SPORTY WALKI

Sporty walki 26 kwietnia 2017 1

MKKK Shinkyokoushin na Grand Prix Polski w Kielcach

Reprezentanci MKKK Shinkyokoushin wzięli udział w Grand Prix Polski karate kyokoushin w Kielcach. W stolicy województwa świętokrzyskiego wystąpiło pięcioro zawodników klubu, z czego czworo stanęło na podium! Zobacz wyniki.

Sporty walki 19 kwietnia 2017 0

Jakub Waszkiewicz powalczy w Mistrzostwach Polski juniorów

Jakub Waszkiewicz z Victorii Ostrołęka znalazł się w gronie piętnastu pięściarzy w kategorii 60 kg, którzy przystąpią do rywalizacji w indywidualnych Mistrzostwach Polski juniorów w boksie. Odbędą się one w dniach 25-30 kwietnia w Nowej Dębie. Waszkiewicz dobrze przygotował się do tych zawodów. Plany są ambitne.

Sporty walki 15 kwietnia 2017 7

Przeżyjmy to jeszcze raz. Wszystkie walki gali "Sparta" w Ostrołęce [WIDEO]

Przez cały tydzień prezentowaliśmy Państwu walki z V Gali Sportów Walki "Sparta", jaka przed tygodniem odbyła się w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Pora przeżyć to jeszcze raz - zobacz nagrania ze wszystkich walk piątej edycji gali organizowanej przez klub Champion Ostrołęka.

Sporty walki 14 kwietnia 2017 2

Gala "Sparta": Krwawe starcie Renkowskiego z Szulcem [WIDEO]

Walka reprezentanta Kaiser Team Olsztyn Piotra Renkowskiego z Karolem Szulcem z Black Horse Łomża wzbudziła sporo emocji podczas V Gali Sportów Walki "Sparta" w Ostrołęce. Obaj fighterzy przystąpili do walki mocno zmotywowani - polała się krew, a cała walka potrwała tylko jedną rundę.

Sporty walki 13 kwietnia 2017 0

Matjasik kontra Przewłocki w K1 na gali "Sparta" [WIDEO]

Walka reprezentanta CrossFightGym Ostrołęka Sebastiana Matjasika z zawodnikiem Sparta Gym Warszawa Mariuszem Przewłockim przyniosła sporo emocji kibicom, którzy wybrali się na Galę Sportów Walki "Sparta" w Ostrołęce. Mocne ciosy, potężne kopnięcia - było to co lubimy najbardziej. Zobacz walkę na naszym wideo.

Sporty walki 12 kwietnia 2017 0

Tajski boks na gali sportów walki "Sparta" [WIDEO]

Tajski boks był nową formułą podczas gal sportów walki "Sparta". Reprezentanci Academia Gorila Ostrołęka Jakub Krejszeff i Dawid Kubik pokazali, że pojedynki muay thai potrafią przysporzyć sporo emocji.

Sporty walki 12 kwietnia 2017 0

Turniej Mazovia Cup 2017 szczęśliwy dla OKKK

2 kwietnia odbył się VI Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin Mazovia Cup 2017 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, organizowany przez Bushi Team. W zawodach - oczywiście z sukcesami - wystąpili przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokoushin.

Sporty walki 11 kwietnia 2017 0

Champion równa się emocje. Kolejne walki z gali "Sparta" [WIDEO]

Klub Champion Ostrołęka nie tylko zorganizował piątą galę sportów walki Sparta, ale także miał w karcie walk sporo reprezentantów. Z czworga bokserskich talentów Championa zwycięski okazał się Michał Żarnoch walczący w wadze ciężkiej. Zapraszamy do oglądania całych walk w naszym serwisie.

Sporty walki 10 kwietnia 2017 4

Victoria z kompletem zwycięstw na gali "Sparta" [WIDEO]

Podczas 5. edycji gali sportów walki "Sparta" w Ostrołęce występy zaliczyło dwóch pięściarzy Victorii Ostrołęka. Jakub Waszkiewicz i Damian Krukowski pokazali, że są w dobrej dyspozycji i pewnie uporali się ze swoimi rywalami.

Sporty walki 09 kwietnia 2017 20

Za nami 5. edycja "Sparty". Emocjonujących walk nie zabrakło [WIDEO, ZDJĘCIA]

Jedenaście emocjonujących walk zobaczyli kibice, którzy wybrali się na piątą edycję gali sportów walki "Sparta" w Ostrołęce. W walce wieczoru Karol Zyra z CrossFightGym Ostrołęka uległ Dominkowi Jusisowi z MMA Team Ostróda. W ringu zobaczyliśmy reprezentantów ostrołęckich klubów: Championa, Victorii, CrossFightGym i Academia Gorila.

Sporty walki 08 kwietnia 2017 0

Przemysław Zyśk z czwartym zawodowym zwycięstwem!

Przemysław Zyśk odniósł czwarte zwycięstwo na zawodowych ringach. Pięściarz z Ostrołęki podczas gali boksu w Zakopanem pokonał jednogłośnie na punkty Aliaksandra Dzemkę z Białorusi.

Sporty walki 08 kwietnia 2017 0

Karol Zyra cięższy od rywala. Dziś V Gala Sportów Walki "Sparta" [WIDEO, ZDJĘCIA]

Za nami oficjalne ważenie przed główną walką wieczoru dzisiejszej gali "Sparta" w Ostrołęce. Reprezentant CrossFightGym Ostrołęka Karol Zyra zmierzy się z Dominikiem Jusisem z MMA Team Ostróda. Minimalnie cięższy jest zawodnik z Ostrołęki.

Sporty walki 07 kwietnia 2017 0

Gala Sportów Walki "Sparta" już w najbliższą sobotę [WIDEO]

W najbliższą sobotę w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce czekają nas wielkie sportowe emocje. Gala Sportów Walki "Sparta" to największe wydarzenie sportów walki w naszym regionie - gala odbędzie się już po raz piąty. Nie przegap i przyjdź dopingować fighterów do hali im. A. Gołasia.

Sporty walki 07 kwietnia 2017 2

Przemysław Zyśk kontra Aliaksandr Dzemka w Zakopanem

Pojedynek Macieja Sulęckiego z Michim Munozem będzie głównym wydarzeniem gali boksu Nosalowy Dwór Boxing Night w Zakopanem. Kibice z Ostrołęki czekają jednak na walkę Przemysława Zyśka, który w swoim czwartym pojedynku zawodowym zmierzy się z niepokonanym Białorusinem.

Sporty walki 07 kwietnia 2017 0

Pięściarze z Ostrołęki na galach w Wyszkowie i Ostrowi Mazowieckiej

W ubiegły weekend reprezentanci klubów Victoria Ostrołęka i Champion Ostrołęka wzięli udział w galach sportów walki w regionie. Kacper Waszkiewicz boksował w Ostrowi Mazowieckiej, z kolei Kamil Berkowski wystąpił na gali w Wyszkowie. Poznaj wyniki.