SIATKÓWKA

Siatkówka 15 lutego 2018 2

Mistrzostwo Ostrołęki dla III LO! (wideo, zdjęcia)

Siatkarze z III Liceum Ogólnokształcącego zostali mistrzami miasta szkół średnich. W dwudniowej rywalizacji o najważniejszy tytuł w mieście pokonali oni wszystkich siedmiu rywali.

Siatkówka 15 lutego 2018 0

Losowanie 1/4 finału MP kadetek: Znamy rywalki Nike Ostrołęka

Za nami losowanie grup turniejowych 1/4 finału Mistrzostw Polski kadetek w siatkówce. Na tym etapie wystąpi także ekipa OTPS Nike Ostrołęka. Podopieczne Tomasza Pakieły czeka podróż do Rumi.

Siatkówka 15 lutego 2018 0

Strażacy z Ostrołęki w finale Mistrzostw Mazowsza

9 lutego w hali widowiskowo sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach pow. miński rozegrane zostały eliminacje strefowe do XVI Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Piłce Siatkowej. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn, w tym ekipa KM PSP w Ostrołęce.

Siatkówka 14 lutego 2018 0

Walentynki na sportowo (zdjęcia)

W Walentynki miłość okazać można nie tylko drugiej osobie, ale też ulubionej dyscyplinie sportu! Udowodnili to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce. Odbył się tam turniej piłki siatkowej mikstów. Zawody cieszyły się ogromną popularnością, nie tylko wśród uczniów klas sportowych. Trzeba przyznać, że w święto miłości zawodnicy zagrali całym sercem o wygraną.

Siatkówka 11 lutego 2018 0

Nike Ostrołęka w 1/4 finału Mistrzostw Polski!

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka wywalczyły awans do turnieju 1/4 finału Mistrzostw Polski kadetek. W decydującym meczu barażowym ostrołęczanki pokonały Esperanto Warszawa 3:1.

Siatkówka 10 lutego 2018 11

II liga: Energa Net pewnie wygrywa w Międzyrzecu Podlaskim (wideo)

Trzynaste zwycięstwo w tym sezonie odnieśli siatkarze Energi Net Ostrołęka. Podopieczni Mateusza Mielnika w Międzyrzecu Podlaskim zrewanżowali się za porażkę przed własną publicznością i wygrali pewnie 3:0.

Siatkówka 10 lutego 2018 0

Przyjdź na mecz: Nike zagra o 1/4 finału Mistrzostw Polski!

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka otrzymały szansę walki o udział w 1/4 finału Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej. Awans naszym siatkarkom zapewnić może wygrana w meczu barażowym, który odbędzie się w niedzielę 11 lutego w Ostrołęce.

Siatkówka 06 lutego 2018 5

Ostrołęka: Najlepsze siatkarki są z I LO! (wideo, zdjęcia)

Siatkarki I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. J. Bema zostały mistrzyniami Ostrołęki szkół średnich w siatkówce. W pięciu rozegranych spotkaniach zawodniczki I LO nie straciły nawet seta. Srebro dla III LO, brąz należał do II LO.

Siatkówka 05 lutego 2018 0

Siatkarskie Mistrzostwa Europy w Ostrołęce? Tak, już we wrześniu!

Kolejna wielka siatkarska impreza zawita w nasz region. Miasto Ostrołęka będzie współorganizatorem mistrzostw Europy Masters Oldbojów w siatkówce! Informacja ogłoszona została w miniony piątek podczas Balu Siatkarza w karczmie Nowa Ostoja w Ostrołęce.

Siatkówka 03 lutego 2018 0

Siatkarskie zmagania najmłodszych w SP 6 (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce odbył się turniej siatkówki dla najmłodszych. W zmaganiach dwójek uczestniczyło szesnaście zespołów ze szkół podstawowych nr 1, 2, 5 i 6. Wszystkie uczestniczki turnieju nagrodzono słodkimi niespodziankami i dyplomami. Zwycięzcy otrzymali medale.

Siatkówka 02 lutego 2018 1

I liga. Kadetki OTPS Nike bez awansu do finału Mistrzostw Mazowsza (zdjęcia)

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka nie zagrają w finałowym turnieju o mistrzostwo Mazowsza. Podopieczne Tomasza Pakieły w dwumeczu fazy play-off uległy Legionovii II Legionowo.

Siatkówka 30 stycznia 2018 0

I liga mazowiecka: Kadeci UKS Olimp po drugiej rundzie play-off (zdjęcia)

Kadeci UKS Olimp Ostrołęka po zwycięskim dwumeczu z Wrzosem Międzyborów przystąpili do dalszej rywalizacji w fazie play-off I ligi mazowieckiej kadetów. Podopieczni Norberta Majkowskiego zmierzyli się dwukrotnie z MKS MDK Warszawa.

Siatkówka 27 stycznia 2018 1

Łomacz kontuzjowany. Nie zagra w ważnych meczach

Grzegorz Łomacz doznał kontuzji na treningu i czeka go przymusowa przerwa od siatkówki. PGE Skra Bełchatów będzie musiała radzić sobie bez 30-letniego rozgrywającego w Plus Lidze, Pucharze Polski i Lidze Mistrzów.

Siatkówka 25 stycznia 2018 0

OTPS Nike pozdrawia z obozu zimowego

W dniach 21-25 stycznia br. w Baranowie odbył się zimowy obóz sportowy OTPS Nike Ostrołęka. Nasi czytelnicy mogą czuć się pozdrowieni przez trenerów i siatkarki.

Siatkówka 24 stycznia 2018 2

Postawić na sport, nie na świat wirtualny

Zostaliśmy patronem medialnym OTPS Nike Ostrołęka, a to była świetna okazja, by porozmawiać z prezesem Dariuszem Piersą o najważniejszych założeniach działalności klubu w jego 11-letniej historii i planach na przyszłość.