SIATKÓWKA

Siatkówka 16 lutego 2019 0

Turniej mikstów na Walentynki

Bardzo dużym zainteresowaniem w po raz drugi cieszył się Szkolny Turniej Walentynkowy mikstów siatkarskich w Szkole Podstawowej nr 5. W tej edycji wzięło udział 84 uczniów. Zawodnicy byli podzieleni na 4 kategorie, w których rywalizowali między sobą.  

Siatkówka 13 lutego 2019 1

Zawodniczki OTPS Nike w kadrze Mazowsza!

Dwie zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka otrzymały powołania na zbliżające się zgrupowanie kadry Mazowsza. To się nazywa dobra wiadomość!

Siatkówka 09 lutego 2019

Swój 1% przekaż OTPS Nike Ostrołęka

Ostrołęckie Towarzystwo Piłki Siatkowej Nike zaprasza do przekazania 1% podatku dochodowego dla klubu.

Siatkówka 01 lutego 2019 1

Łomacz na dłużej w PGE Skrze Bełchatów

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz przedłużył kontrakt z PGE Skrą Bełchatów. W ekipie mistrza kraju występował będzie do 2021 roku. Jego dotychczasowy kontrakt z bełchatowskim klubem wygasał z końcem tego sezonu.

Siatkówka 31 stycznia 2019 4

UKS Olimp podsumowuje sezon. Jak wypadli młodzi siatkarze?

W sezonie 2018/2019 klub UKS Olimp zgłosił do rozgrywek trzy zespoły: jeden w kategorii kadet i dwa w kategorii młodzik. Zachęcamy do lektury podsumowania sezonu. Możecie też wesprzeć klub 1% swojego podatku.

Siatkówka 29 stycznia 2019 1

Młodziczki Nike w półfinale Mistrzostw Mazowsza!

Kolejny sukces siatkarek Nike Ostrołęka, tym razem w kategorii młodziczek. Młode siatkarki awansowały do najlepszej ósemki na Mazowszu w swojej kategorii wiekowej, a już wkrótce powalczą o wejście do czwórki.

Siatkówka 28 stycznia 2019 6

Sprawozdanie ASPS Net bez zarzutów

Poznaliśmy szczegóły rozliczenia się z dotacji klubu ASPS Net Ostrołęka, który nie wystawił drużyny w II lidze siatkówki na sezon 2018/19. Prezydent Łukasz Kulik zdradził, że do umowy z miastem został przygotowany aneks, a klub prawidłowo złożył sprawozdanie z realizacji zadania.

Siatkówka 24 stycznia 2019 1

Siatkarze I LO bezkonkurencyjni! Oto mistrzowie Ostrołęki (wideo, zdjęcia)

Reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Bema została mistrzem Ostrołęki szkół średnich w siatkówce mężczyzn. W decydującym meczu I LO pokonało ZSZ nr 2 po meczu pełnym emocji.

Siatkówka 24 stycznia 2019 9

Arkadiusz Gołaś patronem ulicy w Ostrołęce!

Znakomity sportowiec, olimpijczyk Arkadiusz Gołaś będzie patronem jednej z ostrołęckich ulic. Radni jednogłośnie zadecydowali o tym, że ten wybitny mieszkaniec Ostrołęki, którego życie przerwał tragiczny wypadek w 2005 roku, powinien zostać upamiętniony właśnie poprzez nadanie imienia ulicy.

Siatkówka 21 stycznia 2019 0

Świetna gra mini-siatkarek! Turniej w Ostrołęce z mocną obsadą (zdjęcia)

W minioną niedzielę w Ostrołęce odbył się turniej mini-siatkówki pod patronatem przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Około 200 dziewcząt rywalizowało o cenne trofeum. Turniej zorganizował klub OTPS Nike Ostrołęka oraz Akademia Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia.

Siatkówka 19 stycznia 2019 7

Nike wygrywa mecz na szczycie! Komplet zwycięstw w fazie zasadniczej

10 meczów, 10 zwycięstw - z takim bilansem sezon zasadniczy kończą siatkarki OTPS Nike Ostrołęka. Podopieczne Tomasza Pakieły wygrały wczoraj mecz na szczycie z Volleyem Płock 3:2.

Siatkówka 18 stycznia 2019 10

Ulica Arkadiusza Gołasia - być może już wkrótce w Ostrołęce

Jedna z ostrołęckich ulic już wkrótce może nosić imię wybitnego ostrołęczanina, reprezentanta Polski w siatkówce Arkadiusza Gołasia. W naszym mieście mamy już halę imienia znakomitego siatkarza, lecz do tej pory nie był on patronem żadnej z ulic.

Siatkówka 17 stycznia 2019 2

Siatkarki I LO najlepsze w Ostrołęce! (wideo, zdjęcia)

Siatkarki I Liceum Ogólnokształcącego wygrały Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich! W decydującym meczu podopieczne Konrada Giersa okazały się lepsze od rywalek "zza miedzy" - II LO.

Siatkówka 12 stycznia 2019 7

III liga. Siatkarki Nike wciąż niepokonane!

Jak na parkiet wychodzi drużyna Nike Ostrołęka, to możemy spodziewać się wielkich emocji, ale w tym sezonie doszła do tego jeszcze jedna reguła - zwycięstwo. Po dziewięciu meczach podopieczne Tomasza Pakieły mają powody do radości.

Siatkówka 11 stycznia 2019 5

Jak klub ASPS Net rozliczył się z dotacji?

W ubiegłym roku największą dotację miejską otrzymał klub siatkarski Net. Drużyna, która grała w II lidze, cieszyła kibiców tylko w pierwszym półroczu, bowiem do nowego sezonu już nie przystąpiła. Jeden z radnych pyta, w jaki sposób klub rozliczył się z dotacji.