SIATKÓWKA

Siatkówka 18 kwietnia 2019 3

Rok temu w Ostrołęce, dziś... w Plus Lidze. Mateusz, Grzegorz, Patryk, Jakub - gratulujemy!

Praca w Ostrołęce była dla niego pierwszym wyzwaniem w roli samodzielnego pierwszego trenera. Przez dwa sezony wytrwale zapracował sobie na szacunek siatkarzy i kibiców. Dziś świętuje największy sukces w swojej karierze - wraz ze Ślepskiem Suwałki został mistrzem pierwszej ligi i wywalczył awans do Plus Ligi. Wraz z nim - siatkarze, którzy jeszcze sezon temu grali w Ostrołęce.

Siatkówka 15 kwietnia 2019 1

Wychowanki OTPS Nike z medalami Mistrzostw Polski!

Dwie wychowanki OTPS Nike Ostrołęka, stanęły na podium Mistrzostw Polski juniorek. To Gabriela Lendzioszek reprezentująca obecnie Legionovię Legionowo oraz Julia Serowiecka - zawodniczka Pałacu Bydgoszcz. Gabriela zdobyła złoto, Julia - brąz.

Siatkówka 10 kwietnia 2019 5

Siatkarki Nike walczą o awans do II ligi. Ważny apel wiceprzewodniczącego rady miasta

Drużyna OTPS Nike Ostrołęka jeszcze w kwietniu zorganizuje turniej półfinałowy w walce o awans do drugiej ligi siatkarek. Podopieczne Tomasza Pakieły walczą dzielnie na boisku, a działacze gromadzą środki na organizację turnieju. W związku z dużo mniejszą dotacją z miasta, poprosili o pomoc. Wiceprzewodniczący rady miasta skierował w tej sprawie prośbę do prezydenta Ostrołęki.

Siatkówka 09 kwietnia 2019 1

Oto rywalki OTPS Nike w półfinale o awans do II ligi

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka pod koniec kwietnia mogą zrobić kolejny krok w kierunku awansu do II ligi. Podopieczne Tomasza Pakieły zmierzą się z zespołami z Andrychowa, Katowic i Jankowa Przygodzkiego. Do finału awansują dwie najlepsze drużyny z tego turnieju.

Siatkówka 06 kwietnia 2019 1

Siatkarki Nike z kolejną wygraną. Czas na półfinał o II ligę! Potrzeba jednak wsparcia

Siatkarki Nike Ostrołęka są już w półfinale walki o awans do II ligi. Dziś ostrołęczanki wygrały w Ostródzie 3:0 z miejscowym SMS-em, zapewniając sobie rozstawienie na półfinał. Turniej może odbyć się w Ostrołęce. Jest jednak jedno "ale".

Siatkówka 05 kwietnia 2019 0

Nike Ostrołęka już w półfinale walki o II ligę!

Dość nieoczekiwanie, siatkarki Nike Ostrołęka już przed turniejem ćwierćfinałowym walki o II ligę zapewniły sobie... awans do turnieju półfinałowego. Wszystko za sprawą Polskiego Związku Piłki Siatkowej, który dokonał roszad w składach turniejów. I tak w Ostródzie rozegrany zostanie tylko jeden mecz - miejscowy SMS kontra Nike.

Siatkówka 31 marca 2019 5

Na Mazowszu cenią OTPS Nike. Kolejne powołania!

W dniach 13-14 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim odbędą się kolejne konsultacje kadry Mazowsza siatkarek. Do mazowieckiej elity powołane zostały trzy zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka.

Siatkówka 28 marca 2019 0

Walka o awans do II ligi. Nike zna rywalki w ćwierćfinale

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka walkę o awans do II ligi rozpoczną na początku kwietnia w Ostródzie. Wiadomo już, z kim się zmierzą!

Siatkówka 28 marca 2019 0

Siatkarki ZSZ 3 wygrywają gimnazjadę (zdjęcia)

Sześć zespołów zaprezentowało się dziś w Mistrzostwach Ostrołęki siatkarek w tzw. "gimnazjadzie". Zwyciężyła drużyna Zespołu Szkół Zawodowych nr 3, na podium stanęły jeszcze ekipy Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 6.

Siatkówka 28 marca 2019 0

Puchar mistrzów świata zawitał do Ostrołęki! (zdjęcia)

Przez ostatnie trzy dni w Ostrołęce mogliśmy podziwiać puchar, jaki polscy siatkarze w ubiegłym roku zdobyli na Mistrzostwach Świata, broniąc tego zaszczytnego tytułu. Ostrołęka to miasto jak najbardziej odpowiednie do eksponowania pucharu, bowiem to z tego miasta pochodzi jeden z mistrzów świata - Grzegorz Łomacz.

Siatkówka 26 marca 2019

Oświadczenie zarządu OTPS NIKE OSTROŁĘKA

Zarząd Ostrołęckiego Towarzystwa Piłki Siatkowej NIKE Ostrołęka wydał oświadczenie dotyczące ostatnich wydarzeń. Przeczytaj!

Siatkówka 26 marca 2019 23

Dariusz Piersa: "Dopóki ja będę prezesem, to..." - rozmawiamy z prezesem OTPS Nike

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka odebrały srebrne medale za drugie miejsce w III lidze mazowieckiej, ale to jeszcze nie koniec emocji w tym sezonie. Teraz czas na to, by powalczyć o awans do drugiej ligi. O meczu finałowym i planach na przyszłość rozmawialiśmy z prezesem klubu Dariuszem Piersą.

Siatkówka 24 marca 2019 68

Wiceprezydent Kleczkowski "wybuczany" przez kibiców. Dlaczego? (wideo)

Wiceprezydent Maciej Kleczkowski wręczał wczoraj medale siatkarkom OTPS Nike Ostrołęka, które wywalczyły drugie miejsce w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. Kibice, licznie zgromadzeni na trybunach, nie zostawili suchej nitki na decyzji władz miasta o znacznym obniżeniu dotacji dla siatkarek. Kleczkowski przywitany został bardzo chłodno.

Siatkówka 23 marca 2019 11

Mistrzostwo dla AZS LSW Warszawa, srebro - dla Nike Ostrołęka! (zdjęcia)

Kibice, którzy przybyli dziś do hali im. Arkadiusza Gołasia, na pewno nie żałują swojego wyboru. Rewanżowe spotkanie finału III ligi mazowieckiej stało na dobrym poziomie. Choć górą były bardziej doświadczone zawodniczki AZS LSW Warszawa, to jednak wielkie brawa publiki zebrały też gospodynie.

Siatkówka 23 marca 2019 0

Do Ostrołęki przyjedzie wyjątkowy puchar. To trofeum mistrzów świata!

W dniach 27 – 28 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 2  im. Stanisława Staszica w Ostrołęce będzie gościł puchar, który nasi siatkarze zdobyli za mistrzostwo świata w piłce siatkowej. Jednym z mistrzów globu jest oczywiście ostrołęczanin Grzegorz Łomacz.