PŁYWANIE

Pływanie 23 czerwca 2017 0

Karol Bojarski z dziesięcioma medalami Mistrzostw Polski (zdjęcia)

W dniach 9-11 czerwca roku we Wrocławiu odbyły się 51 Letnie Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym. Na Mistrzostwach nie zabrakło również ostrołęczanina Karola Bojarskiego, od dwóch lat trenującego w Szczecinie. Zobacz jak mu poszło.

Pływanie 16 czerwca 2017 2

Dariusz Małkowski: "Rekordy mobilizują do jeszcze większej pracy"

Ratownicy WOPR-OS Ostrołęka zanotowali doskonały start w Letnich Mistrzostwach Polski we Wrocławiu. Do Ostrołęki wrócili z 25 medalami, z których niezwykle zadowolony jest prezes i trener ostrołęckiego klubu Dariusz Małkowski.

Pływanie 14 czerwca 2017 0

"Od młodzika do olimpijczyka" z udziałem pływaczek Piątki

10 czerwca na olimpijskim basenie Uniwersytetu Medycznego w Warszawie odbył się Wielki Finał zawodów pływackich "Od młodzika Do Olimpijczyka". W zawodach wzięły udział reprezentantki klubu Piątka Ostrołęka pod czujnym okiem trenera Andrzeja Pyskło. Sprawdź jak im poszło.

Pływanie 13 czerwca 2017 9

25 medali WOPR-OS na Mistrzostwach Polski (zdjęcia)

Reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka zdobyli aż 25 medali podczas 51. Letnich Mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym. Zawody rozgrywane były w dniach 9-11 czerwca we Wrocławiu.

Pływanie 29 maja 2017 4

Murawska z rekordami i przepustką do Gyor

W dniach 18-21 maja w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Polski w pływaniu seniorów i młodzieżowców. Na mistrzostwach klub UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała Marysia Murawska. Osiągnięte przez nią wyniki dały jej kwalifikację do Gyor na Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy.

Pływanie 03 maja 2017 3

Ratownicy WOPR-OS spisali się na medal

Reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka prowadzona przez trenera Dariusza Małkowskiego zdobyła 15 medali podczas Grand Prix Polski w sportowym ratownictwie wodnym, które rozgrywane było 29 kwietnia w Sochaczewie. Nie zabrakło też imponujących rekordów życiowych, a także rekordu Polski juniorów w wykonaniu Huberta Nakielskiego.

Pływanie 18 kwietnia 2017 0

UŚKS na zawodach pływackich w Giżycku

Za nami XIV Wiosenne zawody pływackie o Puchar Burmistrza Giżycka. W zawodach wzięła udział liczna reprezentacja UŚKS Ostrołęka. Z Giżycka przywieźli dwa puchary oraz szesnaście medali, z czego aż sześć z najcenniejszego kruszcu. Zobacz rezultaty naszych pływaków.

Pływanie 18 kwietnia 2017 0

Ostrołęczanka reprezentowała kraj na wielomeczu w Atenach

W dniach 6-10 kwietnia w Atenach odbył się juniorski wielomecz pływacki krajów Europy Środkowej. Na 50 metrowej pływalni rywalizowały ze sobą zawodniczki urodzone w latach 2002, 2003 oraz zawodnicy z roczników 2000, 2001 z Grecji, Ukrainy, Szwajcarii, Austrii, Turcji, Izraela, Finlandii, Bułgarii, Czech, Cypru i Polski. W kadrze Polski nie zabrakło akcentów ostrołęckich.

Pływanie 15 kwietnia 2017 0

Pływaczki UKS Piątka na zawodach w Giżycku

W sobotę 8 kwietnia zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka wzięły udział w XIV Wiosennych zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka. Sprawdź wyniki.

Pływanie 13 kwietnia 2017 0

Świetny start i 20 medali Squatiny w Giżycku [ZDJĘCIA]

Dwadzieścia medali, dwa puchary i wiele rekordów życiowych - to dorobek Squatiny Ostrołęka na XIV Wiosennych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka. Odbyły się one w ubiegły weekend. Sprawdź listę dokonań pływaków z naszego miasta.

Pływanie 22 marca 2017 1

Hubert Nakielski pojedzie na Światowe Igrzyska Sportu

18 marca we Wrocławiu odbyły się zawody kwalifikacyjne ratowników do reprezentacji Polski na Światowe Igrzyska Sportu - The World Games. Zawodnicy o miejsce w kadrze walczyli w kilku konkurencjach. W zawodach z powodzeniem wystartował też Hubert Nakielski z WOPR-OS Ostrołęka.

Pływanie 19 marca 2017 0

Murawska i Pyskło docenieni w reprezentacji Polski

Polski Związek Pływacki ogłosił powołania do reprezentacji Polski na wielomecz pływacki dziewcząt z rocznika 2002 i 2003, który odbędzie się na początku kwietnia w Atenach. Wyróżnienie spotkało zawodniczkę UKS Piątka Ostrołęka Marię Murawską oraz trenera Andrzeja Pyskło.

Pływanie 15 marca 2017 0

Pływaczki z UKS Piątka biły "życiówki" w Warszawie

Cztery medale wywalczyły zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka w Ogólnopolskich zawodach "Od Młodzika do Olimpijczyka", które odbyły się 11 marca na 50-metrowym obiekcie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Do rywalizacji przystąpiło ponad 1140 zawodniczek i zawodników z 93 klubów z całego kraju.

Pływanie 08 marca 2017 0

Marysia Murawska gwiazdą Mistrzostw Polski w Lublinie! [WIDEO]

Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w Lublinie okazały się medalowymi żniwami dla Marysi Murawskiej - młodej zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka. Do jej kolekcji wpadło pięć złotych medali oraz rekord Polski na 50 m stylem motylkowym. W zawodach udział wzięła rekordowa liczba 681 zawodniczek i zawodników ze 156 klubów z całego kraju.

Pływanie 05 marca 2017 0

Kowalska i Mikas w Grand Prix WMOZP

1 marca zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka Magda Kowalska i Maria Mikas wystartowały w 1. rundzie Grand Prix WMOZP na basenie CRS Bielany w Warszawie. W zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodników i zawodniczek z 23 klubów z Mazowsza.