Arcyważny mecz, ale siatkarze Volleya bez punktów

Siatkówka 03 grudnia 2023 2 Komentarze

Zawodnikom SPS Volley Ostrołęka nie udało się zdobyć punktów w stolicy. W hali przy Górnośląskiej ostrołęczanie przegrali z KS Błonie 1:3.

Mecz SPS Volley z KS Błonie nazywany był przez obie drużyny arcyważnym, bowiem obie ekipy miały bardzo podobny bilans: dwa mecze i siedem porażek. Walkę o trzeci triumf lepiej zaczęli zawodnicy gospodarzy, wygrywając pierwszego seta 25:22. W drugiej partii lepszy był Volley, zwyciężając do 21 i sprawa wygranej znów była otwarta.

W dwóch kolejnych setach to jednak gospodarze wygrali do 18 i 21, tym samym zgarniając w tym spotkaniu pełną pulę. Bilans Volleya to więc wciąż dwa zwycięstwa i już osiem porażek...

KS Błonie - SPS Volley Ostrołęka 3:1 (25:22, 21:25, 25:18, 25:21)