SPORTY WALKI

Sporty walki 24 marca 2017 0

Bohaterowie gali "Sparta" zapraszają na swoje walki (zobacz wideo)

Do V Gali Sportów Walki "Sparta" zostało już niewiele ponad dwa tygodnie. Wielkie sportowe emocje zaplanowano na 8 kwietnia w hali im. A. Gołasia. Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś, obejrzyj wideo z zaproszeniem.

Sporty walki 23 marca 2017 1

Zyśk w obsadzie gali boksu w "Nosalowym Dworze"

Pochodzący z Ostrołęki zawodowy pięściarz Przemysław Zyśk poznał termin i miejsce kolejnej walki. Wychowanek Victorii Ostrołęka wystąpi 8 kwietnia podczas gali w zakopiańskim "Nosalowym Dworze".

Sporty walki 22 marca 2017 0

Marek Pietruczuk na finiszu przygotowań do Mistrzostw Polski [WIDEO]

W przyszłym tygodniu rozpoczynają się 88. Mistrzostwa Polski seniorów w boksie. Pięściarze z całego kraju rywalizować będą w Człopie. Ostrołęccy kibice już teraz mogą trzymać kciuki za Marka Pietruczuka, który postara się o jak najlepszy wynik w kat. 60 kg.

Sporty walki 22 marca 2017 0

Natalia Nalewajk w dobrej formie przed Mistrzostwami Europy

W niedzielę 19 marca w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w karate. Zawodnicy MKKK Shinkyokoushin wywalczyli podczas tych zawodów cztery medale, ten najcenniejszy przywiozła ze sobą Natalia Nalewajk.

Sporty walki 17 marca 2017 0

Karol Zyra wyróżniony za galę FEN 16!

Organizacja Fight Exclusive Night przyznała bonusy finansowe za najlepsze walki podczas gali FEN 16, która w ubiegłą sobotę odbyła się na warszawskim Torwarze. Kategorię "najlepsze poddanie" wygrał reprezentant CrossFightGym Ostrołęka Karol Zyra.

Sporty walki 15 marca 2017 0

Gala sportów walki "Sparta" ponownie w Ostrołęce!

Już 8 kwietnia w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbędzie się 5. Gala Sportów Walki "SPARTA". Kibice obejrzą jedenaście emocjonujących walk w czterech formułach: boks, MMA, K1 i boks tajski. Przeżyj z nami wielkie sportowe emocje!

Sporty walki 14 marca 2017 0

Gladiatorzy z Ostrołęki z medalami Grand Prix Polski [ZDJĘCIA]

W miniony weekend czteroosobowa reprezentacja UKS Gladiator Ostrołęka wzięła udział w IV Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim.

Sporty walki 13 marca 2017 0

Jakub Waszkiewicz boksował w Memoriale Danasa Pozniakasa

Pięściarz Victorii Ostrołęka Jakub Waszkiewicz wziął udział w prestiżowym memoriale im. Danasa Pozniakasa w Wilnie. Boksujący w kategorii 60 kg ostrołęczanin w swojej walce nie sprostał reprezentantowi Izraela.

Sporty walki 12 marca 2017 5

Perfekcyjne duszenie i zwycięstwo Karola Zyry w gali FEN 16

Reprezentant CrossFightGym Ostrołęka Karol Zyra zaliczył bardzo dobry debiut podczas gali sportów walki prestiżowej organizacji FEN. Nasz zawodnik odniósł czwarte zawodowe zwycięstwo, stosując na swoim rywalu świetne duszenie zza pleców w drugiej rundzie.

Sporty walki 08 marca 2017 0

Jakub Waszkiewicz ze złotem Mistrzostw Warszawy i Mazowsza

W ubiegły weekend w hali CRS Bielany w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza juniorów i juniorów młodszych w boksie. Zwycięską walkę dającą tytuł mistrzowski stoczył pięściarz Victorii Ostrołęka Jakub Waszkiewicz. Jako mistrz pojedzie także na zgrupowanie kadry narodowej.

Sporty walki 07 marca 2017 0

MP Juniorek w boksie: Przyszła mistrzyni nie dała szans Oliwii Waszkiewicz

Oliwia Waszkiewicz wzięła udział w XVI Mistrzostwach Polski Juniorek w boksie, które odbyły się w dniach 1-5 marca w Grudziądzu. Niestety, zawodniczka Victorii Ostrołęka nie zaliczy tego startu do udanych.

Sporty walki 05 marca 2017 0

Andrzej Fonfara znokautował pogromcę Tomasza Adamka

Gala boksu w Nowym Jorku była ubiegłej noc najważniejszym wydarzeniem dla fanów polskiego pięściarstwa. "Polski Książe" Andrzej Fonfara stanął na wysokości zadania i pokonał przez techniczny nokaut amerykanina Chada Dawsona. Tym samym pomścił porażkę Tomasza Adamka sprzed 10 lat.

Sporty walki 23 lutego 2017 5

Marek Pietruczuk wraca do boksu: "Wszystko idzie po mojej myśli" (wywiad)

Marek Pietruczuk to niewątpliwie wielki bokserski talent, ale w ostatnim czasie słychać o nim było mniej. W 2016 roku stoczył zawodową walkę, po czym słuch o nim zaginął. Na szczęście na krótko: trzykrotny mistrz Polski wraca na ringi olimpijskie i chce jeszcze na nich sporo namieszać.

Sporty walki 16 lutego 2017 4

Karol Zyra zawalczy na prestiżowej gali FEN 16!

Duże wyróżnienie dla lokalnego środowiska sportów walki. Reprezentant CrossFightGym Ostrołęka Karol Zyra stoczy walkę podczas gali FEN 16, która 11 marca odbędzie się na warszawskim Torwarze. FEN to jedna z najbardziej prestiżowych polskich organizacji MMA.

Sporty walki 15 lutego 2017 1

Ringowa wojna ostrołęczanina w Suwałkach [WIDEO]

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Aleksy Zienkiewicz stoczył niezwykle wyrównaną walkę podczas gali Pałuska Kickboxing Night 3 w Suwałkach. Ringowa wojna zakończyła się niejednogłośną porażką Zienkiewicza.