SPORTY WALKI

Sporty walki 15 grudnia 2017 0

MKKK Shinkyokushin na Pucharze Polski (zdjęcia)

Z nami XXXIV Puchar Polski Seniorów i XIV Puchar Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików Karate Kyokushin. Reprezentanci MKKK Shinkyokushin podczas tych zawodów odnotowali kilka ciekawych wyników.

Sporty walki 14 grudnia 2017 0

Dziesięć medali OKKK na Pucharze Polski

9 grudnia we Wrocławiu odbył się Puchar Polski w Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział ok. 480 zawodników z 96 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate, w tym oczywiście liczna grupa Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

Sporty walki 06 grudnia 2017 0

Fight Academy na Mazovia Cup w Tarczynie (zdjęcia)

W minioną sobotę reprezentanci ostrołęckiej Fight Academy wzięli udział w turnieju Mazovia Cup International UFR w Tarczynie. Były to zawody rangi Pucharu Europy federacji UFR w których wzięło udział prawie 600 zawodników i zawodniczek z Polski a także m.in. z Francji, Czech, Ukrainy i Rosji.

Sporty walki 05 grudnia 2017 0

Sztangista UKS Atleta walczył o Puchar Marszałka

26 listopada na pomostach WLKS Nowe Iganie przy Kazimierzowskiej 23 w Siedlcach odbył się turniej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w podnoszeniu ciężarów w kategorii wiekowej do 15 i 17 lat. Ostrołękę reprezentował w tym turnieju Jacek Nakielski.

Sporty walki 05 grudnia 2017 0

Piotr Golon mistrzem służb mundurowych (zdjęcia)

Zawodnik Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon zanotował udany występ podczas I Mistrzostw Służb Mundurowych w sportach walki o Puchar Rektora Komendanta które odbyły się we Wrocławiu.

Sporty walki 04 grudnia 2017 0

Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin (zdjęcia)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin na Mikołajki zaprosił swoich podopiecznych do turniejowych zmagań. Na macie stanęło około 140 zawodników i zawodniczek z kilku miejscowości.

Sporty walki 01 grudnia 2017 0

Gala sztuk walk UFO 9 w Ostrołęce (wideo, zdjęcia)

Dziewięć walk i prawie trzy godziny emocji - tak wyglądała gala sztuk walk United Fighting Ostrołęka organizowana przez MKKK Shinkyokushin i UKS Gladiator. W ringu zobaczyliśmy prawdziwych wojowników, a jedynym niedosytem są wyniki walk wieczoru, gdyż gospodarzom nie udało się zwyciężyć we własnym ringu.

Sporty walki 29 listopada 2017 0

Zyśk w treningu i gotowości do walk

Przemysław Zyśk - zawodowy pięściarz pochodzący z Ostrołęki - wrócił do treningów i czeka na kolejne walki. Zawodnik grupy Sferis KnockOut Promotions ostatni raz między liny wszedł w maju tego roku.

Sporty walki 28 listopada 2017 1

Brązowy medal Pucharu Polski dla Daniela Zaręby

Daniel Zaręba zajął trzecie miejsce na Pucharze Polski seniorów w kickboxingu. To nie pierwszy sukces Daniela w tym roku, a warto dodać, że oprócz triumfów jako zawodnik, ma za sobą także udany rok pod względem szkoleniowym.

Sporty walki 28 listopada 2017 0

Dominika Pyskło z Pucharem Europy!

Dominika Pyskło zdobyła złoty medal Pucharu Europy w Bukareszcie. Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin nie miała sobie równych w kategorii -55 kg.

Sporty walki 22 listopada 2017 1

Memoriał Wiesława Rudkowskiego z udziałem ostrołęczan (wideo)

W podwarszawskiej Zielonce odbył się pięściarski II Memoriał im. Wiesława Rudkowskiego - legendarnego wicemistrza olimpijskiego z Monachium. W ramach memoriału odbył się mecz Polska - Kanada, w którym w barwach reprezentacji Polski wystąpili dwaj ostrołęccy pięściarze: Marek Pietruczuk i Damian Krukowski.

Sporty walki 22 listopada 2017 0

Mistrzostwa Polski MMA: Trzy medale Fight Academy Ostrołęka (zdjęcia)

Trzech zawodników, trzy medale - to bilans Fight Academy Ostrołęka podczas Mistrzostw Polski MMA w Sochaczewie. W największej i najbardziej prestiżowej imprezie amatorskiego MMA w kraju uczestniczyło ok. 370 zawodników z całej Polski.

Sporty walki 22 listopada 2017 0

MKKK Shinkyokushin na Mazowieckiej Lidze Karate

W sobotę 18 listopada odbyła się kolejna edycja Mazowieckiej Ligi Karate. Tym razem zawodnicy MKKK Skinkyokushin udali się do Michałowic, aby tam walczyć o jak najwyższe miejsca w turnieju. Osiemnastoosobowa grupa zdobyła dwanaście medali.

Sporty walki 18 listopada 2017 1

Pietruczuk, Żarnoch i Krukowski walczyli w Wyszkowie

Trzech ostrołęczan wzięło udział w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie, której głównym wydarzeniem był mecz bokserski Polska - Kanada. W biało-czerwonych barwach wystąpili Marek Pietruczuk, Paweł Żarnoch i Damian Krukowski. Nie wszystkim jednak udało się odnieść zwycięstwa, a cały mecz zakończył się remisem.

Sporty walki 17 listopada 2017 0

Sebastian Jankowski z medalem Mistrzostw Europy!

330 zawodników z 23 krajów wzięło udział w Mistrzostwach Europy EKO Kyokushin/Shinkyokushin U16 i U22 w Kielcach. Nasz kraj reprezentowało dwóch zawodników MKKK Shinkyokushin: Dawid Wronowski i Sebastian Jankowski. Ten ostatni wrócił do domu z wielkim sukcesem: zdobył medal!