PŁYWANIE

Pływanie 17 października 2017 0

Julia Bożomańska z medalami Grand Prix Polski

Zawodniczka UŚKS Ostrołęka Julia Bożomańska zanotowała bardzo dobry start w Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym. Ostrołęczanka zdobyła cztery medale, a trener Jakub Janczewski podkreśla, że jest niezwykle zadowolony z jej startu.

Pływanie 12 października 2017 0

WOPR-OS z 19 medalami w Rudzie Śląskiej

Zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka wzięli udział w zawodach z cyklu Grand Prix Polski, odbyły się one 8 października w Rudzie Śląskiej. Ostrołęczanie zanotowali bardzo dobry start, przywożąc w sumie dziewiętnaście medali.

Pływanie 11 października 2017 0

Squatina z rekordami po wakacjach

Bardzo dobre wyniki po wakacyjnej przerwie odnotowali pływacy KS OSP Squatina Ostrołęka. Podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich 30.09.2017 roku, w  siedmioosobowym składzie wystartowali w Mistrzostwach Miasta Ciechanowa o Puchar Prezydenta Miasta.

Pływanie 03 października 2017 0

Pierwsze medale Piątki po wakacyjnej przerwie

Z czterema medalami - jednym złotym i trzema srebrnymi - powróciły zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka z zawodów w Ciechanowie.

Pływanie 27 września 2017 2

Pływaczki Narwi Ostrołęka z harmonogramem startów

Pływaczki MZKS Narew Ostrołęka czekają na pierwszy start w zawodach po reaktywacji sekcji. To nastąpi już 21 października w Oświęcimiu. Klub ogłosił właśnie kalendarz startów Angeliki i Żakliny Wikieł.

Pływanie 18 września 2017 3

Sekcja pływania Narwi Ostrołęka zaprezentowana (zdjęcia)

W minioną sobotę w Ostrołęce odbyła się oficjalna prezentacja sekcji pływania MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Publiczność zgromadzona na stadionie przy ul. Partyzantów owacyjnie przyjęła nowe zawodniczki niebiesko-czerwonej rodziny.

Pływanie 11 września 2017 6

Dariusz Małkowski: "To jest nie do opisania, to trzeba przeżyć"

Trener WOPR-OS Ostrołęka Dariusz Małkowski nie ukrywa wzruszenia po ogromnym sukcesie Huberta Nakielskiego. Ratownik z Ostrołęki został multimedalistą Mistrzostw Europy juniorów w sportowym ratownictwie wodnym. W Belgii nie było mocnych na Huberta, który zdobył 4 z 6 medali przywiezionych przez reprezentację Polski.

Pływanie 06 września 2017 6

Hubert Nakielski złotym medalistą Mistrzostw Europy!

Ostrołęczanin Hubert Nakielski został złotym medalistą Mistrzostw Europy Juniorów w ratownictwie wodnym. Zawody odbywają się w Belgii, a złoto w konkurencji 50 m holowanie manekina jest zwieńczeniem fantastycznego występu Huberta. Oprócz złota, Nakielski zdobył także dwa brązowe medale.

Pływanie 28 sierpnia 2017 3

Pierwszy trening pływackiej sekcji Narwi Ostrołęka (zdjęcia)

Dziś rano na ostrołęckim basenie odbył się pierwszy trening pływackiej sekcji Narwi Ostrołęka. Siostry Angelika i Żaklina Wikieł przystępują do wytężonej pracy jako zawodniczki, a najstarsza z nich - Manuela - pilnuje spraw organizacyjnych jako prezes sekcji. Pływaczki Narwi mają plany treningowe i startowe oraz obrane cele.

Pływanie 04 sierpnia 2017 0

UŚKS z medalami na wodach otwartych

Sezon w pływaniu na wodach otwartych w pełni. Z kolejnymi sukcesami wrócili z Wilkas podopieczni Jakuba Janczewskiego z UŚKS Ostrołęka. W Mistrzostwach Mazur zdobyli kilka cennych nagród.

Pływanie 27 lipca 2017 1

Jurand Open Water Swimming z udziałem pływaków UŚKS

15 lipca na Jeziorze Domowym Dużym w Szczytnie rozegrano zawody VII Jurand Open Water Swimming. W zawodach wystartowało 55 zawodników z Polski, Rosji i Stanów Zjednoczonych. Wśród uczestników byli też reprezentanci UŚKS Ostrołęka.

Pływanie 21 lipca 2017 0

Adam Janczewski wygrywa na Warsaw Open Water

Warsaw Open Water w Warszawie: Adam Janczewski z UŚKS Ostrołęka zwyciężył w kategorii masters w konkurencji 1500 m TRI (pływanie w piance). Mistrzostwo Warszawy to kolejny sukces, jaki w ostatnim czasie zanotował na swoim koncie Janczewski.

Pływanie 12 lipca 2017 2

Adam Janczewski mistrzem Polski w pływaniu!

Warszawa gościła najlepszych krajowych pływaków podczas międzynarodowych letnich Mistrzostw Polski masters. Startowało 506 zawodników i zawodniczek ze 108 klubów reprezentujących 13 państw. Mistrzostwo Polski zdobył także ostrołęczanin Adam Janczewski.

Pływanie 11 lipca 2017 3

Maria Murawska multimedalistką Mistrzostw Polski!

W dniach 7-9 lipca 2017 roku zawodniczka UKS Piątka Ostrołęka Maria Murawska wystartowała w Mistrzostwach Polski 14-latków, które odbyły się w olsztyńskiej Aquasferze. Do trzydniowych zawodów pod patronatem prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza, zgłosiło się aż 587 uczestników - 278 dziewcząt i 309 chłopców, reprezentujących aż 146 klubów.

Pływanie 27 czerwca 2017 0

Squatina podsumowuje pierwszą część sezonu (zdjęcia)

Pływacy KS OSP Squatina Ostrołęka mają za sobą czerwcowe starty. Jak się okazało, dzieciakom talentu nie brakuje, co udowodniły zdobywając kilkanaście medali. Zobacz podsumowanie ich wyników.