A Klasa: Porażki lokalnych zespołów. Zobacz wyniki 11. kolejki

Piłka nożna 26 października 2016 Komentarzy

To nie był udany weekend drużyn z powiatu ostrołęckiego w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Rzekunianka Rzekuń, Kurpik Kadzidło i Świt Baranowo zakończyły tę serię gier z porażkami i łącznym bilansem bramek 1:12. Zobacz wyniki 11. kolejki oraz aktualną tabelę ligową.

Kurpik Kadzidło zmierzył się w wyjazdowym starciu z Konopianką Konopki. Drużyna z powiatu ostrołęckiego przegrała to spotkanie 1:4, a więc ich seria ligowych zwycięstw z rzędu zatrzymała się na trzech. Honorowego gola dla kadzidlan strzelił Konrad Mamiński. Wyższe porażki zanotowały Rzekunianka Rzekuń i Świt Baranowo. Zespół z Rzekunia do przerwy remisował z Orłem Sypniewo 0:0, lecz w drugiej połowie gospodarze strzelili aż pięć bramek i wygrali bardzo przekonująco. Porażkę zanotował też Świt Baranowo, przegrywając w Glinojecku 0:3.