B Klasa. Powtórka z jesieni - Narew ograła Andrzejewo!

Piłka nożna 25 marca 2018 13 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała GKS Andrzejewo w meczu 12. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Powtórzył się scenariusz z jesiennego meczu w Ostrołęce - Narew szybko strzeliła bramkę, a następnie skończyła mecz wygraną 4:0.

Podopieczni Rafała Koska już w 2. minucie wyszli na prowadzenie. Bartosz Pędzich otworzył wynik meczu, a już dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Michał Markowski. Ten sam gracz w 25. minucie strzelił trzecią bramkę dla niebiesko-czerwonych i stało się jasne, że ten mecz najprawdopodobniej padnie ich łupem. Pewność mieliśmy w 55. minucie, gdy Piotr Dąbrowski przymierzył na 4:0. Więcej bramek już nie padło - powtórzony został wynik z jesieni.

Niezwykle ciekawa jest sytuacja w tabeli B Klasy ostrołęckiej. Narew po zwycięstwie zrównała się punktami z Koroną II Ostrołęka, która przegrała 2:8 z WKS Mystkówiec Stary. Oba zespoły mają na koncie po 31 punktów, a w najbliższy piątek o 15.30 spotkają się w derbowym spotkaniu w Ostrołęce. Emocje sięgną zenitu, dla kibiców nie dało się wymarzyć lepszego scenariusza.

GKS Max Rol Andrzejewo – Narew Ostrołęka 0:4 (0:3)
Bramki: 2. Pędzich, 12. 25. Markowski, 55. Dąbrowski

Narew Ostrołęka: Woźniak – Dziczek, Lutrzykowski, Dąbrowski, Wysocki – Piasecki, Gontarz, Markowski, Kobrzyński – Pędzich, Mierzejewski. Oraz: Dudek – Choroszewski, Przyborowski, Młynarski, Popieniek, Chaberek, Rudziński.