Dobry start UKS Siódemka na Jesiennych Biegach Przełajowych [WIDEO]

Lekkoatletyka 01 października 2014 Komentarzy

27 września w Lelisie rozegrane zostały w Lelisie Jesienne Biegi Przełajowe, w których wystartowało  ośmioro zawodników UKS Siódemka Ostrołęka. Wszyscy znaleźli się w czołówce swoich konkurencji, a pięcioro stanęło na podium.

Zwycięstwo odnieśli: Paulina Pilarska w biegu na 800m dla dziewcząt z gimnazjów oraz Karol Rogoziński w biegu na takim samym dystansie dla gimnazjalistów.

Na drugim stopniu podium stanęli: Dorota Śnietka w biegu dla gimnazjalistek oraz Daniel Gadomski w biegu „OPEN” dla mężczyzn na dystansie 3000m (w biegu tym zwyciężył Damian Świerdzewski – wychowanek Siódemki, a obecnie student AFW w Białej Podlaskiej i reprezentujący tamtejszy klub). Brązowy medal wywalczyła Martyna Budziłek w biegu „OPEN” dla kobiet  na 3000m.

Tuż za podium znaleźli się: Olga Patoka– 4. miejsce w biegu w biegu „OPEN” dla kobiet, Karol Kudrzycki – 5. miejsce w biegu „OPEN” dla mężczyzn (3000m) oraz Olga Rupińska - 6. miejsce w biegu dla dziewcząt z klas szóstych szkół podstawowych (500m).