SIATKÓWKA

Siatkówka 22 czerwca 2017 8

SPS Volley wycofuje się z trzeciej ligi

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka nie zagrają w żadnych rozgrywkach w sezonie 2017/18 - poinformował nas jeden z członków zarządu klubu. Jak się okazuje, klub miał problemy z frekwencją na treningach, a ostrołęcka młodzież nie garnie się do gry w siatkówkę po ukończeniu gimnazjum.

Siatkówka 21 czerwca 2017 5

ASPS Net Ostrołęka ma nowe władze (zdjęcia)

We wtorek 20 czerwca w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze Autonomicznego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej Net w Ostrołęce. Dokonano podsumowania dwuletniej kadencji zarządu oraz wybrano nowe władze. W zarządzie zaszły pewne zmiany.

Siatkówka 15 czerwca 2017 1

Siatkarski turniej "dwójek" w SP 6 (zdjęcia)

9 czerwca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 odbył się turniej dwójek dla dziewcząt z rocznika 2005 i młodszych. Rywalizowało szesnaście zespołów z ostrołęckich szkół podstawowych, rozegrano 48 meczów. Dla wszystkich zawodniczek przewidziano słodkie nagrody za postawę na boisku.

Siatkówka 12 czerwca 2017 4

Ostrołęczanie siatkarskimi wicemistrzami Polski oldbojów!

Drużyna Pyrys-Bud Ostrołęka zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Polski oldbojów w siatkówce, zawody odbyły się w miniony weekend w Kędzierzynie-Koźlu. Ostrołęczanie zostali wicemistrzami kraju w kategorii +40 lat. To kolejny wielki sukces drużyny, która mimo upływu lat nie zapomniała o tym jak się gra.

Siatkówka 09 czerwca 2017 2

Kinder+Sport: Nike Ostrołęka na 6. i 10. miejscu

Młode zawodniczki Nike Ostrołęka wzięły udział w mazowieckich finałach turnieju Kinder+Sport. Czwórka dowodzona przez trener Joannę Sobotkę zajęła 6. miejsce, z kolei trójka trener Moniki Gromadzkiej zamknęła pierwszą dziesiątkę. Jak ten turniej wspominany jest przez zespół Nike?

Siatkówka 08 czerwca 2017 15

Jakub Macyra zamienia Olsztyn na Ostrołękę

22-letni środkowy Jakub Macyra jest już trzecim zawodnikiem AZS UWM Olsztyn, jaki przenosi się w obecnym okienku transferowym do Energi Ostrołęka. Były reprezentant Polski juniorów związał się z ostrołęckim klubem roczną umową. Energa jest już blisko zamknięcia kadry na sezon 2017/18.

Siatkówka 07 czerwca 2017 8

Tobiasz Wojtkowski zagra w Enerdze Ostrołęka

Energa Ostrołęka ma nowego zawodnika. Został nim 22-latek, mający za sobą grę w młodzieżowych reprezentacjach Polski, a także w pierwszej lidze na płaszczyźnie klubowej. Jak zapowiada zarząd klubu, to nie koniec wzmocnień przed sezonem 2017/18.

Siatkówka 06 czerwca 2017 0

Zobacz fenomenalne zagranie Grzegorza Łomacza z meczu Polska-Brazylia (wideo)

Turniej Ligi Światowej w Pesaro przeszedł do historii, a wraz z nim znakomite rozegranie Grzegorza Łomacza do Mateusza Bieńka. Ta akcja może śmiało kandydować do akcji roku w światowej siatkówce!

Siatkówka 05 czerwca 2017 0

Liga Światowa 2017: Polacy rozpoczęli grę turniejem w Pesaro

Siatkarze reprezentacji Polski mają za sobą pierwszy turniej Ligi Światowej 2017. We włoskim Pesaro biało-czerwoni zdołali wygrać dwa spotkania, ponieśli także jedną porażkę. We wszystkich meczach zagrał ostrołęczanin Grzegorz Łomacz, choć tym razem nie pojawiał się w wyjściowej "szóstce".

Siatkówka 02 czerwca 2017 0

Gabriela Lendzioszek ponownie w reprezentacji Polski!

Siatkarka OTPS Nike Ostrołęka Gabriela Lendzioszek otrzymała powołanie do reprezentacji Polski minikadetek U16 na międzynarodowy turniej w słowackim Puchov. Wcześniej ostrołęczanka weźmie udział w zgrupowaniu kadry, jakie zaplanowane zostało w Szczyrku.

Siatkówka 01 czerwca 2017 0

Dobre wieści z OTPS Nike: Sukcesy w Kidner+Sport i kolejne powołania

Kolejne dobre informacje docierają do nas z obozu OTPS Nike Ostrołęka. Młode ostrołęckie siatkarki osiągnęły kolejne sukcesy w turnieju Kinder+Sport, do finału wojewódzkiego zakwalifikowały się dwie drużyny z naszego miasta. Do klubu dotarły także kolejne powołania. Sprawdź szczegóły.

Siatkówka 29 maja 2017 9

Nowy przyjmujący na pokładzie Energi Ostrołęka

ASPS Net Ostrołęka ogłosił nową informację transferową. Na pozycji przyjmującego w drużynie Energi w sezonie 2017/18 występował będzie 23-letni olsztynianin Kamil Guzewicz. W niedzielę 28 maja podpisał on roczny kontrakt z ostrołęckim klubem.

Siatkówka 28 maja 2017 5

Michał Tomczak wraca do Energi Ostrołęka

Rozgrywający Michał Tomczak został nowym zawodnikiem Energi Ostrołęka. Zawodnik, który w ostatnim sezonie grał w AZS UWM Olsztyn, w przeszłości miał już pierwszoligowy epizod w Ostrołęce. Teraz pomoże drużynie prowadzonej przez trenera Mateusza Mielnika.

Siatkówka 28 maja 2017 0

Plas Kielce zwycięzcą XII Memoriału Arkadiusza Gołasia [ZDJĘCIA]

Plas Kielce najlepszą drużyną XII Memoriału Arkadiusza Gołasia! W finale zawodnicy z województwa świętokrzyskiego pokonali Gwardię Wrocław 2:0. Zespoły UKS Olimp Ostrołęka uplasowały się w drugiej dziesiątce.

Siatkówka 27 maja 2017 4

XII Memoriał Arkadiusza Gołasia. W finale Plas Kielce i Gwardia Wrocław [ZDJĘCIA]

Poznaliśmy już pierwsze rozstrzygnięcia XII Memoriału Arkadiusza Gołasia, który od wczoraj odbywa się w Ostrołęce. Finalistami prestiżowego turnieju zostały ekipy Plasu Kielce i Gwardii Wrocław. Zespoły Olimpu Ostrołęka grają o miejsca 9-12 oraz 17-20. Zobacz zdjęcia z drugiego dnia turnieju.