Przed nami wyjątkowe wydarzenie sportowe – Children's Day organizowany przez Kurpiowską Akademię Sportową. To już 5. edycja imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz lokalnych wydarzeń piłkarskich.
Kurpiowska Akademia Sportowa po raz kolejny zaprasza młodych piłkarzy z całego regionu na święto futbolu. Children's Day to nie tylko turniej sportowy, ale przede wszystkim okazja do integracji młodzieży, promocji zdrowego stylu życia i rozwijania pasji piłkarskiej wśród najmłodszych. Pierwsza część rozgrywek obejmie rywalizację roczników 2014-2019. To właśnie w tym przedziale wiekowym kształtuje się miłość do piłki nożnej i podstawowe umiejętności techniczne.
W turnieju zaprezentują się zarówno lokalne ekipy, na czele z gospodarzami z KAS, jak również drużyny ze Świętajna, Turośli, Łomży, Pułtuska, Mławy, Ciechanowa, Ełku czy Mińska Mazowieckiego. Rozgrywki będą się odbywać na orliku w Dylewie, Kadzidle i na boiskach z bandami.
Szczegóły na załączonych grafikach.
Oprócz rozgrywek piłkarskich, organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje. Tradycyjnie odbędzie się Festiwal Dmuchańców w godzinach 12:00-20:00, który cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych uczestników i ich rodzin.
Organizatorzy serdecznie zapraszają rodziców, dziadków i wszystkich miłośników piłki nożnej do kibicowania młodym zawodnikom. Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny, a atmosfera sportowej rywalizacji połączona z rodzinnym klimatem gwarantuje wspaniałe przeżycia.
Komentarze
Dodaj Komentarz