PŁYWANIE

Pływanie 14 lutego 2017 4

Maja Bieżuńska w blasku złota na Pucharze Polski Masters

Za nami XVII Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w pływaniu w kategorii masters. Bardzo dobry start zanotowała wiceprezes oraz trener klubu Squatina Ostrołęka Maja Bieżuńska. Zdobyła ona dwa złote medale.

Pływanie 07 lutego 2017 0

Medalowy start Piątki "od młodzika do olimpijczyka"

Cztery medale, w tym trzy złote, wywalczyły zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka podczas pływackich zawodów w stolicy kraju. Trzecie eliminacje "Od Młodzika do Olimpijczyka" odbyły się 4 lutego na obiekcie WUM. Do rywalizacji przystąpiło 867 zawodniczek i zawodników z 77 klubów.

Pływanie 06 lutego 2017 0

Julia Bożomańska medalistką ciechanowskich zawodów

Występ pływaków UŚKS Ostrołęka na zawodach w Ciechanowie można uznać za udany. Szczególną uwagę warto zwrócić na debiut kolejnego utalentowanego pływaka Macieja Załęskiego, a także dwa medale Julii Bożomańskiej.

Pływanie 05 lutego 2017

Podziękowania od organizatorów II Mikołajkowego Pucharu Sprintu [WIDEO]

Hawajski klimat, blisko 400 dzieci z całej Polski i wizyta olimpijczyków - tak wyglądał Mikołajkowy Puchar Sprintu, który w grudniu 2016 roku odbył się w Ostrołęce. Organizatorzy dziękują za wsparcie i prezentują niezwykłą relację wideo z tego wydarzenia!

Pływanie 03 lutego 2017 3

Squatina z medalami w Ciechanowie

Ośmioosobowa reprezentacja Squatiny Ostrołęka wzięła udział w zawodach pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. Ostrołęczanie zdobyli cztery medale, notując wiele wartościowych wyników.

Pływanie 02 lutego 2017 0

Pięć medali Piątki w Ciechanowie

Reprezentantki ostrołęckiej Piątki dobrze spisały się w zawodach pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. W zawodach popłynęło 409 zawodniczek i zawodników z 31 klubów. Sprawdź wyniki ostrołęczanek.

Pływanie 23 stycznia 2017 0

UŚKS z medalami w Ostrowi Mazowieckiej

Zawodnicy i zawodniczki UŚKS Ostrołęka zanotowali dobry występ na zawodach w Ostrowi Mazowieckiej. Podopieczni trenera Jakuba Janczewskiego popłynęli po pięć medali, w tym dwa złote i trzy srebrne. Zobacz listę medalistów.

Pływanie 19 stycznia 2017 0

Piątka zaczyna sezon od dziesięciu medali

Bardzo udany start odnotowali zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka, którzy 15 stycznia uczestniczyli w VII Otwartych Mistrzostw w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka. Sezon otwarty został dziesięcioma medalami dla ostrołęckiego klubu. Zobacz jakie wyniki osiągnęli reprezentanci Piątki.

Pływanie 18 stycznia 2017 0

Squatina w czołówce zawodów w Ostrowi Mazowieckiej [ZDJĘCIA]

Reprezentanci Squatiny Ostrołęka wzięli udział w zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Ostrowi Mazowieckiej. Ich występ zaliczyć można do udanych, gdyż z Ostrowi przywieźli aż szesnaście medali i zajęli drugie miejsce w klasyfikacji medalowej tych mistrzostw. Zobacz wyniki.

Pływanie 17 stycznia 2017 20

Sekcja pływania Narwi Ostrołęka - Manuela Wikieł prezesem

Zmiany w ostrołęckim sporcie. Do życia powołane zostało Stowarzyszenie Sportowe „Sekcja Pływania Narew Ostrołęka”, a pierwszym jego prezesem została Manuela Wikieł - multimedalistka Mistrzostw Polski, uczestniczka Mistrzostw Europy, jedna z najbardziej utytułowanych sportsmenek pochodzących z Ostrołęki. To nowa sekcja sportowa na mapie miasta.

Pływanie 29 grudnia 2016 0

Podsumowanie roku UKS Piątka Ostrołęka

Kolejne kluby sportowe podsumowują 2016 rok w naszym serwisie sportowym. Tym razem przechodzimy do pływania i Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka, który osiągnął naprawdę bardzo dobry wynik pod względem medali, powołań i zgrupowań.

Pływanie 28 grudnia 2016 1

Ostrołęczanki popłynęły po puchar Konrada Czerniaka [WIDEO]

22 grudnia zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka Marysia Murawska i Magda Kowalska wystartowały w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Konrada Czerniaka - III edycja na basenie Aqua w Lublinie. W zawodach uczestniczyło ponad pięćset zawodników z 45 klubów z całego kraju.

Pływanie 21 grudnia 2016 0

"Od młodzika do Olimpijczyka" płyną zawodniczki UKS Piątka

W sobotę 17 grudnia w Warszawie na nowym obiekcie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbyły się drugie eliminacje do ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci i młodzieży "Od Młodzika Do Olimpijczyka". Udział w zawodach wzięło sześć zawodniczek UKS Piątka Ostrołęka.

Pływanie 21 grudnia 2016 0

Majkowski i Bożomańska z medalami Mistrzostw Polski

Reprezentanci Ostrołęckiego WOPR Rafał Majkowski i Julia Bożomańska wystąpili na Zimowych Mistrzostwach Polski w ratownictwie wodnym. Impreza, która odbyła się w Szczecinie, zgromadziła najlepszych polskich ratowników. Ostrołęczanie zdobyli pięć medali - srebrny i cztery brązowe.

Pływanie 18 grudnia 2016 0

Medale UKS Piątka na Grand Prix Warmii i Mazur

Zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka wzięły udział w I Grand Prix Warmii i Mazur w Olsztynie (10-11 grudnia). Zobacz jakie wyniki osiągnęły Magda Kowalska, Maja Obrębska, Maria Mikas i Martyna Werpachowska na zawodach, w których udział wzięło 809 zawodników z 56 klubów z Polski, Litwy, Łotwy i Rosji.