Aldo Bartnik rozstrzelał SKS Szczytno

Piłka nożna 18 marca 2015 Komentarzy

Ostatni sparing Aldo Bartnika Myszyniec przed wznowieniem rozgrywek ligowych okazał się bardzo dobrym treningiem strzeleckim. W starciu testowym z SKS Szczytno padło aż dziesięć goli, z czego siedem strzelili reprezentanci powiatu ostrołęckiego.

Już w pierwszej połowie meczu, który rozegrany został w Myszyńcu, dało się zaobserwować przewagę gospodarzy. Gwizdek na przerwę zabrzmiał przy stanie 4:1 dla Aldo Bartnika. W drugiej połowie mecz się wyrównał, lecz nie przeszkodziło to gospodarzom w minimalnym powiększeniu przewagi i zakończeniu spotkania wynikiem 7:3.

Po dwie bramki dla Myszyńca strzelali Tomasz Klimek, Mateusz Krajza i Adam Kobus. Jednego gola dołożył Bartłomiej Piepióra. Już w najbliższą niedzielę 22 marca o godzinie 15.00 na stadionie w Myszyńcu zostanie zainaugurowana runda wiosenna A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. W derbach powiatu ostrołęckiego Aldo Bartnik zagra ze Świtem Baranowo.