SIATKÓWKA

Siatkówka 19 kwietnia 2018 2

Razem po zwycięstwo z Energą Net Ostrołęka (wideo)

Siatkarze Energi Net Ostrołęka zapraszają na dwa mecze fazy play-off z Centrum Augustów. Mecze już w najbliższy weekend w hali im. Arkadiusza Gołasia. Tego nie można przegapić!

Siatkówka 19 kwietnia 2018 1

Ostrołęczanie w finale Mistrzostw Mazowsza

Sukces młodych ostrołęckich siatkarzy! Podopieczni Edyty Oleśkiewicz awansowali do finału Mistrzostw Mazowsza w mini piłce siatkowej.

Siatkówka 19 kwietnia 2018 0

Do Olsztyna na półfinał III ligi

Zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka jeszcze w tym miesiącu zagrają w turnieju półfinałowym III ligi. Podopieczne Tomasza Pakieły o miejsce w finale powalczą na Warmii. Gospodarzem turnieju będzie UKS Chemik Olsztyn, a turniej rozegrany zostanie w dniach 27-29 kwietnia w Olsztynie.

Siatkówka 17 kwietnia 2018 0

Play-off II ligi. Energa Net Ostrołęka kontra Centrum Augustów - terminy meczów

Poznaliśmy terminy pierwszych spotkań fazy play-off rozgrywek II ligi siatkarzy. Energa Net Ostrołęka w najbliższy weekend dwukrotnie zagra w Ostrołęce z UKS Centrum Augustów.

Siatkówka 16 kwietnia 2018 0

Nike Ostrołęka zagra w półfinale III ligi! (tabela)

W ostatnim meczu rundy zasadniczej III ligi mazowieckiej Volley Płock pokonał MOS Wola Warszawa 3:1. Oznacza to, że zespół Nike Ostrołęka zajął 2. miejsce w lidze i zagra w półfinale całych rozgrywek!

Siatkówka 12 kwietnia 2018 3

III liga. Nike Ostrołęka kończy rundę zasadniczą. Będzie walka o awans

Zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka zakończyły rundę zasadniczą rozgrywek III ligi. Siatkarki z Ostrołęki w ostatni weekend poniosły porażkę i odniosły zwycięstwo, zapewniając sobie tym samym miejsce w pierwszej "dwójce" III ligi. Gwarantuje ono udział w turnieju półfinałowym III ligi.

Siatkówka 12 kwietnia 2018 0

Siatkarze SP 5 mistrzami miasta

9 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 5 odbyły się Mistrzostwa Ostrołęki w mini piłce siatkowej. W turnieju wzięły udział reprezentacje czterech szkół. Wygrali gospodarze.

Siatkówka 11 kwietnia 2018 9

Mija 8 lat od największego sukcesu ostrołęckiej siatkówki w XXI wieku (wideo, zdjęcia)

11 kwietnia 2010 roku siatkarze Pekpolu Ostrołęka wywalczyli awans do I ligi, pokonując AZS UAM Poznań w ostatnim meczu turnieju finałowego II ligi w Będzinie. Wspominamy ten moment z dwóch powodów: wielkiego sukcesu sportowego i tragicznych wydarzeń, które zupełnie odmieniły charakter sportowego święta.

Siatkówka 09 kwietnia 2018 3

II liga. Energa Net zna rywala, megasensacja w grupie trzeciej!

UKS Centrum Augustów będzie rywalem Energi Net Ostrołęka w drugiej rundzie play-off rozgrywek II ligi gr. 2. Zwycięzca tej rywalizacji awansuje do turnieju półfinałowego o awans do I ligi.

Siatkówka 07 kwietnia 2018 0

Mateusz Mielnik: Czuję wielką satysfakcję

Siatkarze Energi Net Ostrołęka wygrali z Metrem Warszawa 3:2 i awansowali do drugiej rundy play-off w II lidze. Po spotkaniu rozmawialiśmy z trenerem Mateuszem Mielnikiem - o meczach z Metrem, drużynie i kibicach.

Siatkówka 06 kwietnia 2018 2

II liga. Energa Net Ostrołęka z awansem w play-off (wideo, zdjęcia)

Siatkarze Energi Net Ostrołęka meldują się w drugiej rundzie play-off II ligi gr. 2. W siatkarskim horrorze w hali im. Arkadiusza Gołasia ostrołęczanie pokonali Metro Warszawa 3:2.

Siatkówka 05 kwietnia 2018 0

Przyjdź na mecz! Energa Net kontra Metro

Siatkarze Energi Net Ostrołęka już jutro rozegrają rewanżowe spotkanie z Metrem Warszawa w ramach pierwszej rundy play-off II ligi. Jeżeli mecz zakończy się zwycięstwem ostrołęczan, będzie to oznaczało przypieczętowanie awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Stawka jest więc wysoka.

Siatkówka 04 kwietnia 2018 0

Gmina Kadzidło na podium w Płocku (zdjęcia)

Reprezentacja gminy Kadzidło wzięła udział w VII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych o Puchar Starosty Płockiego,który odbył się w sobotę 24 marca.

Siatkówka 02 kwietnia 2018 0

Zostań siatkarzem! Zaprasza Szkoła Podstawowa nr 5

Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrołęce ogłasza nabór do klas IV o profilu piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, a także nabór uzupełniający do klas V, VI i VII.

Siatkówka 01 kwietnia 2018 0

III liga. Nike Ostrołęka wygrywa w Piasecznie

Siatkarki Nike Ostrołęka pokonały Astorię Piaseczno 3:0 w wyjazdowym meczu III ligi. Ostrołęczanki nie dały żadnych szans rywalkom, wygrywając zdecydowanie.