SPORTY WALKI

Sporty walki 17 lipca 2018 0

"Ludzie z Pasją": Karol Zyra gościem Pawła Białczaka. Zobacz WIDEO

Pochodzący z ziemi kurpiowskiej Karol Zyra to utytułowany zawodnik MMA. Ma on za sobą m.in. występ na prestiżowej gali Fight Exclusive Night, był także gwiazdą wieczoru wielu lokalnych gal "Sparta". Zobacz wywiad z Karolem w programie Pawła Białczaka.

Sporty walki 15 lipca 2018 0

Powrót mistrza - Pietruczuk będzie boksował w Anglii

Poznaliśmy datę powrotu Marka Pietruczuka na ring. Wychowanek Victorii Ostrołęka zaboksuje podczas gali Extreme Fighting Series, już 25 sierpnia w angielskim Plymouth.

Sporty walki 27 czerwca 2018 0

MKKK już po egzaminie

19 czerwca w Warszawie odbył się egzamin na stopnie kyu i dan. Zdawali również reprezentanci MKKK Shinkyokushin. Zobacz, jak im poszło.

Sporty walki 20 czerwca 2018 0

MKKK Shinkyokushin rywalizował na Bielanach

Zawodnicy MKKK Shinkyokushin udali się na warszawskie Bielany, gdzie odbyła się kolejna edycja WARSAW CUP. W turnieju wzięło udział 230 zawodników, którzy swoją postawą na macie postarali się o jak najwyższy poziom walk.

Sporty walki 08 czerwca 2018 2

Zyśk: Będę jeszcze bardziej zasuwał (wideo)

Ostrołęczanin Przemysław Zyśk odniósł siódme zwycięstwo na zawodowym ringu, pokonując na punkty Estończyka Pavla Semjonova podczas gali w Rzeszowie. Po gali podzielił się z dziennikarzami swoimi spostrzeżeniami o tym pojedynku i planach na przyszłość.

Sporty walki 04 czerwca 2018 0

MKKK z medalami w Ostrowi Mazowieckiej

3 czerwca w Ostrowi Mazowieckiej odbył się Ogólnopolski Turniej Full Contact Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 150 zawodników, w tym czwórka reprezentująca MKKK Shinkyokushin.

Sporty walki 03 czerwca 2018 0

Zyśk kontra Semjonov. Zobacz zapis wideo z walki

Ostrołęczanin Przemysław Zyśk odniósł 7. zwycięstwo na zawodowym ringu. 26-letni wychowanek Victorii Ostrołęka pokonał dużo bardziej doświadczonego Estończyka Pavla Semjonova.

Sporty walki 02 czerwca 2018 0

Pewne zwycięstwo Przemka Zyśka na Knock Out Boxing Night w Rzeszowie

Przemysław Zyśk pokonał Pavla Semjonova na gali Knock Out Boxing Night 2 w Rzeszowie.

Sporty walki 01 czerwca 2018 2

Semjonov sprawdzi formę Przemysława Zyśka

Doświadczony Estończyk Pavel Semjonov będzie rywalem Przemysława Zyśka podczas zbliżającej się gali KnockOut Boxing Night II w Rzeszowie.

Sporty walki 29 maja 2018 0

MKKK ze srebrem Mazowieckiej Ligi Karate

27 maja podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca wyjechali na ostatnie zawody z cyklu Mazowieckiej Ligi Karate sezonu 2017/2018. Tym razem 143 karateków z 17 klubów zrzeszonych w Okręgowy Związek Karate Województwa Mazowieckiego udało się do Falenicy.

Sporty walki 21 maja 2018 0

Dominika Pyskło z brązem Mistrzostw Europy w Warnie!

W bułgarskiej Warnie w dniach 19-20 maja odbyły się 32. Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin. W turnieju udział wzięło ponad 600 zawodników z 26 państw. Wśród nich także reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Dominika Pyskło z Bułgarii przywiozła cenny brąz!

Sporty walki 16 maja 2018 1

Przemysław Zyśk poznał datę kolejnej walki

Pięściarz KnockOut Promotions Przemysław Zyśk wkrótce po raz siódmy wejdzie między liny do zawodowej walki. Zrobi to na gali, na której wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka.

Sporty walki 16 maja 2018 0

OKKK na Mistrzostwach Wielkopolski

Kolejna edycja Mistrzostw Wielkopolski była udana dla zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Uplasowali się oni  na bardzo wysokich lokatach.

Sporty walki 15 maja 2018 0

Bezcenne doświadczenie na Mistrzostwach Europy

W dniach 10 -13 maja ekipa MKKK przebywała na Mistrzostwach Europy we Wrocławiu. W turnieju wystąpiło około 400 zawodników z 27 państw zrzeszonych w największej organizacji karate kontaktowego w Europie – EKO.

Sporty walki 04 maja 2018 0

Gwiazda MMA na majówce w Ostrołęce

W słoneczny czwartek 3 maja jedna z najlepszych zawodniczek mieszanych sztuk walki na świecie pochwaliła się na Facebooku, że majówkę spędza w Ostrołęce. Mowa o Joannie Jędrzejczyk.