SPORTY WALKI

Sporty walki 19 lutego 2019 0

Grad medali MKKK Shinkyokushin w Giżycku!

W sobotę 16 lutego w Giżycku odbył się VI Turniej Karate o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. MKKK Shinkyokushin reprezentowało 50 zawodników i zawodniczek w rocznikach 2003 – 2011.  W turnieju wzięło udział około 300 zawodników, głównie z woj. warmińsko – mazurskiego i podlaskiego.

Sporty walki 18 lutego 2019 0

Kinga Kot z kwalifikacją do Mistrzostw Europy!

W sobotę w Wojniczu k. Tarnowa odbyły się kwalifikacje do Mistrzostw Europy w karate. Pojawili się na nich także reprezentanci MKKK Shinkyokushin i osiągnęli tam dobre wyniki. Kinga Kot zakwalifikowała się do mistrzostw!

Sporty walki 13 lutego 2019 3

Zawodową karierę zaczął w Ostrołęce. Dziś kończy, mówiąc: "Nie mam serca do boksu"

To koniec pięknej kariery. 31-letni pięściarz Andrzej Fonfara poinformował w mediach społecznościowych, że kończy z zawodowym boksem. Jego debiut miał miejsce w 2006 roku w Ostrołęce.  

Sporty walki 11 lutego 2019 1

Victoria walczyła w Warszawie

10 lutego zawodnicy Victorii Ostrołęka w licznym składzie wzięli udział w 10. edycji Ligi Kickboxingu i Boksu odbywającej się w klubie Palestra Warszawa. Z 37 pojedynków odbywających się na ringu, aż w sześciu brali udział reprezentanci Ostrołęki.

Sporty walki 01 lutego 2019 4

Zyśk znów wystąpi w Łomży! "Diablo" w walce wieczoru

Knock Out Boxing Night ponownie zawita do Łomży. Pojedynki zawodowych pięściarzy poprzednio spotkały się z ogromnym zainteresowaniem publiczności, więc to miasto ponownie będzie gospodarzem gali. Wystąpi m.in. ostrołęczanin Przemysław Zyśk.

Sporty walki 28 stycznia 2019 3

Gnatkowski trenował z Arrachionem (wideo)

Jakub Gnatkowski z Fight Academy Ostrołęka wziął udział w obozie sportowym klubu Berkut Arrachion Olsztyn w Białogardzie.

Sporty walki 27 stycznia 2019 1

Kownacki zdemolował Washingtona! Czas na większe walki? (wideo)

Ubiegła noc była fantastyczna dla Adama Kownackiego, pochodzącego z podłomżyńskich Konarzyc (ok. 35 km od Ostrołęki). Polski pięściarz wygrał kolejną walkę w Stanach Zjednoczonych, po prostu demolując doświadczonego Geralda Washingtona. Czy to już czas na walkę o mistrzowski pas?

Sporty walki 20 stycznia 2019 0

Gladiatorzy w formie! Posypały się medale

Reprezentanci Gladiatora Ostrołęka pojechali do Rudy k. Mińska Mazowieckiego, gdzie wzięli udział w turnieju. I wypadli doskonale, zdobywając grad medali. Zobacz, kto stanął na podium.

Sporty walki 20 stycznia 2019 0

Efektowny nokaut Modzela, porażka Golona. Fight Academy na gali w Suwałkach

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka walczyli wczoraj podczas gali Pałuska Kickboxing Night 4 w Suwałkach. Rafał Modzel odniósł efektowne zwycięstwo, z kolei Piotr Golon uległ swojemu rywalowi na punkty.

Sporty walki 16 stycznia 2019 0

Złoto dla Olgi Boruch i Kasi Lisiewskiej!

Karatecy MKKK Shinkyokushin mają za sobą pierwszy start w 2019 roku. W Turku odbyły się Mistrzostwa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai, będące jednocześnie kwalifikacjami do startu w Mistrzostwach Europy. W zawodach wzięło udział 238 zawodników reprezentujących 50 klubów z całej Polski.

Sporty walki 15 stycznia 2019 0

Pięć medali dla Fight Academy! Udany start w Mińsku Mazowieckim (zdjęcia)

W sobotę 12 stycznia reprezentanci Fight Academy Ostrołęka wzięli udział w VII Mistrzostwach Polski Sztuk Walki Federacji WKSF w Mińsku Mazowieckim. Do domu wrócili z pięcioma medalami: dwoma złotymi, dwoma srebrnymi i jednym brązowym.

Sporty walki 14 stycznia 2019 0

Victoria z medalami. Sukcesy Falkowskiego i Góreckiego

Z kompletem dwóch medali reprezentacja Victorii Ostrołęka wróciła z VII Otwartych Mistrzostwa Polski Sztuk Walk Federacji WKSF I UFR.

Sporty walki 16 grudnia 2018 6

Mateusz Kubeł mistrzem Mazowsza w MMA!

Mateusz Kubeł z ostrołęckiego Gladiatora zdobył złoty medal mistrzostw województwa na odbywających się w miniony weekend w Sochaczewie Mistrzostwach Polski MMA. Srebrny medal wywalczył drugi z reprezentantów Gladiatora Szymon Krystian, który startował konkurencji Brazylijskiego Jiu Jitsu no gi (bez kimona).

Sporty walki 04 grudnia 2018 0

Ostrołęczanie walczyli w Tarczynie

Podczas 12. edycji Turnieju Mazovia Cup odbywającego się w Tarczynie i organizowanego przez Polską Federację Kickboxingu, ostrołęcką Victorię reprezentowało pięciu zawodników.

Sporty walki 28 listopada 2018 0

MKKK Shinkyokushin na Mistrzostwach Europy

W dniach 23-24 listopada  odbyły się Mistrzostwa Europy Kadetów i Młodzieżowców oraz Seniorów Open Karate Shinkyokushin. W tym roku miały one miejsce w stolicy Węgier - Budapeszcie, gdzie przyjechało ponad 400 karateków z 25 państw. Wśród nich zawodnicy MKKK Shinkyokushin.