SPORTY WALKI

Sporty walki 23 lutego 2017 5

Marek Pietruczuk wraca do boksu: "Wszystko idzie po mojej myśli" (wywiad)

Marek Pietruczuk to niewątpliwie wielki bokserski talent, ale w ostatnim czasie słychać o nim było mniej. W 2016 roku stoczył zawodową walkę, po czym słuch o nim zaginął. Na szczęście na krótko: trzykrotny mistrz Polski wraca na ringi olimpijskie i chce jeszcze na nich sporo namieszać.

Sporty walki 16 lutego 2017 4

Karol Zyra zawalczy na prestiżowej gali FEN 16!

Duże wyróżnienie dla lokalnego środowiska sportów walki. Reprezentant CrossFightGym Ostrołęka Karol Zyra stoczy walkę podczas gali FEN 16, która 11 marca odbędzie się na warszawskim Torwarze. FEN to jedna z najbardziej prestiżowych polskich organizacji MMA.

Sporty walki 15 lutego 2017 1

Ringowa wojna ostrołęczanina w Suwałkach [WIDEO]

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Aleksy Zienkiewicz stoczył niezwykle wyrównaną walkę podczas gali Pałuska Kickboxing Night 3 w Suwałkach. Ringowa wojna zakończyła się niejednogłośną porażką Zienkiewicza.

Sporty walki 08 lutego 2017 0

Karatecy MKKK Shinkyokoushin na Mistrzostwach Mazowsza

Karatecy MKKK Shinkyokoushin wzięli udział w Mistrzostwach Mazowsza, które odbyły się w ubiegły weekend w Siedlcach. Ich występ można uznać za udany, gdyż zdobyli aż piętnaście medali. Poznaj medalistów.

Sporty walki 20 stycznia 2017 0

23 medale MKKK Shinkyokoushin w Wyszkowie

15 stycznia w Wyszkowie odbyła się kolejna edycja Mazowieckiej Ligi Karate dla roczników 2005-2009. W zawodach organizowanych przez Okręgowy Związek Karate woj. mazowieckiego wzięło udział około 200 zawodników i zawodniczek. Bezkonkurencyjny okazał się klub MKKK Shinkyokoushin.

Sporty walki 19 stycznia 2017 0

Fight Academy Ostrołęka na Mistrzostwach Polski WKSF

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka wzięli udział w Mistrzostwach Polski federacji WKSF w kickboxingu. Zawody rozegrane zostały w Mińsku Mazowieckim, wzięło w nich udział ośmiu ostrołęczan, przywieźli oni do domu cztery medale. Zobacz jak spisali się poszczególni z zawodników.

Sporty walki 18 stycznia 2017 0

Natalia Nalewajk z przepustką do Kopenhagi!

Natalia Nalewajk z MKKK Shinkyokoushin reprezentowała będzie kraj, a także oczywiście nasz region, na Mistrzostwach Europy w karate. Europejski czempionat zaplanowano w kwietniu w Kopenhadze, a przepustkę do Danii młoda zawodniczka MKKK uzyskała podczas turnieju kwalifikacyjnego w Końskich.

Sporty walki 30 grudnia 2016 1

Waleczni ostrołęczanie na prestiżowych zawodach w 2016 roku

Mistrzostwa Polski, Europy, Świata - tak prestiżowe imprezy w sportach walki w 2016 roku odbywały się z udziałem ostrołęckich fighterów. Dotyczy to zarówno zawodników MMA, K1 jak i karate. Wybraliśmy kilka sukcesów, o których warto wspomnieć ponownie przed zakończeniem tego roku.

Sporty walki 29 grudnia 2016 0

To był dobry rok dla ostrołęckiego boksu

2016 rok był jednym z najbardziej udanych w historii ostrołęckiego boksu. Nasze miasto doczekało się zawodowego pięściarza z prawdziwego zdarzenia, z Ostrołęki pochodzi też czworo świeżo upieczonych Mistrzów Polski.

Sporty walki 19 grudnia 2016 2

Krystian Gnatkowski mistrzem Polski w MMA!

Reprezentacja Fight Academy Ostrołęka wzięła udział w Mistrzostwach Polski MMA. Klub i miasto reprezentowali Piotr Golon, Kamil Sęk i Krystian Gnatkowski. Ten ostatni okazał się prawdziwą rewelacją imprezy, zdobywając mistrzostwo Polski wśród początkujących.

Sporty walki 18 grudnia 2016 0

Ostrołęka: Turniej karate na 30-lecie OKKK [ZDJĘCIA]

Około 280 zawodników z klubów Mazowsza, Warmii i Mazur oraz Podlasia wzięło udział w turnieju z okazji 30-lecia Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokoushin. To było wyjątkowe uczczenie okrągłej rocznicy powstania tego sportu w naszym mieście.

Sporty walki 17 grudnia 2016 0

Pracowity czas MKKK Shinkyokoushin

Karatecy MKKK Shinkyokoushin przywieźli trzy brązowe medale z Pucharu Polski. W zawodach, które odbyły się 10 grudnia w Ciechanowie, na najniższym stopniu podium stawali Weronika Czajka - uczennica III LO w Ostrołęce, Kinga Kot - uczennica II LO w Ostrołęce oraz Łukasz Kołodziejski - uczeń I LO w Makowie Mazowieckim.

Sporty walki 16 grudnia 2016 4

Paweł Czartoryski prezesem Victorii Ostrołęka

Zmiana w zarządzie klubu bokserskiego Victoria Ostrołęka. Poprzednio działający zarząd na czele z Bogusławem Mierzejewskim postanowił nie kandydować na kolejną kadencję, mimo tego, iż 2016 rok był dla Victorii udany. Nowym prezesem klubu będzie jego wieloletni trener Paweł Czartoryski.

Sporty walki 15 grudnia 2016 0

OKKK z medalami Pucharu Polski w karate

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokoushin zostali multimedalistami Pucharu Polski w karate kyokoushin. Zawody seniorów i juniorów młodszych oraz młodzików odbyły się w Ciechanowie w ubiegły weekend. Zobacz pełną listę ostrołęckich medalistów.

Sporty walki 10 grudnia 2016 5

"Ostrołęcki taran" Przemysław Zyśk z kolejnym zwycięstwem!

Przemysław Zyśk pokonał Rusłana Mokryckiego podczas gali boksu zawodowego we Wrocławiu. Ostrołęczanin był wyraźnie lepszy od Ukraińca i według sędziów zwyciężył we wszystkich rundach.