SPORTY WALKI

Sporty walki 21 czerwca 2017 2

Sukces Daniela Zaręby na Mistrzostwach Polski

W dniach 16-18.06.2017 w miejscowości Nisko w województwie podkarpackim odbyły się V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. W zawodach wzięło udział około 140 zawodników, którzy reprezentowali wszystkie formacje mundurowe. Medal zdobył także funkcjonariusz z Ostrołęki.

Sporty walki 15 czerwca 2017 0

Fight Academy w Suszu. "Zaczynamy stawiać na najmłodszych" (zdjęcia)

10 czerwca reprezentacja Fight Academy walczyła na Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu w Suszu. Do rywalizacji przystąpiło 9 reprezentantów ostrołęckiego klubu. Łącznie zdobyli oni 11 medali: 6 złotych 4 srebrne i 1 brązowy.

Sporty walki 14 czerwca 2017 0

OKKK z piętnastoma medalami w Białymstoku

10 czerwca reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wyjechała do Białegostoku, gdzie odbył się Międzynarodowy Turniej w Karate Kyokushin. W zmaganiach udział wzięło ponad 200 zawodników z czerech państw tj. Polski, Białorusi, Rosji i Mołdawii. Jak poszło naszym zawodnikom?

Sporty walki 13 czerwca 2017 0

Turniej OKKK z okazji dnia dziecka (zdjęcia)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zorganizował turniej z okazji dnia dziecka. Zawody odbyły się 11 czerwca w sali gimnastycznej gimnazjum w Olszewie-Borkach. Młodzi karatecy rywalizowali w kata i kumite.

Sporty walki 11 czerwca 2017 1

Mazowiecka Liga Karate: Triumf MKKK Shinkyokushin Ostrołęka (zdjęcia)

Ostrołęka była gospodarzem czwartego turnieju Mazowieckiej Ligi Karate. Zmagania w hali im. A. Gołasia przyniosły wiele emocji i triumf gospodarzy - MKKK Shinkyokushin. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca byli bezkonkurencyjni nie tylko w ostrołęckim turnieju, ale także w całej lidze.

Sporty walki 08 czerwca 2017 0

Victoria Ostrołęka na Grand Prix Białegostoku

Międzynarodowy Turniej Bokserski "Grand Prix Białegostoku" to zawody, w których okazję do sprawdzenia formy mieli zawodnicy i zawodniczka Victorii Ostrołęka. Do stolicy Podlasia przyjechało 120 zawodników z około 20 klubów z całej Polski. Sprawdź jak poszło naszym pięściarzom.

Sporty walki 08 czerwca 2017 0

Wojewódzka Liga Karate w Ostrołęce już w najbliższą sobotę

W najbliższą sobotę 10 czerwca w Ostrołęce odbędzie się turniej Wojewódzkiej Ligi Karate, którego gospodarzem będzie Międzyszkolny Klub Karate Kyokoushin. Emocjonujące walki zawodników z roczników 2005-2009 toczyć się będą w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Sporty walki 07 czerwca 2017 0

Beata Opęchowska z brązowym medalem Mistrzostw Polski!

Utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokoushin Beata Opęchowska nie zwalnia tempa. Tym razem wróciła z brązowym medalem na Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate Kyokushin.

Sporty walki 05 czerwca 2017 0

Fonfara nie sięgnął po mistrzowski tytuł (wideo)

Andrzej Fonfara nie zdołał zdobyć pasa mistrza świata WBC w wadze półciężkiej. Adonis Stevenson okazał się zaporą nie do przejścia, walka musiała zostać przerwana w drugiej rundzie.

Sporty walki 03 czerwca 2017 0

Fonfara kontra Stevenson. Będzie "and the new"? (wideo)

W nocy z soboty na niedzielę przed szansą zdobycia bokserskiego tytułu mistrza świata w wadze półciężkiej stanie Andrzej Fonfara. 29-letni pięściarz na zawodowym ringu debiutował dokładnie 11 lat temu, w ostrołęckiej hali im. Arkadiusza Gołasia. Dziś stoczy rewanż z Adonisem Stevensonem.

Sporty walki 30 maja 2017 0

Warmia Mazury Cup: Udany start MKKK Shinkyokushin

Reprezentanci MKKK Shinkyokushin mają za sobą udany start w zawodach Warmia Mazury Cup w Ełku. Karatecy z Ostrołęki i okolic rywalizowali z zawodnikami z szesnastu ośrodków z całego kraju, a także z rywalami z Białorusi. Łączny bilans to osiem zdobytych medali.

Sporty walki 25 maja 2017 0

KSW 39: Colloseum na dużym ekranie w Ostrołęce!

New York City Pizza i Bistro do Syta zapraszają do wspólnego oglądania gali KSW 39: Colloseum. 27 maja na Stadionie Narodowym czekają nas wielkie emocje, a całą galę w Ostrołęce obejrzysz na dużym ekranie w hali targowej Feniks.

Sporty walki 24 maja 2017 0

MKKK Shinkyokoushin z medalami Pucharu Warszawy

Dziesięciu młodych karateków MKKK Shinkyokoushin wzięło udział w Pucharze Warszawy, w którym startowało około 300 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Poznaj medalistów.

Sporty walki 23 maja 2017 0

Emilia Chimkowska brązową medalistką Mistrzostw Europy!

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokoushin wzięli udział w 31. Mistrzostwach Europy Karate Kyokoushin we francuskim Lyonie. Największy sukces osiągnęła Emilia Chimkowska, która zdobyła brązowy medal kumite seniorek w kategorii -65 kg, powtarzając tym samym sukces sprzed sześciu lat w Padwie.

Sporty walki 20 maja 2017 0

Przemysław Zyśk nokautuje w dniu swych urodzin!

Swoje 25. urodziny Przemysław Zyśk zapamięta na długo. Ostrołęcki pięściarz znakomicie zaprezentował się na gali boksu zawodowego w Poznaniu, gdzie w swojej piątej zawodowej walce znokautował Tomasza Golucha.