A Klasa: Aldo Bartnik pokonany przez lidera

Piłka nożna 16 października 2017 1 Komentarz

Aldo Bartnik Myszyniec przegrał z Kryształem Glinojeck 0:3 w meczu 9. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Kryształ umocnił się na pozycji lidera A Klasy, z kolei Bartnik wciąż jest wysoko - na piątym miejscu.

Beniaminka A Klasy już na początku meczu zaskoczył Kacper Winiecki, dzięki czemu gościom grało się już łatwiej. W dodatku w 27. minucie drugiego gola dołożył Kacper Orzechowski, a tuż przed przerwą trzecią bramkę dla Kryształu strzelił Mariusz Kopecki. Po przerwie nie padły już żadne bramki i Glinojeck wywiózł z Myszyńca nie tylko trzy bramki, ale i trzy punkty. Były one na wagę złota, czyli powiększenia przewagi nad drugim zespołem w tabeli. Drużyna Kryształu ma już pięć punktów więcej od wicelidera z Płońska, a rozegrano dopiero 9 kolejek.

Bartnik wciąż zajmuje wysokie, piąte miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Daniela Dziekońskiego za tydzień zagrają na wyjeździe z GKS Pokrzywnica.