SPORTY WALKI

Sporty walki 23 lipca 2017 0

Pietruczuk trenuje z kadrą Polski w Zakopanem (wideo, zdjęcia)

Ostrołęczanin Marek Pietruczuk ciężko pracuje na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Zakopanem. W Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich pięściarze kadry narodowej przelewają hektolitry potu. Efekty mają być widoczne w przyszłości.

Sporty walki 19 lipca 2017 0

Piotr Golon zwycięża na ringu w Pułtusku

W minioną sobotę reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon udanie zaprezentował się na gali sportów walki w Pułtusku. Mimo, iż walczył w niecodziennej dla siebie odmianie kickboxingu klasycznego (bez lowkicku), to odnalazł się doskonale w tej formule, kończąc walkę przed czasem w trzeciej rundzie.

Sporty walki 17 lipca 2017 2

Adam Kownacki - pięściarz z podłomżyńskich Konarzyc pogromcą Artura Szpilki (wideo)

W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego grono sympatyków boksu emocjonowało się pojedynkiem dwóch Polaków w Stanach Zjednoczonych. Pochodzący z naszego regionu Adam Kownacki znokautował Artura Szpilkę, sprawiając tym samym sporą niespodziankę.

Sporty walki 07 lipca 2017 3

Marek Pietruczuk: "Będę się mógł skupić tylko na treningach"

Marek Pietruczuk otwiera nowy rozdział w swojej pięściarskiej przygodzie. Po wielu medalach Mistrzostw Polski i występach międzynarodowych przyszedł czas na zmianę klubu. Ostrołęczanin przeszedł do RUSHH Kielce, otrzymał także powołanie do kadry narodowej. Rozmawiamy z nim o kolejnych wyzwaniach.

Sporty walki 05 lipca 2017 0

Nowy klub i powołanie do kadry. Marek Pietruczuk wraca do gry

Mistrz Polski seniorów w boksie Marek Pietruczuk reprezentował będzie barwy KS RUSHH Kielce. Młody pięściarz w końcu może skupić się na spokojnych treningach i walce o najwyższe cele w kolejnych zawodach. Otrzymał również powołanie do kadry narodowej.

Sporty walki 21 czerwca 2017 2

Sukces Daniela Zaręby na Mistrzostwach Polski

W dniach 16-18.06.2017 w miejscowości Nisko w województwie podkarpackim odbyły się V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. W zawodach wzięło udział około 140 zawodników, którzy reprezentowali wszystkie formacje mundurowe. Medal zdobył także funkcjonariusz z Ostrołęki.

Sporty walki 15 czerwca 2017 0

Fight Academy w Suszu. "Zaczynamy stawiać na najmłodszych" (zdjęcia)

10 czerwca reprezentacja Fight Academy walczyła na Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu w Suszu. Do rywalizacji przystąpiło 9 reprezentantów ostrołęckiego klubu. Łącznie zdobyli oni 11 medali: 6 złotych 4 srebrne i 1 brązowy.

Sporty walki 14 czerwca 2017 0

OKKK z piętnastoma medalami w Białymstoku

10 czerwca reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wyjechała do Białegostoku, gdzie odbył się Międzynarodowy Turniej w Karate Kyokushin. W zmaganiach udział wzięło ponad 200 zawodników z czerech państw tj. Polski, Białorusi, Rosji i Mołdawii. Jak poszło naszym zawodnikom?

Sporty walki 13 czerwca 2017 0

Turniej OKKK z okazji dnia dziecka (zdjęcia)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zorganizował turniej z okazji dnia dziecka. Zawody odbyły się 11 czerwca w sali gimnastycznej gimnazjum w Olszewie-Borkach. Młodzi karatecy rywalizowali w kata i kumite.

Sporty walki 11 czerwca 2017 1

Mazowiecka Liga Karate: Triumf MKKK Shinkyokushin Ostrołęka (zdjęcia)

Ostrołęka była gospodarzem czwartego turnieju Mazowieckiej Ligi Karate. Zmagania w hali im. A. Gołasia przyniosły wiele emocji i triumf gospodarzy - MKKK Shinkyokushin. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca byli bezkonkurencyjni nie tylko w ostrołęckim turnieju, ale także w całej lidze.

Sporty walki 08 czerwca 2017 0

Victoria Ostrołęka na Grand Prix Białegostoku

Międzynarodowy Turniej Bokserski "Grand Prix Białegostoku" to zawody, w których okazję do sprawdzenia formy mieli zawodnicy i zawodniczka Victorii Ostrołęka. Do stolicy Podlasia przyjechało 120 zawodników z około 20 klubów z całej Polski. Sprawdź jak poszło naszym pięściarzom.

Sporty walki 08 czerwca 2017 0

Wojewódzka Liga Karate w Ostrołęce już w najbliższą sobotę

W najbliższą sobotę 10 czerwca w Ostrołęce odbędzie się turniej Wojewódzkiej Ligi Karate, którego gospodarzem będzie Międzyszkolny Klub Karate Kyokoushin. Emocjonujące walki zawodników z roczników 2005-2009 toczyć się będą w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Sporty walki 07 czerwca 2017 0

Beata Opęchowska z brązowym medalem Mistrzostw Polski!

Utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokoushin Beata Opęchowska nie zwalnia tempa. Tym razem wróciła z brązowym medalem na Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate Kyokushin.

Sporty walki 05 czerwca 2017 0

Fonfara nie sięgnął po mistrzowski tytuł (wideo)

Andrzej Fonfara nie zdołał zdobyć pasa mistrza świata WBC w wadze półciężkiej. Adonis Stevenson okazał się zaporą nie do przejścia, walka musiała zostać przerwana w drugiej rundzie.

Sporty walki 03 czerwca 2017 0

Fonfara kontra Stevenson. Będzie "and the new"? (wideo)

W nocy z soboty na niedzielę przed szansą zdobycia bokserskiego tytułu mistrza świata w wadze półciężkiej stanie Andrzej Fonfara. 29-letni pięściarz na zawodowym ringu debiutował dokładnie 11 lat temu, w ostrołęckiej hali im. Arkadiusza Gołasia. Dziś stoczy rewanż z Adonisem Stevensonem.