A Klasa: Rzekunianka w końcu zwycięska, derby dla Aldo Bartnika

Piłka nożna 30 października 2017 2 Komentarze

Interesujące spotkania można było obejrzeć w 11. kolejce A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Rzekunianka Rzekuń odniosła wysokie zwycięstwo w meczu z Koroną Karolinowo, a derby powiatu ostrołęckiego pomiędzy Aldo Bartnikiem Myszyniec a Świtem Baranowo rozstrzygnęły się na korzyść gospodarzy dopiero w 90. minucie.

Słabą passę przerwała Rzekunianka Rzekuń, która na wyjeździe odniosła przekonujące zwycięstwo nad Koroną Karolinowo. Już w pierwszej połowie Łukasz Choroszewski strzelił pierwszą bramkę, a w drugiej części gry trafiali jeszcze Bartosz Siurnicki oraz dwukrotnie młody rezerwowy Przemysław Lebieusz.

W Myszyńcu doszło do derbów powiatu ostrołęckiego. Aldo Bartnik Myszyniec po 35 minutach prowadził ze Świtem Baranowo 2:0 po golach Mateusza Warycha i Łukasza Muracha, ale druga z drużyn z powiatu ostrołęckiego odrobiła straty za sprawą Krzysztofa Chodkowskiego. W 90. minucie sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką jednego z graczy Świtu, a jedenastkę na gola zamienił Maciej Szymański, zapewniając tym samym 3 punkty Aldo Bartnikowi. Było to szóste zwycięstwo podopiecznych Daniela Dziekońskiego w tym sezonie.

Więcej o rozgrywkach A Klasy już wkrótce w naszym serwisie.

Korona Karolinowo - Rzekunianka Rzekuń 0:4 (0:1)

⚽ 0:1 Choroszewski '29
⚽ 0:2 Siurnicki '63
⚽ 0:3 Lebieusz '89
⚽ 0:4 Lebieusz '90+2

Rzekunianka: Piendak - Olbryś, Wołejszo, R. Załęski, Kowalski, Obuchowicz, Kijek (75' Lebieusz), Podgajny (88' Ł. Załęski), Kowalczyk (60' Płaszczyński), Siurnicki, Choroszewski.

Aldo Bartnik Myszyniec - Świt Baranowo 3:2 (2:1)

⚽ 1:0 A. Warych '22