SIATKÓWKA

Siatkówka 16 października 2017 0

Kadetki Nike pokonały MOS Wola II Warszawa (zdjęcia)

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie w I lidze mazowieckie kadetek. Podopieczne Tomasza Pakieły na własnym terenie pokonały MOS Wola II Warszawa 3:1.

Siatkówka 14 października 2017 17

II liga: Hit kolejki dla Netu Ostrołęka (zdjęcia)

Siatkarze Netu Ostrołęka wciąż pozostają niepokonani w II lidze. W trzecim meczu w tym sezonie podopieczni Mateusza Mielnika po ciekawym spotkaniu pokonali BAS Białystok. Oba zespoły obdarzyły kibiców sporymi emocjami - mecz potrwał aż pięć setów.

Siatkówka 14 października 2017 4

Wynik na żywo: Net Ostrołęka - BAS Białystok

Zapraszamy do śledzenia wyniku na żywo. Dziś relacjonujemy hit II ligi siatkarzy - w 4. kolejce zmierzą się ze sobą faworyci grupy drugiej: Net Ostrołęka i BAS Białystok.

Siatkówka 13 października 2017 2

Alicja Lendzioszek w kadrze Mazowsza na Turniej Nadziei Olimpijskich

Siatkarka OTPS Nike Ostrołęka Alicja Lendzioszek kolejny raz w ostatnim czasie otrzymała powołanie do reprezentacji Mazowsza, tym razem na Turniej Nadziei Olimpijskich dziewcząt z rocznika 2003.  

Siatkówka 12 października 2017 1

W listopadzie premiera książki o Arkadiuszu Gołasiu

Już 8 listopada premierę miała będzie książka o życiu i karierze wyjątkowego sportowca - śp. Arkadiusza Gołasia. Znakomity rozwój pochodzącego z Ostrołęki reprezentanta Polski w siatkówce przerwał tragiczny wypadek samochodowy sprzed dwunastu lat. Autor książki zadbał, by pamięć o Arku Gołasiu nigdy nie zaginęła.

Siatkówka 12 października 2017 4

W sobotę hit II ligi: Net Ostrołęka podejmie BAS Białystok (zdjęcia)

Siatkarze Netu Ostrołęka przygotowują się do szlagierowego spotkania z BAS Białystok w ramach 4. kolejki II ligi. Podopieczni Mateusza Mielnika będą mieli trudne zadanie, bo do Ostrołęki przyjedzie nie tylko jeden z faworytów ligi, ale także aktualny lider rozgrywek. Pojedynek niepokonanych drugoligowców zapowiada się niezwykle ciekawie.

Siatkówka 08 października 2017 0

Mateusz Mielnik: Nie gramy jeszcze super, ale wygrywamy

Trener Energi Net Ostrołęka Mateusz Mielnik może być zadowolony z wyjazdowego meczu w Warszawie, bo mecz z MOS Wola przebiegł pod dyktando jego zespołu. Są trzy punkty, jest podium w tabeli, ale szkoleniowiec Energi Net zauważa również elementy, jakie należy poprawić.

Siatkówka 07 października 2017 8

Szybki szlagier dla Energi Net Ostrołęka

Siatkarze Energi Net Ostrołęka rozegrali dziś w Warszawie mecz 2. kolejki II ligi z MOS Wola Warszawa. Sezon temu takie zestawienie gwarantowało pięciosetowe emocje, lecz tym razem to ostrołęczanie panowali na boisku i to mimo dość poważnego osłabienia składu.

Siatkówka 06 października 2017 0

Siatkarki Nike Ostrołęka poznały rywalki w III lidze

Tylko 9 zespołów wystąpi w III lidze mazowieckiej siatkarek w sezonie 2017/18. Wśród nich będzie ekipa OTPS Nike Ostrołęka, która - podobnie jak w poprzednich latach - składać się będzie głównie z wychowanek.

Siatkówka 06 października 2017 0

Energa Net i Olimp zagrają przy Rogalińskiej

Siatkarze Energi Net Ostrołęka w najbliższy weekend zagrają drugie spotkanie w rozgrywkach II ligi. Tym razem podopieczni Mateusza Mielnika pojadą do Warszawy na mecz z MOS Wola Warszawa. Pojedynek pierwszej z drugą drużyną naszej grupy w ubiegłym sezonie zapowiada się niezwykle ciekawie.

Siatkówka 04 października 2017 0

Młodzicy Olimpu Ostrołęka w drugiej i piątej lidze

Za nami siatkarski turniej rozstawieniowy młodzików z udziałem dwóch ekip UKS Olimp Ostrołęka. Zespoły Olimpu po rozegraniu pierwszych meczów ligowych trafiły do drugiej i piątej ligi.

Siatkówka 02 października 2017 0

Mateusz Mielnik: Zespół pokazał, że ma potencjał

Trener Mateusz Mielnik nie był mógł być w pełni zadowolony z gry Energi Net Ostrołęka w pierwszym meczu ligowym. Styl gry nie był jeszcze idealny, ale zwycięstwo 3:2 dało pierwsze dwa punkty do ligowego dorobku. - Huragan to groźny zespół - przyznaje po meczu szkoleniowiec ostrołęckiej ekipy.

Siatkówka 02 października 2017 0

Kadeci i kadetki: kolejne mecze ostrołęckich zespołów

Ostrołęckie drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe w I ligach mazowieckich kadetów i kadetek. Chłopcy z Olimpu Ostrołęka ulegli na wyjeździe KPS Siedlce, natomiast dziewczęta z Nike musiały uznać wyższość MOS Wola Warszawa.

Siatkówka 30 września 2017 8

II liga: Energa Net Ostrołęka zaczyna od dwóch punktów

Siatkarze Energi Net Ostrołęka odnieśli zwycięstwo na inaugurację rozgrywek II ligi. Biało-czerwoni w wyjazdowym meczu w Wołominie nie mieli łatwej przeprawy, ale po pięciu setach zapisali na swoim koncie pierwsze dwa punkty.

Siatkówka 28 września 2017 4

Wyjazdowy początek sezonu siatkarzy Energi Net

Siatkarze Energi Net Ostrołęka sezon 2017/18 rozpoczną na wyjeździe. Choć pierwotnie mecz z Huraganem Wołomin miał odbyć się w Ostrołęce, to jednak w tym terminie hala im. Arkadiusza Gołasia jest zajęta i biało-czerwoni pojadą na mecz do Wołomina. Pierwszy mecz przed własną publicznością dopiero w połowie października.