SIATKÓWKA

Siatkówka 17 grudnia 2017 5

II liga: Energa Net z kolejnym zwycięstwem (zdjęcia)

Siatkarze Energi Net Ostrołęka pokonali MOS Wola Warszawa 3:1 w spotkaniu 13. kolejki II ligi gr. 2. Biało-czerwoni umocnili się na 2. miejscu w tabeli i zmniejszyli stratę do prowadzącego BAS Białystok.

Siatkówka 13 grudnia 2017 3

Energa Net Ostrołęka w obiektywie (zdjęcia)

Siatkarze Energi Net Ostrołęka otrzymali nowy sprzęt w postaci strojów meczowych i dresów, a następnie zaprezentowali się w nich podczas sesji zdjęciowej dla mediów.

Siatkówka 12 grudnia 2017 0

Mateusz Mielnik: Wszyscy w klubie robimy dobrą robotę

Trener Mateusz Mielnik po meczu Netu Ostrołęka z Huraganem Wołomin był w dobrym nastroju i trudno mu się dziwić: jego zespół wygrał 3:0, jest już na drugim miejscu w tabeli, a współpraca między zawodnikami układa się coraz lepiej.

Siatkówka 12 grudnia 2017 0

Zawodniczki Nike w kadrze Mazowsza

Cztery zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka otrzymały powołania na konsultację kadry Mazowsza z rocznika 2004. W zgrupowaniu w Pomiechówku udział wzięły Natalia Dawid, Ola Lipka, Amelia Napiórkowska i Karolina Kośnik.

Siatkówka 11 grudnia 2017 0

III liga: Licznik zwycięstw Nike wciąż bije (zdjęcia)

Siatkarki Nike Ostrołęka nie zawiodły i wygrały kolejny mecz w rozgrywkach III ligi. Ósme zwycięstwo z rzędu przypadło na mecz z Olimpem Mińsk Mazowiecki.

Siatkówka 08 grudnia 2017 0

Mikołajkowy turniej trójek siatkarskich (zdjęcia)

6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce odbył się Mikołajkowy Turniej Trójek Siatkarskich z udziałem ośmiu drużyn z klas siatkarskich 7a, 6a i 5a. W każdym zespole była jedna zawodniczka z poszczególnej klasy. Pomysłodawcami i organizatorami turnieju byli Joanna Kurpiewska i Dariusz Piersa.

Siatkówka 08 grudnia 2017 0

Zmienne szczęście młodziczek Nike Ostrołęka

Ze zmiennym szczęściem w drugich turniejach ligi mazowieckiej młodziczek rywalizowały siatkarki OTPS Nike Ostrołęka. Pierwsza ekipa pod wodzą Dariusza Piersy zanotowała spadek do II ligi, a drugi zespół prowadzony przez Dariusza Werpachowskiego zaliczył drugi z rzędu awans.

Siatkówka 05 grudnia 2017 2

Pięciosetowy bój UKS Olimp (zdjęcia)

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka nie zaliczą do udanych sobotniego popołudnia. Ostrołęczanie na własnym parkiecie w "meczu o 6 punktów" przegrali z MOS Wola II Warszawa 2:3 i na trzy mecze przed końcem mają sześć punktów straty do szóstego miejsca w tabeli.

Siatkówka 04 grudnia 2017 2

Nike Ostrołęka utrzymuje fotel lidera (zdjęcia)

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka utrzymują fotel lidera III ligi. W miniony weekend podopieczne Tomasza Pakieły miały rozegrać dwa spotkania, rozegrały jedno i w dodatku pewnie wygrały 3:0 ze Spartą Grodzisk Mazowiecki.

Siatkówka 04 grudnia 2017 1

Mateusz Mielnik: To nie jest jeszcze 100 procent

Siatkarze Netu Ostrołęka pewnie wygrali na wyjeździe z Czołgiem AZS UW Warszawa 3:0, ale dla trenera Mateusza Mielnika oprócz wyniku liczyła się także dobra gra drużyny. Jak przyznał szkoleniowiec biało-czerwonych, udało się w końcu uniknąć przestojów, które do tej pory decydowały o stratach punktów.

Siatkówka 02 grudnia 2017 7

Czołg nie zatrzymał siatkarzy Netu Ostrołęka

Siatkarze Netu Ostrołęka wrócili ze stolicy w dobrych nastrojach, bowiem w sobotnie popołudnie szybko rozprawili się z Czołgiem AZS UW Warszawa. Cieszy zarówno zwycięstwo 3:0, jak i coraz lepsza gra.

Siatkówka 30 listopada 2017 0

Wyjazdowe starcia kadetek Nike Ostrołęka

Ze zmiennym szczęściem w dwóch ostatnich spotkaniach rywalizowały kadetki OTPS Nike Ostrołęka. Podopieczne Tomasza Pakieły po ciężkim boju w Legionovie uległy liderowi 1:3, a kilka dni później - również na wyjeździe - pokonały MOS Wola II Warszawa.

Siatkówka 27 listopada 2017 4

Świetny weekend UKS Olimp! Dwa turnieje, dwa awanse

Młodzicy UKS Olimp Ostrołęka w miniony weekend wzięli udział w dwóch turniejach ligowych. Ostrołęczanie zanotowali komplet zwycięstw, co oznaczało dwa ligowe awanse: pierwszego zespołu do II ligi, drugiego - do IV.

Siatkówka 27 listopada 2017 8

Mateusz Mielnik: Nie chciałbym żeby wkradły się nerwy

Siatkarze Netu Ostrołęka ponieśli trzecią porażkę w obecnym sezonie II ligi. Centrum Augustów okazał się lepszy i wygrał na własnym boisku 3:2, ale trener biało-czerwonych mówi o tym, że drużyna wciąż pracuje nad formą i dodaje: nerwy nie są dobrym doradcą w siatkówce.

Siatkówka 25 listopada 2017 7

II liga: Mecz walki i punkt Netu Ostrołęka w Augustowie

Net Ostrołęka przegrał z Centrum Augustów 2:3 w spotkaniu 10. kolejki II ligi siatkarzy. Biało-czerwoni prowadzili już w tym meczu 2:0, ale nie postawili kropki nad "i", za to gospodarze po początkowym kryzysie złapali wiatr w żagle i przy podziale punktów zainkasowali większą pulę.