A-Klasa: Derby powiatu dla Aldo Bartnika!

Piłka nożna 22 marca 2015 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec pokonał Świt Baranowo 2:1 w meczu 14. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Starcie dwóch drużyn z powiatu ostrołęckiego trzymało zgromadzonych kibiców w napięciu do samego końca.

Kibice, którzy przyszli na myszyniecki stadion, nie doczekali się bramek w pierwszej części meczu. Gra toczyła się głównie w środku pola, do tego piłkarze obu drużyn bardzo uważnie grali w defensywie. Pierwsza bramka padła dopiero w 67. minucie gry - Aldo Bartnik objął prowadzenie po strzale Dominika Kulasa. Kilka minut później na 2:0 podwyższył Tomasz Klimek i stało się jasne, że Świtowi ciężko będzie wygrać ten mecz.

Baranowscy gracze nie zamierzali się jednak poddawać i na pięć minut przed końcem meczu zdobyli bramkę kontaktową za sprawą Mateusza Rybki. Na więcej nie starczyło już jednak czasu i zespół z Myszyńca dopisał do swojego konta cenne trzy punkty.

ALDO BARTNIK Myszyniec 2-1 ŚWIT Baranowo