum Maiyo Kimaiyo. Na starcie nie mogło zabraknąć także ostrołęczan. Zobacz ich wyniki.

Lekkoatletyka 21 marca 2017 0

Pobiegli na szczyt wieżowca Rondo 1 w Warszawie (wyniki)

Ponad 600 osób ukończyło warszawski bieg na szczyt wieżowca Rondo 1. W siódmej edycji tych zmagań nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentantów naszego regionu w postaci strażaków z Ostrołęki i Kadzidła. Sprawdź ich wyniki.

Lekkoatletyka 21 marca 2017 2

Przełaje w Piasecznie szczęśliwe dla Ostrołęki

Reprezentanci ostrołęckich klubów lekkoatletycznych wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików U16 w biegach przełajowych. Rewelacją rywalizacji, która odbyła się w Piasecznie, był klub OKLA Ostrołęka. Zajął on drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Zobacz wyniki ostrołęczan.

Lekkoatletyka 19 marca 2017 9

Leśny Bieg w Przystani dla Dąbrowskiego i Gadomskiego [ZDJĘCIA]

Ponad ćwierć tysiąca biegaczy stanęło na starcie IV Leśnego Biegu rozgrywanego w Przystani. Biegacze niemal z całej Polski pobiegli na dystansie 5 i 10 km, rozegrano także marsz nordic walking na dystansie 5 km. Zobacz wyniki i zdjęcia.

Lekkoatletyka 18 marca 2017 0

Leśny Bieg po raz czwarty w Przystani

Już jutro w Przystani k. Ostrołęki odbędzie się czwarta edycja Leśnego Biegu organizowanego przez Klub Kolarski 24h. Na trasie biegów oraz marszu nordic walking zobaczymy ponad 250 osób. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Lekkoatletyka 15 marca 2017 0

Ostrołęczanie na Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych

Reprezentanci trzech ostrołęckich klubów lekkoatletycznych wzięli udział w PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów, U18 i U20 w Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się w sobotę 11 marca w Jeleniej Górze. Sprawdź jak poszło reprezentantom Ostrołęki.

Lekkoatletyka 14 marca 2017 2

Przemysław Dąbrowski drużynowym mistrzem Polski na przełajach

Przemysław Dąbrowski nie zwalnia tempa i do swojej kolekcji dorzuca kolejne trofeum. Tym razem lekkoatleta z okolic Ostrołęki wraz z kolegami z drużyny Prefbet Śniadowo Łomża zdobył drużynowe mistrzostwo Polski w biegach przełajowych.

Lekkoatletyka 06 marca 2017 0

III Ostrołęcki Bieg Papieski [ZAPISY]

UKS Clan Ostrołęka zaprasza do udziału w III Ostrołęckim Biegu Papieskim pod patronatem prezydenta Ostrołęki Janusza Kotowskiego. Biegacze ruszą na 3-kilometrową trasę by oddać hołd św. Janowi Pawłowi II - patronowi Ostrołęki.

Lekkoatletyka 03 marca 2017 1

IV Leśny Bieg w Przystani [ZAPISY]

Klub Kolarski 24h, Nadleśnictwo Ostrołęka i Gmina Olszewo-Borki serdecznie zapraszają biegaczy na IV Leśny Bieg oraz organizowany przy nim marsz nordic walking. Wystartowały zapisy, nie zwlekaj.

Lekkoatletyka 02 marca 2017 1

III Cross Szalonego Kurpsia [ZAPISY]

Już 2 kwietnia w Ostrołęce odbędzie się trzecia edycja "Crossu Szalonego Kurpsia", czyli przełajowego biegu rozgrywanego w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Trwają zapisy, ilość miejsc jest ograniczona.

Lekkoatletyka 01 marca 2017 1

Rewelacyjny występ Ewy Bartosik w Mistrzostwach Polski Weteranów

Ewa Bartosik w przyszłym miesiącu skończy 66 lat. Wiek jest jednak dla niej tylko zwykłą statystyką, bowiem lekkoatletka OKLA Ostrołęka po raz kolejny udowodniła, że wciąż potrafi startować na wysokim poziomie. Z Halowych Mistrzostw Polski Weteranów przywiozła trzy złote medale.

Lekkoatletyka 28 lutego 2017 4

Jerzy Grabowski: "Idea tego biegu jest wzniosła i piękna"

Tegoroczny Bieg Tropem Wilczym przeszedł już do historii, ale nie milkną echa tego wydarzenia. Pozytywnie o idei i organizacji biegu wypowiada się wiele osób, a wśród nich jest jeden z uczestników - przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski. Zapytaliśmy go o wrażenia po przebiegnięciu 1963 m.

Lekkoatletyka 26 lutego 2017 38

Tropem Wilczym przez Ostrołękę [ZDJĘCIA]

Blisko pół tysiąca biegaczy stanęło na starcie Biegu Tropem Wilczym ku pamięci Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce. Uczestnicy rywalizowali na dystansach 1963 m oraz 5 km. Zobacz wyniki i zdjęcia.

Lekkoatletyka 23 lutego 2017 3

Bieg Tropem Wilczym w Ostrołęce ku pamięci i w szczytnym celu

W najbliższą niedzielę w Ostrołęce odbędzie się jedna z największych imprez biegowych w regionie. Bieg Tropem Wilczym ku pamięci Żołnierzy Wyklętych będzie okazją nie tylko do kultywowania pamięci historycznej, ale i do pomocy Dobrusi Napiórkowskiej.

Lekkoatletyka 21 lutego 2017 2

Kornelia Suchecka na 5. miejscu w Polsce! Wyniki 61. HMP seniorów w Toruniu [WIDEO]

Reprezentantka UKS Siódemka Ostrołęka Kornelia Suchecka zajęła piąte miejsce w konkursie trójskoku podczas lekkoatletycznych Halowych Mistrzostw Polski seniorów w Toruniu. To kolejny sukces 19-letniej zawodniczki. Poznaj wyniki reprezentantów naszego regionu podczas HMP.