Aldo Bartnik przegrywa w pierwszym sparingu

Piłka nożna 24 lutego 2014 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec przegrał z Mazowszem Jednorożec 2:3 w sparingu, który rozegrany został 23 lutego. Bramki dla myszynieckiej drużyny strzelali Mateusz Warych oraz Bartłomiej Chorążewicz.

Do przerwy Bartnik prowadził 1:2, po tym jak piękną bramką tuż przed końcem pierwszej połowy popisał się wspomniany Chorążewicz. Na drugą połowę trener Dziekoński desygnował trzech graczy rezerwowych. Wykorzystali to piłkarze Mazowsza, którzy strzelili dwa gole i wygrali całe spotkanie 3:2. Warto jednak dodać, że Mazowsze to ekipa wyżej notowana od Bartnika. Cieszy więc wyrównana walka, jaką Myszyniec toczył z drużyną z Jednorożca.

Bartnik po raz pierwszy wystąpił pod nazwą nowego sponsora tytularnego - firmy ALDO.

Mazowsze Jednorożec - Aldo Bartnik Myszyniec 3:2 (1:2)