A Klasa: Co za mecz! 8 bramek w starciu Narwi z Konopianką (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 19 maja 2019 11 Komentarzy

Kibice, którzy dziś przyszli na mecz Narwi Ostrołęka z Konopianką Konopki, nie mają czego żałować. Hit kolejki nie rozczarował, a piłkarze zadbali, by fani nie mogli się nudzić. Padło aż osiem goli, skończyło się remisem 4:4.

Jako pierwsi bramkę strzelili goście, wychodząc na prowadzenie w 11. minucie. Niebiesko-czerwoni szybko jednak otrząsnęli się po straconej bramce. W 27. minucie Paweł Kuzia strzelił gola po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry, a w 37. minucie dokładnie w taki sposób wykończył świetnie wyprowadzoną kontrę przez Mateusza Sowę:

Do przerwy 2:1, a tuż po wznowieniu gry znakomitym strzałem z dystansu popisał się Paweł Skarzyński, podwyższając wynik na 3:1. Goście zdobyli kontaktowego gola, ale po nim na 4:2 podwyższył Tomasz Niedźwiecki. W końcówce drużyna Konopianki walczyła jednak na całego i strzeliła dwie bramki. Wynik ustalony został pięć minut przed końcem, skończyło się rezultatem 4:4.

Narew Ostrołęka - Konopianka Konopki 4:4 (2:1)
Bramki dla Narwi: 27. 37. Kuzia, 47. Skarzyński, 63. Niedźwiecki

Narew Ostrołęka: Woźniak – Jóźwiak (72. Mierzejewski), Skarzyński, Pełtak, Popieniek – Gontarz, Markowski (46. Bednarczyk), Sowa, Sobotka (77. Piersa) – Kuzia (65. Karwowski) – Niedźwiecki (65. Dąbrowski).