Dobre występy grup młodzieżowych Nike w Warszawie

Siatkówka 17 września 2013 1 Komentarz

Młode siatkarki Nike Ostrołęka udanie rozpoczęły sezon turniejowy. W towarzyskich spotkaniach w Warszawie ostrołęckie dziewczęta okazały się najlepsze. Triumfowały zarówno ekipy kadetek jak i młodziczek.

Młode siatkarki Nike Ostrołęka udanie rozpoczęły sezon turniejowy. W towarzyskich spotkaniach w Warszawie ostrołęckie dziewczęta okazały się najlepsze. Triumfowały zarówno ekipy kadetek jak i młodziczek.

14 września młodziczki z ostrołęckiego klubu wzięły udział w ogólnopolskim turnieju na warszawskiej Pradze. Ostrołęczanki pewnie wygrały swoje mecze grupowe pokonując 2:0 ekipy Vega Stalowa Wola, Trzynastka Radom i GLKS Nadarzyn. Takie wyniki otworzyły podopiecznym Dariusza Piersy drogę do finału a w nim ostrołęczanki pewnie wygrały z zespołem Dargfil Tomaszów Mazowiecki.

Skład młodziczek OTPS Nike Ostrołęka: Magdalena Piersa, Klaudia Waśkiewicz, Aleksandra Damięcka, Julia Serowiecka, Julia Damięcka, Maja Kobyłecka, Joanna Rogaska, Aleksandra Mróz, Agata Kaczmarczyk, Anna Kaczyńska, Wiktoria Szczepanek, Zuzanna Krajewska.

Dzień później w ślady swoich młodszych koleżanek poszły kadetki, trenowane przez Dariusza Werpachowskiego. Nike pokonało w turnieju Vegę Stalowa Wola, GLKS Nadarzyn, UKS Pułaski Warszawa i zremisowały z Praska 30 Warszawa (grano dwa sety bez względu na wynik). Takie wyniki dały zwycięstwo ostrołęczankom. Warto dodać, że drużyna Nike była w większości o rok młodsza od swoich przeciwniczek, tym większe brawa należą im się za ambicję, wolę walki i dobry wynik na turnieju w Warszawie. MVP zawodów została Paulina Niedźwiecka.

Skład kadetek: Paulina Niedźwiecka, Michalina Liszewska; Aleksandra Piersa, Klaudia Jadczak,  Angelika Mierzejewska, Aleksandra Mierzejewska, Natalia Ossowska, Karolina Kośka, Magdalena Wiszowata, Aleksandra Żendzian, Emila Lubińska, Karolina Sadowska.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
19:11, 17 września 2013

*

Nie Karolina Sadowska tylko Kamila. Gratulacje :)Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.