SPORTY WALKI

Sporty walki 13 października 2017 0

Karatecy OKKK z medalami w Ciechanowie

7 października reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wybrała się do Ciechanowa aby wziąć udział w zmaganiach o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów.

Sporty walki 12 października 2017 0

Marek Pietruczuk przed Mistrzostwami Polski: "Celem jest tylko złoto" (wideo)

Marek Pietruczuk już w przyszłym tygodniu stanie przed szansą wywalczenia młodzieżowego mistrzostwa Polski. Na czempionacie w Koninie postara się o jak najlepszy wynik. Pięściarz z Ostrołęki jest pełen energii i wydaje się, że boks obecnie sprawia mu przyjemność jak nigdy dotąd.

Sporty walki 10 października 2017 0

Oliwia Waszkiewicz ze srebrem Pucharu Polski

Reprezentantka Victorii Ostrołęka Oliwia Waszkiewicz zdobyła srebrny medal Pucharu Polski juniorek w boksie. Podopieczna Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego w Grudziądzu stoczyła dwie dobre walki.

Sporty walki 01 października 2017 0

Medalowy początek sezonu OKKK

Znakomicie nowy sezon rozpoczęli zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Z Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego przywieźli oni aż 15 medali.

Sporty walki 25 września 2017 0

Z MKKK Shinkyokushin do kadry Polski

23 września w Rzeszowie, odbyły się Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy karate WKO. W Hali Politechniki Rzeszowskiej zgromadzili się zawodnicy z całej Polski, aspirujący do udziału w Mistrzostwach . Wśród nich byli oczywiście karatecy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate.

Sporty walki 23 września 2017 4

Pietruczuk wygrał przed czasem w meczu Polska - Irlandia!

Pięściarska reprezentacja Polski seniorów pokonała Irlandię 14:8 w meczu rozegranym w Chęcinach. Dobry występ zaliczył Marek Pietruczuk - ostrołęczanin, reprezentujący obecnie RUSHH Kielce, wygrał przed czasem z Waynem Kellym w walce rozgrywanej w kategorii 64 kg.

Sporty walki 20 września 2017 0

Pietruczuk w kadrze Polski. Niedawno Białoruś, wkrótce Irlandia

Polscy pięściarze przegrali towarzyskie spotkanie z Białorusią podczas imprezy bokserskiej organizowanej w Grodnie. Mecz zakończył się zwycięstwem Białorusinów 16:8, a udział w tym starciu wziął ostrołęczanin Marek Pietruczuk, od niedawna zawodnik KS RUSHH Kielce.

Sporty walki 19 września 2017 0

Pierwszy start i pierwsze medale MKKK Shinkyokushin

W Ząbkach odbył się turniej karate Kyokushin Cup 5 organizowany prze Klub Sportów Walki Zielonka. W turnieju wzięli udział reprezentanci MKKK Shinkyokushin - Kinga Kot i Igor Gocłowski. Był pierwszy start, są pierwsze medale.

Sporty walki 12 września 2017 3

Pietruczuk w kadrze narodowej na mecz z Białorusią

Ostrołęczanin Marek Pietruczuk otrzymał powołanie do reprezentacji Polski seniorów na zbliżający się towarzyski mecz pięściarzy Białoruś - Polska w Grodnie. Zawodnik reprezentujący obecnie RUSHH Kielce boksował będzie w kategorii 64 kg.

Sporty walki 08 września 2017 1

Pokaz Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin podczas Konwentu Powiatów (wideo)

Jednym z elementów Konwentu Powiatów Województwa Mazowieckiego był pokaz karate, czyli sportu bliskiemu sercu gospodarza zjazdu - starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła. Sam starosta wziął udział w pokazie, który przygotował Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin.

Sporty walki 21 sierpnia 2017 0

OKKK na IKO Summer Camp 2017

W dniach 17-20 sierpnia w Lublinie odbył się obóz szkoleniowy IKO Summer Camp 2017. W wydarzeniu wzięli udział także przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Karate Kyohushin.

Sporty walki 23 lipca 2017 0

Pietruczuk trenuje z kadrą Polski w Zakopanem (wideo, zdjęcia)

Ostrołęczanin Marek Pietruczuk ciężko pracuje na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Zakopanem. W Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich pięściarze kadry narodowej przelewają hektolitry potu. Efekty mają być widoczne w przyszłości.

Sporty walki 19 lipca 2017 0

Piotr Golon zwycięża na ringu w Pułtusku

W minioną sobotę reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon udanie zaprezentował się na gali sportów walki w Pułtusku. Mimo, iż walczył w niecodziennej dla siebie odmianie kickboxingu klasycznego (bez lowkicku), to odnalazł się doskonale w tej formule, kończąc walkę przed czasem w trzeciej rundzie.

Sporty walki 17 lipca 2017 2

Adam Kownacki - pięściarz z podłomżyńskich Konarzyc pogromcą Artura Szpilki (wideo)

W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego grono sympatyków boksu emocjonowało się pojedynkiem dwóch Polaków w Stanach Zjednoczonych. Pochodzący z naszego regionu Adam Kownacki znokautował Artura Szpilkę, sprawiając tym samym sporą niespodziankę.

Sporty walki 07 lipca 2017 3

Marek Pietruczuk: "Będę się mógł skupić tylko na treningach"

Marek Pietruczuk otwiera nowy rozdział w swojej pięściarskiej przygodzie. Po wielu medalach Mistrzostw Polski i występach międzynarodowych przyszedł czas na zmianę klubu. Ostrołęczanin przeszedł do RUSHH Kielce, otrzymał także powołanie do kadry narodowej. Rozmawiamy z nim o kolejnych wyzwaniach.