Dobry początek sezonu. Orz Goworowo znów wygrał w B Klasie

Piłka nożna 09 września 2023 0 Komentarzy

Czwarty mecz i trzecie zwycięstwo - Orz Goworowo ma powody do zadowolenia po wyjazdowym meczu z Orzycem Chorzele. Drużyna z Goworowa dobrze zaczęła sezon i jest w czołówce tabeli B Klasy.

Na pierwszego gola kibice poczekali do 36. minuty. Zdobyli go przyjezdni z Goworowa, a konkretnie - Przemysław Kruk. Jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali. Do siatki trafił Adam Niestępski.

Ale w drugiej połowie to Orz przypieczętował swoją wygraną. Najpierw w 48. minucie gola zdobył Dominik Sujkowski, a w 83. minucie na 3:1 strzelił Bartosz Zmierczak.

Po czterech kolejkach Orz Goworowo ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i porażkę. Bilans byłby pół na pół, tak wskazują rezultaty na boisku, ale wynik meczu z MKS II Przansysz (na boisku 1:3) zweryfikowano na walkower 3:0 dla Orza z powodu występu nieuprawnionego zawodnika. Tym samym po czterech kolejkach gracze z Goworowa mają dziewięć punktów, co jest całkiem niezłym bilansem.

Za tydzień Orz zagra u siebie z Nadnarwianką II Pułtusk.

Orzyc Chorzele - Orz Goworowo 1:3 (1:1)

• 0:1  Kruk
  • 1:1 Niestępski
  • 1:2 Sujkowski
  • 1:3 Zmierczak