SIATKÓWKA

Siatkówka 12 czerwca 2018 0

Siatkarskie gwiazdy na Eurovolley Masters w Ostrołęce

Początek września w Ostrołęce upłynie pod znakiem siatkówki. Dzięki zaangażowaniu stowarzyszenia Kaman Volley, w naszym mieście odbędą się Mistrzostwa Europy masters w siatkówce. Turniej zgromadzi mnóstwo doskonałych siatkarzy, którzy w przeszłości byli na topie. Poznaliśmy pierwsze nazwiska.

Siatkówka 08 czerwca 2018 0

Dwójki rywalizowały w SP 5

5 czerwca w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce odbył się Międzyszkolny Turniej Dwójek Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach brały udział drużyny SP1, SP2, SP6 oraz SP5. Łącznie 16 drużyn dziewcząt i 10 drużyn chłopców.

Siatkówka 08 czerwca 2018 23

Imponujący bilans Mateusza Mielnika w Ostrołęce

Mateusz Mielnik nie jest już trenerem Energi Net Ostrołęka. Zgodnie z tym, co wcześniej ustalono, trener przenosi się do Suwałk, by prowadzić pierwszoligowy Ślepsk. Jeżeli jego przygoda z Suwałkami będzie równie udana jak ta ostrołęcka, to Ślepsk czekają naprawdę dobre lata. Zobacz podsumowanie.

Siatkówka 07 czerwca 2018 15

Nowaczyk: Jeżeli będzie wsparcie, znów zbudujemy mocną drużynę

Siatkarze Energi Net Ostrołęka byli trzecią drużyną rozgrywek II ligi w sezonie 2017/18, licząc oczywiście zespoły z wszystkich sześciu grup. Biało-czerwonym do awansu zabrakło bardzo niewiele. Prezes ASPS Net Stanisław Nowaczyk podkreśla, że zarząd pozytywnie ocenia wysiłek zawodników i trenera.

Siatkówka 06 czerwca 2018 13

Szwaradzki i Macyra odchodzą z Energi Net Ostrołęka

Patryk Szwaradzki i Jakub Macyra nie będą już zawodnikami Energi Net Ostrołęka. Obaj podążyli śladem trenera Mateusza Mielnika i przenieśli się do Ślepska Suwałki.

Siatkówka 05 czerwca 2018 0

Drużyna ZSZ 3 ze srebrem Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej!

Uczennice Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce zdobyły srebrny medal Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce. Turniej odbył się w dniach 2-4 czerwca w Płocku.

Siatkówka 05 czerwca 2018 0

Wielopokoleniowa siatkówka w Czerwinie

27 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi w Czerwinie odbył się I Wielopokoleniowy Turniej w piłkę siatkową dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły.

Siatkówka 29 maja 2018 9

Opinie po finale II ligi siatkarzy. Znów zabrakło nam niewiele

Za nami finał II ligi siatkarzy, a w Ostrołęce kolejny raz czujemy spory niedosyt. Choć nasi siatkarze pokazali się z dobrej strony i wygrali większość spotkań, do awansu zabrakło im... jednego seta.

Siatkówka 28 maja 2018 0

13. Memoriał Arkadiusza Gołasia przeszedł do historii (zdjęcia)

Siatkarze KS Metro Warszawa zostali zwycięzcami Memoriału Arkadiusza Gołasia, jaki rozgrywany był w Ostrołęce. Rywalizacja 24 drużyn stała na wysokim poziomie, a najlepiej notowany ostrołęcki zespół z UKS Olimp zajął siódme miejsce.

Siatkówka 28 maja 2018 26

Było tak blisko! Pierwsza liga nie dla Energi Net Ostrołęka

Czasami życie pisze scenariusze, o jakich nie śniło by się nikomu. Tak było w Rybniku, gdzie siatkarze Energi Net Ostrołęka walczyli o awans do pierwszej ligi. Choć wygrali trzy z czterech rozgrywanych meczów, to jednak znaleźli się poza premiowaną dwójką.

Siatkówka 26 maja 2018 19

Finał II ligi: Triumf Energi Net! Ostrołęccy siatkarze grają dalej o awans

Siatkarze Energi Net Ostrołęka grają dalej o awans do I ligi! W drugim meczu turnieju finałowego w Rybniku pokonali oni gospodarzy 3:0 i w dobrym stylu przypieczętowali wejście do najlepszej "czwórki" rozgrywek drugoligowych. Przed nami faza finałowa i dwa ostateczne mecze.

Siatkówka 25 maja 2018 0

Rozpoczął się siatkarski Memoriał im. Arkadiusza Gołasia [ZDJĘCIA]

Rozpoczął się siatkarski Memoriał im. Arkadiusza Gołasia. To już trzynasta edycja tej sportowej imprezy w naszym mieście. W tym roku zmierzy się ze sobą 24 drużyny m.in. z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Siedlec, Olsztyna... Z Ostrołęckich klubów wystawiono trzy drużyny - Olimp 1,2, i 3.

Siatkówka 24 maja 2018 9

Finał II ligi: Porażka Energi Net Ostrołęka. W piątek mecz o wszystko

Siatkarze Energi Net Ostrołęka źle rozpoczęli turniej finałowy o awans do I ligi. Biało-czerwoni przegrali 1:3 z MCKiS Jaworzno, komplikując sobie kwestię awansu. Nie oznacza to jednak braku szans na awans. Aby je zachować, należy wygrać z gospodarzami - Volleyem Rybnik.

Siatkówka 23 maja 2018 5

Energa Net Ostrołęka rozpoczyna walkę o I ligę! (wideo)

Dziś startuje turniej finałowy o awans do I ligi siatkarzy w Rybniku. Gracze Energi Net Ostrołęka pierwszy mecz rozegrają jutro. Czas postawić ostatni krok w tym sezonie. Panowie, zróbcie to!

Siatkówka 21 maja 2018 7

Finał III ligi. Nike bez awansu, lecz z bagażem doświadczeń

Siatkarkom OTPS Nike Ostrołęka nie udało się odnieść zwycięstwa w turnieju finałowym III ligi w Starym Sączu. Ostrołęczanki w ostatnim dniu zmagań przegrały z Chełmcem Wałbrzych 1:3 i zakończyły turniej na 4. miejscu. - Nasza młodzież zebrała bagaż doświadczeń - przyznaje prezes ostrołęckiego klubu.