SIATKÓWKA

Siatkówka 20 sierpnia 2017 0

Siatkarski turniej dzikich drużyn (zapisy)

MZOS-TiIT zaprasza amatorskie zespoły oraz sympatyków piłki siatkowej na Wakacyjny Turniej Siatkówki "dzikich drużyn", który odbędzie się 23.08.2017 (środa) w Hali im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Witosa 1. Początek rozgrywek o godz. 10:00.

Siatkówka 16 sierpnia 2017 0

Grzegorz Łomacz w kadrze na Eurovolley 2017

Selekcjoner reprezentacji Polski Ferdinando de Giorgi podał skład kadry narodowej na zbliżające się Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. W 14-osobowej kadrze znalazł się także ostrołęczanin Grzegorz Łomacz.

Siatkówka 15 sierpnia 2017

Zmarł Sławomir Wójcik

Zmarł Sławomir Wójcik - wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Zawodowych nr 1, a także trener siatkówki, wychowawca wielu pokoleń znakomitych zawodników. Miał 70 lat.

Siatkówka 14 sierpnia 2017 0

Memoriał Wagnera: Polska - Rosja 3:2. Biało-czerwoni triumfują!

Polscy siatkarze pokonali Rosję 3:2 w trzecim meczu Memoriału Huberta Wagnera w Krakowie. Tym samym biało-czerwoni zwyciężyli w tym prestiżowym turnieju, będącym próbą generalną przed Mistrzostwami Europy, które zaczynają się już za 10 dni.

Siatkówka 13 sierpnia 2017 0

Memoriał Wagnera: Polska - Kanada 3:0

Polscy siatkarze drugiego dnia Memoriału Huberta Wagnera odnieśli zwycięstwo nad Kanadą. Choć mecz zakończył się w trzech setach, to nie był jednak łatwą przeprawą. Debiut w memoriale zaliczył ostrołęczanin Grzegorz Łomacz.

Siatkówka 12 sierpnia 2017 0

Memoriał Wagnera: Polska - Francja 2:3

Nieudany start w Memoriale Huberta Wagnera w Krakowie zanotowali siatkarze reprezentacji Polski. Podopieczni Ferdinando de Giorgiego przegrali z Francją 2:3. Dziś biało-czerwoni zmierzą się z Kanadą.

Siatkówka 10 sierpnia 2017 0

Memoriał Wagnera 2017: Ferdinando de Giorgi odkrył karty

Trener Ferdinando de Giorgi ogłosił skład kadry narodowej siatkarzy na zbliżający się XV Memoriał Huberta Wagnera w Krakowie. Impreza odbędzie się w dniach 11-13 sierpnia. W składzie reprezentacji znalazł się oczywiście ostrołęczanin Grzegorz Łomacz.

Siatkówka 09 sierpnia 2017 2

Mateusz Mielnik wyjaśnia: Dla takich chwil trenujemy siatkówkę (wideo)

Trener siatkarzy Energi Net Ostrołęka Mateusz Mielnik twierdzi, że zdecydowanie lepiej gra się przy wsparciu kibiców i apeluje do fanów o wsparcie w nowym sezonie. Rozgrywki ligowe ruszają we wrześniu, ale pierwsze sparingi obejrzymy jeszcze w tym miesiącu.

Siatkówka 05 sierpnia 2017 4

Głowacki przenosi się do Białegostoku

Niemal wszystkie siatkarskie drużyny rozpoczęły już przygotowania do sezonu 2017/18 w II lidze. Wśród trenujących jest też ekipa BAS Białystok, której skład wskazuje, że może być jednym z groźniejszych rywali ostrołęckiego Netu. Jednym z nowych nabytków BAS-u jest rozgrywający Michał Głowacki, który ostatni sezon spędził w Ostrołęce.

Siatkówka 01 sierpnia 2017 9

Siatkarze Energi Net już trenują (wideo, zdjęcia)

Siatkarze Energi Net Ostrołęka spotkali się dziś na pierwszym treningu w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Biało-czerwoni rozpoczęli przygotowania do sezonu 2017/18, który spędzą na boiskach II ligi. Trener Mateusz Mielnik zapowiada wytężoną pracę w najbliższych tygodniach.

Siatkówka 31 lipca 2017 0

Jutro przygotowania wznowią siatkarze Energi Net

Siatkarze Energi Net Ostrołęka dokładnie 1 sierpnia rozpoczną kolejną drugoligową drogę, tym razem w sezonie 2017/18. Pierwsze zajęcia biało-czerwonych będą otwarte dla kibiców.

Siatkówka 30 lipca 2017 0

Piotr Milewski wzmocnił rywala Energi Net

Piotr Milewski dobrze zapisał się w najnowszej historii ostrołęckiej siatkówki. Były rozgrywający Netu Ostrołęka (wtedy jeszcze pod nazwą sponsora - Pekpol) po latach gry w pierwszej lidze wraca na poziom drugoligowy, ale nie do naszego miasta, a do rywala Energi Net - Huraganu Międzyrzec Podlaski.

Siatkówka 28 lipca 2017 0

Trenerzy Energi Net odwiedzili kadrowiczów w Spale (zdjęcia)

Trenerzy Energi Net Ostrołęka w ramach wakacyjnej przerwy postawili nie tylko na wypoczynek, ale też na poszerzanie doświadczenia. Mateusz Mielnik i Arkadiusz Piasta odwiedzili reprezentację Polski podczas zgrupowania przygotowawczego do Mistrzostw Europy, które startują za miesiąc w Polsce.

Siatkówka 28 lipca 2017 1

Kolejny talent z Ostrołęki na celowniku Radomia

Wychowanek UKS Olimp Ostrołęka Krzysztof Kowalski w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy Czarnych Radom. Utalentowany siatkarz miałby występować w zespole młodzieżowym oraz w drugiej lidze.

Siatkówka 26 lipca 2017 0

Energa Net zna rywala w Pucharze Polski

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej doszło do losowania par rozgrywek Pucharu Polski siatkarzy na sezon 2017/18. Siatkarze Energi Net Ostrołęka rozpoczną grę od pierwszej rundy wstępnej, w której rozegrają mecz wyjazdowy. Start Pucharu Polski już 23 września.