PŁYWANIE

Pływanie 04 sierpnia 2017 0

UŚKS z medalami na wodach otwartych

Sezon w pływaniu na wodach otwartych w pełni. Z kolejnymi sukcesami wrócili z Wilkas podopieczni Jakuba Janczewskiego z UŚKS Ostrołęka. W Mistrzostwach Mazur zdobyli kilka cennych nagród.

Pływanie 27 lipca 2017 1

Jurand Open Water Swimming z udziałem pływaków UŚKS

15 lipca na Jeziorze Domowym Dużym w Szczytnie rozegrano zawody VII Jurand Open Water Swimming. W zawodach wystartowało 55 zawodników z Polski, Rosji i Stanów Zjednoczonych. Wśród uczestników byli też reprezentanci UŚKS Ostrołęka.

Pływanie 21 lipca 2017 0

Adam Janczewski wygrywa na Warsaw Open Water

Warsaw Open Water w Warszawie: Adam Janczewski z UŚKS Ostrołęka zwyciężył w kategorii masters w konkurencji 1500 m TRI (pływanie w piance). Mistrzostwo Warszawy to kolejny sukces, jaki w ostatnim czasie zanotował na swoim koncie Janczewski.

Pływanie 12 lipca 2017 2

Adam Janczewski mistrzem Polski w pływaniu!

Warszawa gościła najlepszych krajowych pływaków podczas międzynarodowych letnich Mistrzostw Polski masters. Startowało 506 zawodników i zawodniczek ze 108 klubów reprezentujących 13 państw. Mistrzostwo Polski zdobył także ostrołęczanin Adam Janczewski.

Pływanie 11 lipca 2017 3

Maria Murawska multimedalistką Mistrzostw Polski!

W dniach 7-9 lipca 2017 roku zawodniczka UKS Piątka Ostrołęka Maria Murawska wystartowała w Mistrzostwach Polski 14-latków, które odbyły się w olsztyńskiej Aquasferze. Do trzydniowych zawodów pod patronatem prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza, zgłosiło się aż 587 uczestników - 278 dziewcząt i 309 chłopców, reprezentujących aż 146 klubów.

Pływanie 27 czerwca 2017 0

Squatina podsumowuje pierwszą część sezonu (zdjęcia)

Pływacy KS OSP Squatina Ostrołęka mają za sobą czerwcowe starty. Jak się okazało, dzieciakom talentu nie brakuje, co udowodniły zdobywając kilkanaście medali. Zobacz podsumowanie ich wyników.

Pływanie 26 czerwca 2017 0

Julia Bożomańska z czterema medalami Mistrzostw Polski!

Reprezentanci Ostrołęckiego WOPR wzięli udział w 51. Mistrzostwach Polski w ratownictwie wodnym, które odbyły się we Wrocławiu. Pod wodzą trenera Jakuba Janczewskiego zaprezentowali się Julia Bożomańska i Rafał Majkowski. Nie zabrakło medalowych zdobyczy!

Pływanie 23 czerwca 2017 0

Karol Bojarski z dziesięcioma medalami Mistrzostw Polski (zdjęcia)

W dniach 9-11 czerwca roku we Wrocławiu odbyły się 51 Letnie Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym. Na Mistrzostwach nie zabrakło również ostrołęczanina Karola Bojarskiego, od dwóch lat trenującego w Szczecinie. Zobacz jak mu poszło.

Pływanie 16 czerwca 2017 2

Dariusz Małkowski: "Rekordy mobilizują do jeszcze większej pracy"

Ratownicy WOPR-OS Ostrołęka zanotowali doskonały start w Letnich Mistrzostwach Polski we Wrocławiu. Do Ostrołęki wrócili z 25 medalami, z których niezwykle zadowolony jest prezes i trener ostrołęckiego klubu Dariusz Małkowski.

Pływanie 14 czerwca 2017 0

"Od młodzika do olimpijczyka" z udziałem pływaczek Piątki

10 czerwca na olimpijskim basenie Uniwersytetu Medycznego w Warszawie odbył się Wielki Finał zawodów pływackich "Od młodzika Do Olimpijczyka". W zawodach wzięły udział reprezentantki klubu Piątka Ostrołęka pod czujnym okiem trenera Andrzeja Pyskło. Sprawdź jak im poszło.

Pływanie 13 czerwca 2017 9

25 medali WOPR-OS na Mistrzostwach Polski (zdjęcia)

Reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka zdobyli aż 25 medali podczas 51. Letnich Mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym. Zawody rozgrywane były w dniach 9-11 czerwca we Wrocławiu.

Pływanie 29 maja 2017 4

Murawska z rekordami i przepustką do Gyor

W dniach 18-21 maja w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Polski w pływaniu seniorów i młodzieżowców. Na mistrzostwach klub UKS Piątka Ostrołęka reprezentowała Marysia Murawska. Osiągnięte przez nią wyniki dały jej kwalifikację do Gyor na Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy.

Pływanie 03 maja 2017 3

Ratownicy WOPR-OS spisali się na medal

Reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka prowadzona przez trenera Dariusza Małkowskiego zdobyła 15 medali podczas Grand Prix Polski w sportowym ratownictwie wodnym, które rozgrywane było 29 kwietnia w Sochaczewie. Nie zabrakło też imponujących rekordów życiowych, a także rekordu Polski juniorów w wykonaniu Huberta Nakielskiego.

Pływanie 18 kwietnia 2017 0

UŚKS na zawodach pływackich w Giżycku

Za nami XIV Wiosenne zawody pływackie o Puchar Burmistrza Giżycka. W zawodach wzięła udział liczna reprezentacja UŚKS Ostrołęka. Z Giżycka przywieźli dwa puchary oraz szesnaście medali, z czego aż sześć z najcenniejszego kruszcu. Zobacz rezultaty naszych pływaków.

Pływanie 18 kwietnia 2017 0

Ostrołęczanka reprezentowała kraj na wielomeczu w Atenach

W dniach 6-10 kwietnia w Atenach odbył się juniorski wielomecz pływacki krajów Europy Środkowej. Na 50 metrowej pływalni rywalizowały ze sobą zawodniczki urodzone w latach 2002, 2003 oraz zawodnicy z roczników 2000, 2001 z Grecji, Ukrainy, Szwajcarii, Austrii, Turcji, Izraela, Finlandii, Bułgarii, Czech, Cypru i Polski. W kadrze Polski nie zabrakło akcentów ostrołęckich.